Mákos Guba Bistro Budapest

Napi ár
2022.10.31-ig
Amadeus Szálloda Budapest

Mákos Guba Bistro Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 177 városban járt márFelfedező - 371 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5902 feltöltött kép
Átlagos 2021. július 25.barátokkal járt itt
Emlékszem rá, idejöttünk egy nem is olyan távoli munkahelyről pár éve és itt ettük a főnöktől kapott jó ünnepi vacsorát. Akkor még azt gondoltam, hogy ez egy jó hely, csak a szűk asztalok közti rés és a kevés hely hatott nyomasztóan.
4Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3Hangulat
2Ár / érték arány
2Tisztaság
Mákos Guba Bistro Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
2019. november 1.barátokkal járt itt
Az idei Vince alkalmával mentem el a Mákos Guba nevű helyre, melyben már jártam egyszer, akkor egészen más volt a koncepció és a dizájn is. Étkezdéből bisztró lett. A beltér tetszetős, pubos. Ettem egy lazacot, drága volt (ha jól emlékszem 4200 ft) és amolyan bloggerkonyhás, képzetlen-amatőr-lelkes-jóindulatú produkció.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Mákos Guba Bistro Budapest - BelsőMákos Guba Bistro Budapest - BelsőMákos Guba Bistro Budapest - BelsőMákos Guba Bistro Budapest - Étlap/itallapMákos Guba Bistro Budapest - Étlap/itallapMákos Guba Bistro Budapest - Étlap/itallapMákos Guba Bistro Budapest - Étlap/itallapMákos Guba Bistro Budapest - BelsőMákos Guba Bistro Budapest - Külső képMákos Guba Bistro Budapest - Étel/ital
Még több kép (7 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 237 városban járt márFelfedező - 2382 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 67839 feltöltött kép
Kiváló 2019. február 3.egyedül járt itt
A Krisztina körút és az Alagút utca kereszteződésében lévő Mákos Guba az elmúlt években amolyan kifőzdeként működött, majd némi bezárást követően teljesen megújulva, merőben más koncepcióval jelentkeztek. Egy minőségi gasztro bisztrót nyitottak meg 2018 tavaszán. A beltér modern, fiatalos, igényes a belső tér.
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Mákos Guba Bistro Budapest - BelsőMákos Guba Bistro Budapest - Mosdó / FürdőszobaMákos Guba Bistro Budapest - Mosdó / FürdőszobaMákos Guba Bistro Budapest - BelsőMákos Guba Bistro Budapest - Étel/italMákos Guba Bistro Budapest - Étel/italMákos Guba Bistro Budapest - BelsőMákos Guba Bistro Budapest - Étlap/itallapMákos Guba Bistro Budapest - Étlap/itallapMákos Guba Bistro Budapest - Étlap/itallapMákos Guba Bistro Budapest - Étlap/itallapMákos Guba Bistro Budapest - Étlap/itallapMákos Guba Bistro Budapest - BelsőMákos Guba Bistro Budapest - EgyébMákos Guba Bistro Budapest - Külső képMákos Guba Bistro Budapest - Külső képMákos Guba Bistro Budapest - Külső képMákos Guba Bistro Budapest - Külső kép
Még több kép (15 db) >>
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2017. december 13.barátokkal járt itt
Már többször jártunk ott, de ebben az évben csak kétszer volt szerencsénk. Az első alkalommal meg is jártam, mert elcsábultam egy hagymás rostélyosra és utána a mákos gubára - de a kettő együtt már túlzás volt. Viszont utána megleptem a barátaim, egy délelőtti gyors költözési pakolás után elmentünk és nem is csalódtunk.
5Ár / érték arány
Kiváló 2016. december 28.gyerekekkel járt itt
Ismerősök ajánlották, közel is volt, hát kipróbáltuk.A személyzet segítőkészen fogadott minket, a hangulat elbűvölő volt.Az ételek isteniek, de az egyetlen étel amiért még most is ide járunk,a brassói aprópecsenye.Tradicionális hagyományok szerint készítik és nagyon finom.Ha betértek ne hagyjátok ki, Ti sem!
Kiváló 2016. december 20.egyedül járt itt
Barangolás közben akadtam erre a kisvendéglőre, mely belépéskor otthonos, pozitív érzést keltett bennem. A fogadtatás nagyon udvarias. A rendelt Palócleves és a roston harcsa filé grillzöldségekkel nagyon finom és tartalmas volt. A rendelt ételeket igazán gyorsan megkaptam a teltház ellenére is. A felszolgálás *5-ös. Máskor is betérek és ajánlom másoknak is.
5Tisztaság
Bronz fokozatú értékelő
Szörnyű 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Amennyire csábító volt a vidéki hangulatú beltér, olyan csalódás volt az esténk. Lepercent tányérok, első mondat: "nincs kenyér", koszos poharak, nem túl igyekvő személyzet. A tálalás tetszett, de sajnos az étel íze nem tudta feledtetni a negatív részleteket. Azt gondoltam, hogy előkelő helyen van, minőségibb vacsorát tapasztalhatunk. Lehet pizza terén jobbak? Majd rászánjuk magunkat.
2Ételek / Italok
1Kiszolgálás