Gyimesi Józsefné

Gyimesi Józsefné adatlapja

Regisztráció2019.12.01
Utoljára itt2022.01.09

Kiváló 2019. december 1.a párjával járt itt
Először jártunk a hotelban,de a recepciós hölgy közvetlen,barátságos ,segítőkész magatartása által máris jól éreztük magunkat. Ugyanez elmondható a felszolgáló személyzetről is. A szoba ugyan kisebb volt,mint amit megszoktunk,de azzal sem volt probléma,mindössze annyi,hogy az ablak mellett néha nekimentünk a falnak.
2023. január 2.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves volt,az ételek nagyon ízlettek általában. De a menüből kiválasztott kedvenc ételemnél csalódás ért,mert a hús olyan sületlen volt,hogy csak a köretből tudtam fogyasztani. Szép,tiszta volt a szoba,de az átlátszó ajtón keresztül látni minden mozdulatot,ha valaki ráül a wc-re. ,na ilyet még szerencsére nem láttunk!
Kiváló 2021. október 14.a párjával járt itt
Tökéletesen elégedettek voltunk,biztos jövünk máskor is.De szeretném ajánlani,hogy a vacsoránál,ill bárban rendelt italoknál a szobaszám mellett nevet is kérjenek,/egyeztessenek/mert valaki éppen a mi szobaszámunkat adta meg tévesen.Ha nem néztem volna meg az elszámolást távozáskor,én fizetem meg más fogyasztását.