Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred ★★★★

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Gyógy tér 1.

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred a térképen

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred értékelése:

11. helyezett a 104 balatonfüredi szállás közül
40. helyezett Balatonon - 1114 szállás közül

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred bemutatkozása

Balatonfüred történelmi központjában, egy több mint 200 éves, felújított épületben, a méltán világhírű Anna-bálok helyszínén található a legmagasabb szintű szolgáltatásokat nyújtó négy csillagos Anna Grand Hotel Wine & Vital. Csendes, nagy terekkel, külön terasszal rendelkező 1200 négyzetméteres wellness részleggel és a borászként ismert tulajdonos által biztosított gazdag borválasztékkal várja vendégeit; a Balaton-part, a híres Tagore sétánnyal, 100 méterre található a szállodától.

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred képei

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
2 éjszakát töltöttünk el a párommal a szálláshelyen. Közel van a Balaton part és a strand is. A wellness részleg nagyon szuper! A reggeli és a vacsora is bőséges volt.A reggelinél ugyanaz volt mindkét napon az étel. A vacsora változatosabb volt. Az ágyak hangosak voltak. A TV-ben összesen 2 magyar csatorna volt, Wifi alig működött.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon elégedettek voltunk férjemmel a szállással, tisztaság, rend volt, a fürdő szép. Félpanziós ellátást vettünk igénybe. A szállodai személyzet kedves, segítőkész. A reggeli svédasztal sokféle péksüteménnyel, a vacsora pedig nagyon változatos és kiváló ételekkel. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 7.
Általában meg voltunk elégedve.
Ami nem tetszett: Későn (21 óra körül) mentünk vacsorázni és egyes ételek hőfoka nem volt már megfelelő, magyarul, langyosak voltak.
A vacsora választék is lehetett volna bővebb!
A személyzet kedves és segítőkész volt.

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 21.
Az érkezés borzasztóan bonyolult, javasoltam eljövetelkor, hogy a visszaigazolásnál csatoljanak egy térképet, mert info-hiányos minden pláne annak, aki először van itt. (Parkolók, bejárat, stb. megközelítése). Lejegesedett, kritikán aluli autós bejárat és parkoló. A modern szoba so-so, de az egész helyre egy alapos felújítás ráférne - meg valami illatszerűség a folyosókon.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 21.
Elhelyezkedés, személyzet, étkezés, wellness szolgáltatások.
kelletlen csótányirtó szagú, avult állapotú szoba és általában minden tér (letörve, kilazulva, nem csukódik, stb...). Kissé elhanyagolt állapotok.
=
Három csillagos

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Jakuzziban hideg volt a víz !! A szauna merülő medencéje piszkos volt ! Szerencsére mi az uszodát használjuk leginkább.Ezek voltak a negatívumok. Sajnos a fürdőköntöst amikor leadtuk benne felejtettünk 2 db emlék úszósapkát,nagyon sajnáljuk. A kilátás a téli Balaton csodálatos látványa mindent visz. A személyzet tökéletes !

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
A szálloda kellemes, kényelmes, nyugalmas és magas színvonalú volt. A szálloda fekvése és az épület kiváló minősége szintén tetszett, úgyhogy baráti és ismeretségi körünkben ajánlani fogjuk. Remek volt a svédasztalos reggeli és vacsora választéka. Külön örömöt jelentett az uszoda és az élményfürdő. Minden korosztály számára előnyös, gyerekes családoknak és idősebbeknek is.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 8.
A szálloda közismerten remek elhelyezkedésű, ugyanakkor megközelítése autóval bonyolult. Azért megoldható, de az esti érkezés után a felszíni parkolóban az autóból kiszállva sötétben botladozva kellett gyalogolnunk. A berendezés megfelelő, a személyzet szívélyes, kedves. Az étterem elegáns, az ételválaszték széleskörű és finom. A wellnessrészleg kitűnően felszerelt.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotelben késő novemberben töltöttünk el egy éjszakát. Valószínű emiatt volt környezete csendes, és nyugodt központi elhelyezkedése ellenére. A környező épületekkel és térrel impozáns látványt nyújt. A szálloda belső kialakítása is kiválóan ötvözi a korabeli és a modern stílus jegyeket. Szobánk megfelelően tágas, az ágy nagyon kényelmes volt.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodás környezetben lévő, hangulatos szálláshely. Kedves, segítőkész és udvarias személyzet. Az étterem kínálata bőséges, az ételek ízletesek, változatosak.

Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.325 - 16.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 26.633,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 16.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, italkuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.25-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.929,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Aura Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 19.100 - 33.632,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szobai bekészítéssel, aquabárral, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.21-ig
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.21-ig
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.10-ig
Boutique Hotel Annuska
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, délutáni snack válogatással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.709 - 16.350,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Őszi miniszabi (2 éjtől)