Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred ★★★★

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Gyógy tér 1.

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred a térképen

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred értékelése:

1. helyezett a 106 balatonfüredi szállás közül
5. helyezett Balatonon - 1137 szállás közül

Akciós csomagok

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred bemutatkozása

Balatonfüred történelmi központjában, egy több mint 200 éves, felújított épületben, a méltán világhírű Anna-bálok helyszínén található a legmagasabb szintű szolgáltatásokat nyújtó négy csillagos Anna Grand Hotel Wine & Vital. Csendes, nagy terekkel, külön terasszal rendelkező 1200 négyzetméteres wellness részleggel és a borászként ismert tulajdonos által biztosított gazdag borválasztékkal várja vendégeit; a Balaton-part, a híres Tagore sétánnyal, 100 méterre található a szállodától.

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred képei

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 20.
Remek körülmények között, udvarias személyzet mellett töltöttük el a három éjszakát.
A vacsora tartalmilag kiváló volt, azonban 20 óra után volt hogy hideg volt az étel.

Apamaci TOP szállásértékelő
Apamaci TOP étteremértékelő
Apamaci TOP egyébhely értékelő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régóta terveztük már, hogy felkeressük ezt a neves szállodát. Most végre sikerült ott töltenünk három napot. A szálló épülete impozáns, az elhelyezkedése nagyon jó. A szoba kényelmes és tiszta volt, a berendezés méltó a helyhez. A szőnyeget borító foltok viszont már kevésbé és ugynez a helyzet a folyosókat borító szőnyegek nagyrészével is.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 29.
Nagyon elégedettek voltunk mindennel. Gyönyörű helyen, igényes szállodában voltunk. Nagyon nagy rend, tisztaság, udvarias, segítőkész személyzet, kiszolgálás, nagyszerű, sokoldalú szolgáltatások.
Szerintem még vissza fogunk menni.

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 17.
Remekül éreztük magunkat. Meg voltunk elégedve mindennel.
Jó volt az elhelyezés, tisztaság volt. Személyzet kedves volt.
Szeretnénk máskor is ott pihenni. Remélem lesz még rá lehetőségünk.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 27.
A hotel irodalomtörténeti szempontból (is) igen fontos helyszín, ahol kimagasló költőink-íróink megpihentek egykoron s melyet szépen megőriztek az utókornak. Nagyon kellemes környezetben található, és teljes értékű wellness ill. gasztronómiai hétvégét képes ajánlani.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve, így a személyzettel, a szolgáltatásokkal és az étkezéssel. Egy kifogásunk volt, s ez a szobánk elhelyzkedése, amely az új szárnyban volt, annak is a legvégében és két különböző, egymástól nagy távolságra lévő lifttel volt megközelíthető. Idő kellett, amíg kiismertük magunkat a folyosó labirintusában, bár kaptunk útbaigazító tájékoztatót és utóbb szóbeli eligazítást is.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 12.
Összességében nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el. Negatívumként fel kell tüntetnem, hogy az ágyak elég kényelmetlenek, nyikorognak. Sötétben érkeztünk, hiányoltuk a parkolóban a világítást, kicsit bolyongani kellett, hogy megtaláljuk a recepciót. A konditerem csak térítés ellenében volt igénybe vehető, szerintem ennek alapszolgáltatásnak kellene lennie egy szállodában.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
Csodálatos szálloda, bátran ajánlom az utazóknak. Az ételek finomak voltak, de a gyerekekre nem gondoltak külön, pedig őszi szünet lévén sok óvodás, iskolás volt. A parkolóházat kicsit nehezen találtuk meg GPS alapján és nem írták ki a városban, merre induljunk. A személyzet nagyon kedves és udvarias volt, az animátor jó programokat talált ki.

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
Október vége felé töltöttünk itt 3 napot, nagyon szép későnyári időnk volt, 20 fok feletti nappali hőmérséklettel. A szálloda központi fekvését kihasználva jókat sétáltunk, októberben nem volt probléma a strand viszonylag távoli volta. Az épület szép, elegáns, stílusos, ősszel kifejezetten jutányos áron pihenhettünk.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk el a párommal a szálláshelyen. Közel van a Balaton part és a strand is. A wellness részleg nagyon szuper! A reggeli és a vacsora is bőséges volt.A reggelinél ugyanaz volt mindkét napon az étel. A vacsora változatosabb volt. Az ágyak hangosak voltak. A TV-ben összesen 2 magyar csatorna volt, Wifi alig működött.

Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 17.907 - 46.312,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.21-ig
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 17.034 - 43.118,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.20-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 14.500 - 66.270,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2021.04.01. - 2021.04.05.
Ipoly Hotel Boutique Rooms & Suites
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 23.777,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2021.04.01. - 2021.04.05.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.03.08-ig
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 14.100 - 21.775,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.03.08-ig
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 15.800,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.29-ig
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 18.199 - 38.718,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
2021.04.01. - 2021.12.23.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.350 - 19.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Balatonfüredi Városi Uszoda használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 17.500 - 17.967,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, heti két alkalommal zenés-táncos esttel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.16. - 2021.09.02.
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 26.971,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, korlátlan wellness használattal, fürdőköpeny használattal, internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.

Szállodák Balatonfüreden és környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

BalatonfüredX