gildi

gildi adatlapja

Regisztráció2018.05.12
Utoljára itt2023.09.25

2023. szeptember 2.családjával járt itt
Mindenki nagyon jól érezte magát minden rendben volt. Elégedettek voltunk mindennel. Az étel is szuper volt a szoba is nagyon a személyzet is a wellness részleg és a személyzet. Sajnos a tófürdőbe nem mentünk el de majd legközelebb. Szuper volt
2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Sajnos amit megspóroltunk a szálláson azt kajára költöttük. Ebédre például igénytelen és gusztustalan legalja fagyasztott csibefasírt volt valami burgonyapehellyel. Ennyi! Éhen maradtunk! ! ! Reggeli a szokásos svédasztal. Vacsora az jó volt! Amúgy a szobák tiszták voltak, a személyzet kedves. A strandtól kb 10 perc sétára van.
Kiváló 2019. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Három gyerekkel érkeztünk. A Benjámin szárnyban volt a szobánk kicsit retró de nagyon tetszett a gyerekeknek is. A wellness részleg és a kinti medence is szuper volt. A reggeli és a vacsora fantasztikus, nem tudtunk választani annyi szuper étel volt mindig a svédasztalon. A személyzet nagyon kedves volt mindenhol az étterembe, a recepción, a medencéknél és a takarítók is.