Gerdacska

Gerdacska adatlapja

Regisztráció2015.07.12
Utoljára itt2016.05.11

2015. október 5.barátokkal járt itt
Csaladommal es barati tarsasggal mentunk ebedelni az etterembe,internetes kereses utan valasztottuk ki,ertekelesek alapjan. Nem mondanam,hogy nem voltunk megelegedve,az etelek jok voltak ,a kiszolgalo is kedves volt,a meglepo inkabb az volt,hogy nem volt vendeg rajtunk kivul,pedig ebedido volt.
Kiváló 2015. július 19.a párjával járt itt
Interneten neztuk ki a szallashelyet,negy ejszakat toltottunk ott parommal. Nagyon meg voltunk elegedve,tiszta tagas szobak,jol felszerelt konyhak,kedves szemelyzet. Az udvar meg nagyon rendezett,gondozott. Az sem elhanyagolhato tenyezo,hogy kozel van a strand es a varkert,sokat setaltunk a Csiga parkban is,nagyon kellemes nyaralasban volt reszunk .
Csigaház Panzió válasza
Boldog vagyok, ha jól érezték magukat, - visszavárjuk Önöket!
2015. november 24., Krankovicsné Metz Erzsébet, tulajdonos
Kiváló 2015. október 7.barátokkal járt itt
Barati tarsasaggal,ajanlasra kerestuk fel a csardat.Nagyon valasztekos az etlap,sokaig lapoztuk amig elhataroztuk mit kerjunk.A valasztott etelek felulmultak varakozasainkat,nagy adagot kapott mindenki,szepen ,izlesesen talalva.Megelegedve tavoztunk,ha arra jarunk biztosan beterunk,masoknak is ajanlani fogjuk.
Felhasználó fényképei:
Csülök Csárda Miskolc - Csülök Csárda Miskolc -