gilice

gilice adatlapja

Regisztráció2013.06.07
Utoljára itt2013.10.18

Kiváló 2013. július 15.családjával járt itt
Ritkán jutunk el étterembe, de ha alkalmunk van rá, akkor szívesen jövünk ide. Családbarát, kellemes környezet, és finom ételek, nem túl drágán! A kiszolgálás kifogástalan. Figyelmesek a felszolgálók, nem tolakodók, de ha szükség van rájuk, rögtön ott teremnek. Érzem, hogy fontos vagyok nekik, megbecsült vendég, pedig nem látnak naponta, hetente.
Kiváló 2013. június 7.családjával járt itt
Először munkahelyi jutalomként ebédeltem a Tettye vendéglőben, s azóta, ha tehetjük csakis ide járunk ebédelni, vacsorázni. Mivel nem engedhetjük meg magunknak a rendszeres éttermi étkezést,nem is vagyunk törzsvendégek. Ennek ellenére a felszolgálás kifogástalan! Udvarias,figyelmes, ugyanakkor nem tolakodó.
Kiváló 2013. szeptember 17.családjával járt itt
Nehéz feladatot kaptam tavasszal! Svájcban élő rokon családnak kellett a Balaton partján szállást találnom. Tudván igényességüket, a legjobbak között keresgéltem, s választásom az Anna Grand Hotelre esett. Nem bántam meg. Maximálisan elégedettek voltunk a szálloda minden szolgáltatásával. A környéket bejárva felfedeztük annak minden szépségét.