Mákos Guba Étterem & Kávézó Budapest
1016 Budapest, Krisztina körút 65-67.

Mákos Guba Étterem & Kávézó Budapest a térképen

Deszk
Battonya
Létavértes

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
Az idei Vince alkalmával mentem el a Mákos Guba nevű helyre, melyben már jártam egyszer, akkor egészen más volt a koncepció és a dizájn is. Étkezdéből bisztró lett. A beltér tetszetős, pubos. Ettem egy lazacot, drága volt (ha jól emlékszem 4200 ft) és amolyan bloggerkonyhás, képzetlen-amatőr-lelkes-jóindulatú produkció. Lényegében élvezetes, de azért az árért sok.
Cegléd
Gyöngyös

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
A Krisztina körút és az Alagút utca kereszteződésében lévő Mákos Guba az elmúlt években amolyan kifőzdeként működött, majd némi bezárást követően teljesen megújulva, merőben más koncepcióval jelentkeztek. Egy minőségi gasztro bisztrót nyitottak meg 2018 tavaszán. A beltér modern, fiatalos, igényes a belső tér. Úgy tűnik, hamar népszerű lett a vendéglő.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 13.
Már többször jártunk ott, de ebben az évben csak kétszer volt szerencsénk. Az első alkalommal meg is jártam, mert elcsábultam egy hagymás rostélyosra és utána a mákos gubára - de a kettő együtt már túlzás volt. Viszont utána megleptem a barátaim, egy délelőtti gyors költözési pakolás után elmentünk és nem is csalódtunk. Finomak voltak az ételek, kedvesek a pincérek.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ismerősök ajánlották, közel is volt, hát kipróbáltuk.A személyzet segítőkészen fogadott minket, a hangulat elbűvölő volt.Az ételek isteniek, de az egyetlen étel amiért még most is ide járunk,a brassói aprópecsenye.Tradicionális hagyományok szerint készítik és nagyon finom.Ha betértek ne hagyjátok ki, Ti sem!

2016. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. december 20.
Barangolás közben akadtam erre a kisvendéglőre, mely belépéskor otthonos, pozitív érzést keltett bennem. A fogadtatás nagyon udvarias. A rendelt Palócleves és a roston harcsa filé grillzöldségekkel nagyon finom és tartalmas volt. A rendelt ételeket igazán gyorsan megkaptam a teltház ellenére is. A felszolgálás *5-ös. Máskor is betérek és ajánlom másoknak is.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Amennyire csábító volt a vidéki hangulatú beltér, olyan csalódás volt az esténk. Lepercent tányérok, első mondat: "nincs kenyér", koszos poharak, nem túl igyekvő személyzet. A tálalás tetszett, de sajnos az étel íze nem tudta feledtetni a negatív részleteket. Azt gondoltam, hogy előkelő helyen van, minőségibb vacsorát tapasztalhatunk. Lehet pizza terén jobbak?

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 25.262,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Bazilika alatti Panzió
2 nap/1 éjszaka 14.821,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.11.23. - 2019.12.10.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 8.819 - 11.955,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 11.294 - 17.190,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.05.05.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 14.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, igénybevehető játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.02.29.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.11.13. - 2020.11.13.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Last minute (1 éjtől)

Mákos Guba Étterem & Kávézó BudapestX