Hotel Három Hattyú Balatonföldvár

Hotel Három Hattyú Balatonföldvár
Hotel Három Hattyú BalatonföldvárHotel Három Hattyú Balatonföldvár
Hotel Három Hattyú BalatonföldvárHotel Három Hattyú Balatonföldvár

Hotel Három Hattyú Balatonföldvár bemutatkozása

A Hotel Három Hattyú "A magyar tenger gyöngyszemén", Balatonföldváron várja kedves vendégeit. A szálloda part menti fekvése mellett változatos szolgáltatásaik segítik a tökéletes kikapcsolódást.
A szálloda saját stranddal rendelkezik, emellett sokszínű sportolási, játék- és wellness-lehetőséget biztosít az ide látogatóknak.

Hotel Anna Villa Balatonföldvár - Kedvező ajánlat
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Hotel Három Hattyú Balatonföldvár vélemények

2017. december 27.a párjával járt itt
A személyzet kedves,szolgálatkész,de nem tolakodó.Az ételek nagyon finomak,bő választék a svédasztalon.A szálloda tiszta,a wellness rész kiváló.Arról nem a szálloda tehet,hogy szinte minden más zárva volt Földváron.Összességében nagyon jól éreztük magunkat.Kiemelném a 24-ei vacsorát,ami rendkívül finom volt.
2017. augusztus 15.a párjával járt itt
Egyszer jártam itt egy 3 napos wellneszezés alkalmából párommal. Izgatottak voltunk, mert Balatonföldvár a szívünk csücske, kezdetben a szállodában is nagyon pozitív élményeink voltak, aztán egyre vegyesebbek lettek. Olyan kuponnal érkeztünk, ami korlátlan italfogyasztást tartalmaz, de egyből kiderült, hogy ez például nem vontakozik a kávéra.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 21.a párjával járt itt
Kedvenc helyeim között fogom emlegetni. A kilátás nagyon szép volt a szobánkból. Az ellátással nagyon meg voltunk elégedve, a személyzet kedvessége és udvariassága példátlan. A wellness részleg megfelelő, a strandjuk nyugodt, kiváló úszásra, pihenésre. Állatbarát szálloda, ez sem elhanyagolható. A svédasztalos étkezések nagyon finomak!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 11.a párjával járt itt
Nagyon szerencséseknek mondhatjuk magunkat, hogy itt megszállhattunk. A hétvége nagyon jó volt közvetlen a Balaton partján, a kilátás pazar! A kertrész szép rendezett, az ellátás minőségi, jó ízűek az ételek és jó a választék. Néha tumultus volt az étteremben, de későbbi időpontokat választva utána már jól elfértünk.
Kiváló 2017. július 2.barátokkal járt itt
Visszajaró vendegek vagyunk a szállodában. Minden évszakban kivaló kikapcsolódás,a wellness részleg nagyon jó. Nyáron a balatoni pancsolás a szálloda saját külön elszeparált strandján kiváló kikapcsolódást nyújt. Kutyusok is szívesen látott vendekek. Nekik a szálloda udraráról átjárható kutyastrand van kialakítva.
Hotel Három Hattyú Balatonföldvár - KörnyékHotel Három Hattyú Balatonföldvár - KörnyékHotel Három Hattyú Balatonföldvár - KörnyékHotel Három Hattyú Balatonföldvár - KörnyékHotel Három Hattyú Balatonföldvár - KörnyékHotel Három Hattyú Balatonföldvár - KörnyékHotel Három Hattyú Balatonföldvár - KörnyékHotel Három Hattyú Balatonföldvár - Medence/kertHotel Három Hattyú Balatonföldvár - Medence/kertHotel Három Hattyú Balatonföldvár - SzobákHotel Három Hattyú Balatonföldvár - BelsőHotel Három Hattyú Balatonföldvár - Külső képHotel Három Hattyú Balatonföldvár - Külső kép
Kiváló 2017. június 1.gyerekekkel járt itt
Ünnepek között jártunk itt a családommal. A gyerekek nagyon jól érezték magukat. Hol a wellnesszben, hol a játszószobában voltunk velük :) A kilátó is közel volt, fél napos programnak - sétával együtt - tökéletesen megfelelt. Reggelinél mindig volt tejbegríz, este meg valami rántotthús-féle - aki gyerekkel utazik, az értékel az ilyesmit ;).
Kiváló 2017. április 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes napokat töltöttünk el a Hotel Három Hattyúban. Nagyon kedves, gyermekszerető személyzet, szuper medence, nagyon finom, változatos, bőséges ételek. Sok kiránduló hely a környéken.
Kiváló 2017. április 18.a párjával járt itt
Nagyon jó környezetben tölthettünk el három éjszakát. A fogadtatástól az utolsó percig minden arról szólt hogy a vendég jól érezze magát. A személyzet minden tagja arra hívatott,hogy a vendég az vendég. A szálloda belső berendezése minden igényt kielégít,a vellnesszből csak egy gyerekpancsoló hiányzik. Nagyon jó húsvétot töltöttünk el. Mindenkinek ajánlanám!
Kiváló 2017. április 17.gyerekekkel járt itt
Rettentően kedves, udvarias, segítőkész személyzet. Megfelelő wellness részleg, változatos svédasztalos étkezés. A szálloda szép kilátásban helyezkedik el. Jól éreztük magunkat.
2017. március 30.a párjával járt itt
Emeleti, Balatonra néző, nyugati fekvésű szoba teraszáról élvezhettük a tavaszi napsütést és balatoni panorámát. Kevesen voltak a Hotelben. Jó a wellness részleg,kellemes a víz a medencében és a jacuzziban is, jó a szauna és a sószoba,sportolási - szórakozási lehetőségek /biliárd, asztalitenisz, csocsó, darts/.