Star Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest

3,8
gyorsétterem, ételbár, streetfood
Star Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest
Star Kebab Török Étterem - Teréz körút BudapestStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest

Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
2025.03.03-ig
Hotel Laroba Alsóörs

Star Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest vélemények

Átlagos 2023. május 5.egyedül járt itt
Az egyik legismertebb, sok éve működő, központi elhelyezkedésű török gyorsétterem a Nyugati tér közelében a Nagykörúton. Tágas, sok asztallal, minden nap hosszú nyitvatartási idővel. Pontosan nem tudom, mióta vannak a piacon, de jó eséllyel bőven több, mint 10 éve.
Star Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - BelsőStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - BelsőStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Külső képStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Külső képStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Külső képStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - BelsőStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - BelsőStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Külső képStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Külső képStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - BelsőStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Külső képStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Külső képStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - BelsőStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Egyéb
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
2022. november 28.a párjával járt itt
Vonatindulás előtti gyors és késői ebédre tértünk be ide, és ezen a szinten rendben lévő a hely. A kínálat nagyon hasonlít a Szent István körúton lévő Szeráj Éttereméhez, ezért itt is a bevált zöldséges csirkeragut kértük bulgur körettel.
2019. december 8.egyedül járt itt
Többször jártam már itt. Egy-egy ritka kivételtől eltekintve vegyes gyros tálat kértem, helyben fogyasztásra vagy elvitelre. Összességében egy fokkal finomabbnak tartom a gyros-ukat a Budapesten megszokottnál. Tetszik, hogy köretben nagyobb a választék, mint máshol, pl. szinte mindig van joghurtos tészta, én azt szeretem legjobban.
Kiváló 2019. április 30.a párjával járt itt
Budapesten a kedvenc török éttermünk. Nem régen átalakították, felújították, nagyon szép lett. Itt a legfinomabb a lencseleves pitával, ami a kedvencünk. A levesen kivül általában édességet eszünk. Nagyon finom a gyümölcsös rizs,ami tele van finom gyümölccsel nem csak a neve az. A palacsintájuk is nagyon finom. A kiszolgálás is gyors, kedvesek és segitőkészek.
Átlagos 2018. július 3.a párjával járt itt
Évekkel ezelőtt rendszeres vendégek voltunk az étteremben, 4 évvel ezelőtt már írtam is értékelést, akkor nagyon jó véleménnyel voltam. A mostani látogatásunk nem sikerült ilyen jól. A báránypörkölt túl zsíros volt, a muszakát rendesen elsózták, még a török rizs is zsírosra sikerült. Egyedül a joghurtos padlizsánra nem volt panaszunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. június 16.egyedül járt itt
Épp csak arra jártam, beugrottam, és gyorsan meg tudtam ebédelni. Nagy választék, gyors kiszolgálás, bár a pénztárnál feltorlódik a sor, sok hely van leülni, folyamatosan figyelik az asztalokat nem maradhat ott maradék, tálca (ez pozitív). Borjú fasírtot ettem rizzsel. Finom volt, de nem estem hasra tőle, az adagtól meg főleg nem.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
Átlagos 2016. július 25.gyerekekkel járt itt
Kevés időnk volt,közel a Nyugatihoz,lányunkkal volt" randink". Nagyon érdekesnek találtam török étterem, rengeteg török ételekkel, a látványnak nagyon tetszett,de sajnos a klasszikus ,elronthatatlan rántott husit és rántott halat ettünk,de csalódás volt, ki volt száradva husi,hal sem volt fényes,nem tudom miért de lehet nem jó izű halból készült,tzaziki nem olyan amihez hozzá szoktunk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. szeptember 4.a párjával járt itt
Először azért mentünk be az étterembe, mert nagyon éhesek voltunk, és közel van hozzánk. Gyrost ettünk és utána baklavát. Az ételek nagyon finomak, a fűszerezés nem túlzott, mint azt jó néhány török étteremnél tapasztaltuk már, hanem "pont jó".
Átlagos 2014. augusztus 23.egyedül járt itt
A Star Kebab egy szokásos török gyorsétterem a Nyugatival szemben. Zsúfolt és mindenféle illatok terjengenek, amiket én nem nagyon szeretek. Az étteremnek nulla hangulata van, pláne, ha a szemben lévő McDonalds-szal hasonlítjuk össze. Az étel, amit kaptam nem nagyon ízlett, úgy éreztem nem teljesen friss a hús vagy valami volt vele, amiért nem volt olyan finom.
Kiváló 2014. augusztus 19.családjával járt itt
Kiváló török ízek megfizethető áron!Van itt minden finomság.Gyros, pita, baklava..És mindez jól megközelithető helyen
Korrekt árak,gyors kiszolgálás kényelmes tágas beltér.
többször voltunk itt és nem bántuk meg!Mindenkinek ajánlom!
Sokan vannak mindig,és még sincs tömegnyomor!