Nemo Fish & Chips & Salad Bar - Lövőház utca Budapest

3,5
gyorsétterem, salátabár, ételbár
Nemo Fish & Chips & Salad Bar - Lövőház utca Budapest
Nemo Fish & Chips & Salad Bar - Lövőház utca BudapestNemo Fish & Chips & Salad Bar - Lövőház utca Budapest

Hotel Forrás Szeged - Fergeteges csobbanás
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pihenés fürdőbelépővel
Pihenés fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Nemo Fish & Chips & Salad Bar - Lövőház utca Budapest vélemények

Kiváló 2023. január 15.családjával járt itt
Kivülről nem látványos,de belépve romantikus hangulatú romkocsmára emlékeztető kellemes hely. A kiszolgálás kifogástalan, segítőkész . frissen készítik a szemünk előtt az ételeket, melyek nagyon ízletesek és nagy adagok. A halas ételeken kivül finom édességek is kaphatok. Máskor is visszatérünk.
Nemo Fish & Chips & Salad Bar - Lövőház utca Budapest - EgyébNemo Fish & Chips & Salad Bar - Lövőház utca Budapest - EgyébNemo Fish & Chips & Salad Bar - Lövőház utca Budapest - Egyéb
Gyenge 2018. augusztus 16.a párjával járt itt
Az ètelek nem odafigyelèssel kèszülnek. Az olajban sütès mèg nem jelenti azt, hogy mindennek (sültkrumpli, tintahalkarika, halak) olaj ìzűnek kell lenni.
Azonkìvül van egy nagydarab tetkòs pincèr (volt matròz?!) akinek elèg vacak a modora...
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2018. június 21.a párjával járt itt
Gyanúsan üres volt, kívül és belül, nem ok nélkül. Sajnos kiültünk és rendeltünk. Rengeteget vártunk, holott egyedüli rendelők voltunk.
Vacak calamari, hatalmas darabok sörtésztába forgatva. A garnírung sem remekelt, az árak viszont feltűnően magasak. A terasz asztal és székek párnái nyomait viselték a valamikori vendégeknek.
Nem véletlenül volt üres.
Szörnyű 2016. december 28.gyerekekkel járt itt
Épp erre jártunk, gondoltuk,kipróbáljuk. Rossz döntés volt. A bárban fojtó, köhögésre ingerlő festékszag uralkodott, így kénytelenek voltunk kiülni a bár elé, a jéghidegbe. A személyzet nem volt túl segítőkész,hogy szépen fogalmazzak. . . Aztán megérkezett az étel. Mindenki a név adó fish and chips menüt kérte.
2016. március 20.egyedül járt itt
A Nemo halbisztróról akkor hallottam először, amikor 2015 augusztusában a hatalmas esőzések miatt - pincebeli kialakításának következtében - gyakorlatilag elöntötte az egész étkezdét a víz, súlyos károkat okozva, a hírekben is többször szerepeltek, be is kellett egy időre zárniuk, de azután sikerült helyrehozniuk a károkat és újra tudtak nyitni.
Nemo Fish & Chips & Salad Bar - Lövőház utca Budapest - EgyébNemo Fish & Chips & Salad Bar - Lövőház utca Budapest - EgyébNemo Fish & Chips & Salad Bar - Lövőház utca Budapest - MosdóNemo Fish & Chips & Salad Bar - Lövőház utca Budapest - MosdóNemo Fish & Chips & Salad Bar - Lövőház utca Budapest - BelsőNemo Fish & Chips & Salad Bar - Lövőház utca Budapest - BelsőNemo Fish & Chips & Salad Bar - Lövőház utca Budapest - Étel/italNemo Fish & Chips & Salad Bar - Lövőház utca Budapest - EgyébNemo Fish & Chips & Salad Bar - Lövőház utca Budapest - BelsőNemo Fish & Chips & Salad Bar - Lövőház utca Budapest - BelsőNemo Fish & Chips & Salad Bar - Lövőház utca Budapest - Külső képNemo Fish & Chips & Salad Bar - Lövőház utca Budapest - Külső képNemo Fish & Chips & Salad Bar - Lövőház utca Budapest - Étlap/itallapNemo Fish & Chips & Salad Bar - Lövőház utca Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 16.egyedül járt itt
Ebédidőben jártam itt, de szerencsére alig 5 percet vártam. Kellemes őszi időben a sétálóutcás környéken el is telt, és már jött is a fish and chips. Friss és finom volt, ráadásul láttam, hogy a tulajdonos is folyamatosan figyeli a vendégek elégedettségét. A kézműves sör is finom, ajánlani tudom a Lövőház utcai forgatagban, érdemes kicsit megpihenni a teraszon.
2014. május 13.a párjával járt itt
Hangualtos hely, kedves kiszolgálás, nagyon finom kézműves sörök, kiváló alapanyok felhasználásával készült remek halételek és tengeri herkentyűk. Mindenkinek ajánlom, aki kicsit is szereti a tengeri ételeket. Külön plusz, hogy mikor párom kiválasztotta az egyik kagylós fogást, a pincér megemlítette, hogy az az egyetlen étel, ami fagyasztott alapanyagokból készül.
Kiváló 2014. január 16.barátokkal járt itt
Jó kis halas gyorsétterem, egy vegyes haltálat kérünk, melyen minden jó volt: a lazac, a fogas, a rák, a bébipolip és a tintahal. Meg a köretek is. 4 deci bort számláztak az egyik borból, amit ittunk, miközben egyet rendeltünk és egyet is kaptunk. A felszolgáló srác azt mondta, hogy „nem nagy tévedés”. Érdekes hozzáállás.
Nemo Fish & Chips & Salad Bar - Lövőház utca Budapest - Étel/ital