Gion

Gion adatlapja

Regisztráció2019.06.25
Utoljára itt2019.06.25

Kiváló 2019. június 25.a párjával járt itt
Bár a hétvégén több lakodalom is volt, mégis nyugodt, csöndes éjszakánk volt, jó ötlet volt a Pygmalion megépítése. Rendkívül kedves, segítőkész személyzettel találkoztunk. A szobákat egy-egy képpel hangulatosabbá lehetne tenni, nekünk a matracok nagyon kényelmesek voltak, viszont ha be volt kapcsolva a légkondi, furcsa (büdös) szagot éreztünk (már érkezéskor is - jeleztük a recepción).
Kiváló 2022. október 25.gyerekekkel járt itt
Tiszta, kényelmes szobánk volt, tetszett a nagy strand, amihez közvetlen átjárás volt biztosítva. A svédasztalos ellátás remek volt, nagy választékkal, mindenki talált ízlésének megfelelő ételt. Kényelmesen lehetett parkolni. Kellemes figyelmesség volt, hogy a köntösöket az életkornak megfelelően készítették be a szobába (ilyet még egyetlen szállodában sem tapasztaltam).
Colosseum Wellness Hotel válasza
Kedves Vendégünk! Szeretnénk megköszönni, hogy kikapcsolódásuk helyszínéül a Colosseum Hotelt választották. Örömmel olvastuk, hogy kellemesen telt pihenésük és hogy teljes mértékben elégedettek voltak a szállodai szolgáltatásokkal. Bízunk abban, hogy jövőbeni ajánlataink között is találnak Önöknek kedvezőt és ismét ellátogatnak hozzánk.
2022. október 26., , Colosseum Wellness Hotel