gumimami

gumimami adatlapja

Regisztráció2016.06.04
Utoljára itt2016.06.29

2016. június 4.a párjával járt itt
Őszi, nosztalgiázós balatoni pihenésre vágytunk " mert nekünk a Balaton a Riviéra", ahol van wellness részleg is, ezért választottuk a Három Hattyú Hotelt. A hangulatunkhoz éppen passzolt a hotel kicsit retró stílusa. Hurrá vonattal utazunk! A szálloda kicsit messze van az állomástól de nincs sok csomagunk, így a séta is kellemes.
Szörnyű 2016. június 29.a párjával járt itt
Nem vagyont, élményeket gyűjtünk, ezért egy szép tájért, egy finom ételért bárhová elmegyünk. Az előzetes értékelések után az akasztói halas csárdát választottuk, bár ne tettük volna! A felszolgált halászlé savanyú ízű volt, a benne lévő halfiléről sem a frissesség jutott eszembe, én romlottnak minősítettem az ételt, amit a pincérnek is jeleztem.
Akasztói Horgászpark & Halascsárda válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük az értékelését. Az említett étkezés során ketten érkeztek hozzánk, és 2 adag halászlét kértek, amit a szokásoknak megfelelően tálban szolgáltunk fel Önöknek. A halászlével kapcsolatos észrevételét a szakácsaink alaposan megvizsgálták, és megfelelőnek találták az étel minőségét, ugyanúgy, ahogy a kedves férje is, akinek határozottan ízlett.
2016. július 7., Akasztói Horgászpark & Halascsárda, tulajdonos