7621 Pécs, Teréz u. 4.

P-Szo 11:30-24:00
V 11:30-16:30
magyar, mediterrán
grill ételek ...
magyar, angol, horvát, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
Szervízdíj:
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Pécsi Sör, Szalon Barna, Paulaner, Paulaner Búza

Aranykacsa Étterem - Dakk Club Pécs bemutatkozása

Helyi alapanyagokból, modern technológiával a minőségi gasztronómia és borkultúra jegyében barátságos környezetben várjuk vendégeinket. A borkóstoló programokra a Vináriumban, hétköznapi borozásra, sörözésre, étkezésre a "Tüke" terembe, családi és protokolláris étkezésekre a Zsolnay terembe, esküvői vacsorára, bankettre, születésnapi partira az emeleti Dakk terembe és kerthelyiségbe várjuk Vendégeinket.

Aranykacsa Étterem - Dakk Club Pécs képei

Szállások Pécs városában
Wellness csomagok Pécs városában

Aranykacsa Étterem - Dakk Club Pécs vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
Itt jártunk 2019 augusztus elején. Egy kellemes, nyugodt éttermet kerestünk. Esti sétálásra indulva Pécs felfedezése alkalmából vacsorára tértünk be. A felszolgálás kedves, gyors volt. Tisztaság mindenütt. Az ételek nagyon finomak voltak. Kellemes időt töltöttünk a férjemmel itt. Jól lakva távoztunk a száláshelyünkre. Érdemes volt ide betérni.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
A városban sétálgatva fedeztük fel azt a táblát, amelyen az állt, hogy az Aranykacsában minden főétel mellé egy dl forralt bort kapnak a vendégek. Kedvet kaptunk hozzá, így szombat délután egy kellemes vacsorát fogyasztottunk el ott. Isteni finom a tárkonyos leves, illetve a kacsadürüm is. Desszert már nem kellett, nem fért volna belém több étel.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 20.
Sétánk során vettük észre az éttermet. Csábított az utcára kihelyezett tábla, amivel színes krétával volt felsorolva a napi menü. Elnyerte tetszésünket, így beültünk. Udvarias kiszolgálás, tisztaság. Finom volt az ebéd. Nagyon finom volt a levesük (zöldségkrém-, és gyümölcsleves) Elégedetten és jóllakottan távoztunk.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 12.
Most már szinte hagyományszámba megy, hogy az Aranykacsában tartjuk érettségi találkozónkat. Ilyenkor persze azt eszünk, amit az előzetes tárgyalások során megrendeltünk. Készségesek a felszolgálók, finomak a tálak. Le a kalappal az étteremben kialakított Zsolnay terem előtt. Minden elismerésem. Természetesen vita nélkül kártyával tudtuk kifizetni fogyasztásunkat.

2016. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. január 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ennél több pénzt már nagyon nehéz kérni ezekért az ételelekért. Szerintünk nem lehet sok ételből választani. Sima hétköznapi ebéd másfél óra. Elég nehéz volt a választás a kínálatból. Tisztaság jellemző mindenhol. Az étterem kialakítása megfelel az elvárásoknak. Tetszett, hogy kutyabarát hely.

2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 10.
Pótszilveszteri Salsa estre érkeztünk párommal és barátokkal. A fogadtatás kedves, figyelmes. Az ételekre nem kellett sokat várni, nagyon tetszett hogy a steak burgonya friss volt és nem fagyasztott termék. A tarja steakhez felszolgált gombás mártás is ízlett, a hús omlós volt, egy picit a fűszerezése elenyésző volt a köret és a mártáshoz képest, de ezt feledtette az összkép és a teljes ízvilág!

2015. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 6.
Hat fős társasággal voltunk ismét az étteremben, nagyon jól éreztük magunkat. Vargánya püré levest, kacsa húslevest ettünk kacsamájas derelyével, majd kacsát Stroganoff módra, sült kacsacombot, sertés tarja steaket, Mecseki szeletet salátás tortillával. Kiadós jó ételeket kaptunk, ezért desszertet már nem kértünk.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 31.
Az étterembe lépve nagyon kellemes hangulatuú látvány tárult elénk. Nagyon tetszettek a "boxokként" kialakított ülőhelyek. A zsolnai termbe is bekukucskáltunk. A kiszolgálás gyorsnak mondható. Elég nehéz volt a választás a bőséges és különleges kínálatból. Az általunk választott ételek jó ízűek,mennyiségre megfelelőek és kellően melegek voltak.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 1.
A város szívében egy kiváló hangulatú étterem várja a vendégeket. Nagyon finomak az ételek, és nagy választék van. Mindenki találhat kedvezőt magának.A személyzet is kedves, jó lehet itt bármit ünnepelni, vagy csak egy jót enni.Tisztaság jellemző mindenhol. Ki kell próbálni, mindenkinek érdemes!

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
A családdal voltunk vacsorázni. Mindenki elégedett volt az ételek minőségével, mennyiségével. A kiszolgálás gyors és udvarias volt. Mentás zöldborsókrémlevest, sertésbordát pirított kacsamájjal, és narancsos tiramisut ettem. Nagyon finom és bőséges volt minden. A többiek étele is kifogástalan volt. Az árak nagyon kedvezőek. Ajánlom másnak is az éttermet!

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Bagolyvár Panzió
2020.10.30. - 2021.01.28.
Várfal Apartman
Pécs
3 nap/2 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.01. - 2021.10.30.
Blum Vendégház & Pince
Villány
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.11.01. - 2021.10.30.
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
4 nap/3 éjszaka 35.083,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri élőzenés gálavacsorával, üdvözlőitallal, bowling versennyel, disznóvágással, gesztenyesütéssel és forraltborozással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.12.29. - 2021.01.01.
Siesta Club Hotel
Harkány
2 nap/1 éjszaka 7.100 - 10.450,- Ft/fő/éj között: önellátással, napi 1 alkalom wellness használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
2020.10.20. - 2023.12.22.
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 16.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadtéri és beltéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.12. - 2020.12.20.
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 15.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, szaunahasználattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.20. - 2020.12.22.
Sándor Hotel
Pécs
2-4 éjszaka 15.863,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi zenés vacsoraesttel, meglepetés showműsorral, idegenvezetéses városnézéssel, internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.28.
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, ünnepi vacsorával, délutáni sütizéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.25. - 2020.12.27.
Thermal Panzió Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, wellness-stúdió használattal, masszázs és koktélutalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2021.03.12.
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.16. - 2020.10.31.
Hotel Xavin
2020.10.29. - 2021.10.30.

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Pécs
Dráva Hotel Thermal Resort Pécs
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Thermal Hotel Harkány Pécs
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
LoveBOX (min. 2 éj)
Meghitt karácsony (min. 3 éj)

Aranykacsa Étterem - Dakk Club PécsX