Omnia Plusz Bisztró Budapest

2024.10.31-ig
Hotel Solar Nagyatád

Omnia Plusz Bisztró Budapest vélemények

Átlagos 2019. december 8.egyedül járt itt
November végén voltam, a külső zárt részen alig volt melegebb, mint az utcán. Ez kicsit zavart. Bélszínszeletet kértem. Az étellel alapvetően nem volt gond, finom volt, de annyira azért nem, hogy vágyódnék vissza. Ráadásul, lehetett volna kicsit nagyobb adag is. Így viszont kértem még egy palacsintát is, az is az "elég finom, de semmi különös" kategória volt.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Gyenge 2019. február 18.barátokkal járt itt
Ha azt mondom, hogy Víg Söröző, akkor valószínűleg a pesti éjszakában az elmúlt 30 évben megfordult személyek kortól és nemtől függetlenül egyből tudják, hogy miről van szó. A Vígszínház melletti kocsma talán 2 éve váltott erre a névre, miközben volt egy olyan időszak is, amikor zárva tartottak.
Omnia Plusz Bisztró Budapest - BelsőOmnia Plusz Bisztró Budapest - Étlap/itallapOmnia Plusz Bisztró Budapest - BelsőOmnia Plusz Bisztró Budapest - BelsőOmnia Plusz Bisztró Budapest - Étlap/itallapOmnia Plusz Bisztró Budapest - Étlap/itallapOmnia Plusz Bisztró Budapest - Étlap/itallapOmnia Plusz Bisztró Budapest - Étlap/itallapOmnia Plusz Bisztró Budapest - Étlap/itallapOmnia Plusz Bisztró Budapest - Étlap/itallapOmnia Plusz Bisztró Budapest - BelsőOmnia Plusz Bisztró Budapest - BelsőOmnia Plusz Bisztró Budapest - MosdóOmnia Plusz Bisztró Budapest - MosdóOmnia Plusz Bisztró Budapest - Belső