G. Krisz

G. Krisz adatlapja

Regisztráció2019.11.09
Utoljára itt2021.12.24

Átlagos 2019. november 9.egyedül járt itt
A pizzájuk átlagos, nem rossz, nem is különösebben jó. Én tengeri tünemény (herkentyűs) pizzát rendeltem kétszer. Egy-két feltüntetett feltét (pl. fokhagyma) alighanem lemaradt, és amikor dupla tenger gyümölcseit kértem rá plusz pénzért, akkor volt úgy megpakolva, ahogy eredetileg lennie kellene.
2019. november 9.egyedül járt itt
Tenger gyümölcsei pizzát ettem itt háromszor is. A pizza mindig finom volt (amikor kaptam). A kiszolgálással csak először adódott problémám: leültem kora délutáni időpontban egy utcai asztalhoz, és senki nem jött oda vagy fél óráig. Eléggé furcsa érzés volt. . . Akkor csalódottan eljöttem.
Kiváló 2019. november 14.egyedül járt itt
Sokszor voltam már itt. Más Pointerekben is többször, de szerintem Budapesten ez a legjobb. Jó helyen van, megfelelő a magyar-külföldi arány (kb. fele-fele), szimpatikus a személyzet. Én mindig itt éreztem legjobban magam. Az árak is reálisak. A magyaros pizzájuk kifejezetten finom! Egyik kedvenc helyem Budapesten, szívből ajánlom.