Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred ★★★★

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Gyógy tér 1.

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred a térképen

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred értékelése:

6. helyezett a 106 balatonfüredi szállás közül
18. helyezett Balatonon - 1120 szállás közül

Akciós csomagok

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred bemutatkozása

Balatonfüred történelmi központjában, egy több mint 200 éves, felújított épületben, a méltán világhírű Anna-bálok helyszínén található a legmagasabb szintű szolgáltatásokat nyújtó négy csillagos Anna Grand Hotel Wine & Vital. Csendes, nagy terekkel, külön terasszal rendelkező 1200 négyzetméteres wellness részleggel és a borászként ismert tulajdonos által biztosított gazdag borválasztékkal várja vendégeit; a Balaton-part, a híres Tagore sétánnyal, 100 méterre található a szállodától.

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred képei

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred

Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred vélemények

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 12.
Összességében nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el. Negatívumként fel kell tüntetnem, hogy az ágyak elég kényelmetlenek, nyikorognak. Sötétben érkeztünk, hiányoltuk a parkolóban a világítást, kicsit bolyongani kellett, hogy megtaláljuk a recepciót. A konditerem csak térítés ellenében volt igénybe vehető, szerintem ennek alapszolgáltatásnak kellene lennie egy szállodában.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
Csodálatos szálloda, bátran ajánlom az utazóknak. Az ételek finomak voltak, de a gyerekekre nem gondoltak külön, pedig őszi szünet lévén sok óvodás, iskolás volt. A parkolóházat kicsit nehezen találtuk meg GPS alapján és nem írták ki a városban, merre induljunk. A személyzet nagyon kedves és udvarias volt, az animátor jó programokat talált ki.

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
Október vége felé töltöttünk itt 3 napot, nagyon szép későnyári időnk volt, 20 fok feletti nappali hőmérséklettel. A szálloda központi fekvését kihasználva jókat sétáltunk, októberben nem volt probléma a strand viszonylag távoli volta. Az épület szép, elegáns, stílusos, ősszel kifejezetten jutányos áron pihenhettünk.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk el a párommal a szálláshelyen. Közel van a Balaton part és a strand is. A wellness részleg nagyon szuper! A reggeli és a vacsora is bőséges volt.A reggelinél ugyanaz volt mindkét napon az étel. A vacsora változatosabb volt. Az ágyak hangosak voltak. A TV-ben összesen 2 magyar csatorna volt, Wifi alig működött.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon elégedettek voltunk férjemmel a szállással, tisztaság, rend volt, a fürdő szép. Félpanziós ellátást vettünk igénybe. A szállodai személyzet kedves, segítőkész. A reggeli svédasztal sokféle péksüteménnyel, a vacsora pedig nagyon változatos és kiváló ételekkel. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 7.
Általában meg voltunk elégedve.
Ami nem tetszett: Későn (21 óra körül) mentünk vacsorázni és egyes ételek hőfoka nem volt már megfelelő, magyarul, langyosak voltak.
A vacsora választék is lehetett volna bővebb!
A személyzet kedves és segítőkész volt.

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 21.
Az érkezés borzasztóan bonyolult, javasoltam eljövetelkor, hogy a visszaigazolásnál csatoljanak egy térképet, mert info-hiányos minden pláne annak, aki először van itt. (Parkolók, bejárat, stb. megközelítése). Lejegesedett, kritikán aluli autós bejárat és parkoló. A modern szoba so-so, de az egész helyre egy alapos felújítás ráférne - meg valami illatszerűség a folyosókon.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 21.
Elhelyezkedés, személyzet, étkezés, wellness szolgáltatások.
kelletlen csótányirtó szagú, avult állapotú szoba és általában minden tér (letörve, kilazulva, nem csukódik, stb...). Kissé elhanyagolt állapotok.
=
Három csillagos

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Jakuzziban hideg volt a víz !! A szauna merülő medencéje piszkos volt ! Szerencsére mi az uszodát használjuk leginkább.Ezek voltak a negatívumok. Sajnos a fürdőköntöst amikor leadtuk benne felejtettünk 2 db emlék úszósapkát,nagyon sajnáljuk. A kilátás a téli Balaton csodálatos látványa mindent visz. A személyzet tökéletes !

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
A szálloda kellemes, kényelmes, nyugalmas és magas színvonalú volt. A szálloda fekvése és az épület kiváló minősége szintén tetszett, úgyhogy baráti és ismeretségi körünkben ajánlani fogjuk. Remek volt a svédasztalos reggeli és vacsora választéka. Külön örömöt jelentett az uszoda és az élményfürdő. Minden korosztály számára előnyös, gyerekes családoknak és idősebbeknek is.

Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 13.303,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, zenés időutazással, reformkori sétával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.14.
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 19.641,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borvacsorával, wellness-részleg használattal, Wi-F internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, zenés programmal, Lázár Chef élményvacsorájával, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti wellness-szel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.150 - 14.490,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Ipoly Residence
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 21.093 - 24.248,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.01-ig
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.612 - 21.259,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.23-ig
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.22-ig
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.01.
Hotel Annabella
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 12.540 - 23.580,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.23. - 2020.08.31.
Hotel Marina
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 17.160 - 35.460,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2020.04.23. - 2020.08.31.
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.665 - 13.005,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Balatonfüred környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)

BalatonfüredX