Harmónia Termál Hotel Sárvár ★★★

2. helyezett a 80 sárvári szállás közül
9. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Akciós csomagok

Harmónia Termál Hotel Sárvár bemutatkozása

Hazánk kedvelt fürdővárosában, Sárváron kínálja pihentető, üdítő szolgáltatásait a Harmónia Termál Hotel, melynek különlegessége, hogy közvetlenül a gyógy-és wellnessfürdő bejáratánál található. Csupán ki kell lépni a strandpapucsból és már élvezhető is a sárvári víz jótékony hatása. A fürdő spa szolgáltatásai mellett a hotelben is számos frissítő, kényeztető kezelés igényelhető a masszázstól kezdve, a szaunázáson át, egészen a manikűrig.

Harmónia Termál Hotel Sárvár képei

Harmónia Termál Hotel Sárvár

Harmónia Termál Hotel Sárvár vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk a hotelban,de a recepciós hölgy közvetlen,barátságos ,segítőkész magatartása által máris jól éreztük magunkat. Ugyanez elmondható a felszolgáló személyzetről is. A szoba ugyan kisebb volt,mint amit megszoktunk,de azzal sem volt probléma,mindössze annyi,hogy az ablak mellett néha nekimentünk a falnak. Tisztaság mindenhol !

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó elhelyezkedésű szálláshely, csak egy ugrás a fürdő.Recepciós hölgyek, pincérek nagyon kedvesek, előzékenyek.Az ellátás és a szolgáltatások megfelelőek.
A wellness részleg kicsi, de takaros, praktikus.
Az ár/értékarány megfelelő.
Annyira elnyerte tetszésünk, hogy távozáskor lefoglaltuk a következő pihenés időpontját, tavaszra.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Májusban jártunk itt először, de annyira meg voltunk elégedve, hogy idén még kétszer visszamentünk. A személyzet nagyon kedves, a hotel tiszta, az ételek finomak, a séf minden alkalommal remekelt. Külön említést érdemel a Zoltán és a Ferenc nevű pincér. Ők igazi vendéglátók, a jó értelemben vett régi fajtából. Nagyon udvariasak, figyelmesek, kedvesek, csak dicséret illeti őket.

Értékelt: 2019. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Talán a szobaszéfet hiányolnám. Úgy látszik a wellnesst a fürdő közelsége miatt csak kevesen használják, de mi esténként jót lazultunk a sókamrában és a szaunákban, az élménymedencéről nem is beszélve.

Értékelt: 2019. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tökéletesen megfelelt a szállás,nagyon jó volt az ellátás, a teljes személyzet is nagyon kedves és szolgálatkész volt. A recepción a be és kijelentkezés alkalmával is nagyon gyors és kedves ügyintézésben és tájékoztatásban volt részünk. A televízió képernyője valamint a mosdó nekünk egy kicsit kicsinek tűnt. Ez azonban messze elhanyagolható a sok jó mellett amit itt tapasztaltunk.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Férjemmel öt napot töltöttünk a hotelben. Pótágyas szobát kaptunk ami a mérete miatt szűkös volt, és mivel az ablak ferde menyezetes, így nehéz volt megközeliteni a francia ágyat, többször is bevertem a fejem vagy a vállam! Ha az ágyat a szoba közepére raknák nem ért volna baleset. Egyébként a szoba tiszta ninden nap takaritanak!

Értékelt: 2019. május 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A fürdőszobai ventillátor nagyon hangos. És a tv lehetne nagyobb képernyős is ,mert mi az 1 szobában voltunk és ott nagyon kicsi.Különben mindennel meg voltunk elégedve,minden nagyon jó volt az étkezés és a felszolgálok/Zoli Feri/rendkívül figyelmesek és nagyon szolgálat készek és kedvesek voltak!!

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érkezésünkkor a szoba tiszta volt, utána nem volt takarítás.
A fürdőszobában nem volt fűtés, sok volt a hangya.
Az étkezés megfelelő, finom, de sokszor szólni kellett, hogy pótolják azt, ami elfogyott.
Az étterem bp-i ár (capuccino 600 Ft körül volt), étel 3 eFt.
A saját medence hőmérséklete kellemes.
Szuper közel van a fürdő.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem azt a szobát kaptuk amit megrendeltem és még magyarázatot sem, hogy miért! A fogadó recepciós hölgy stílusa kifogásolható volt. A másik recepciós kioktatott, hogy mivel telefonon rendeltem, nem tudom bizonyítani a reklamációm ( kvazi: hazudok )! ! ! ! Ott tartózkodásunkra ez rányomta bélyegét. A takarító és konyhai személyzet munkája viszont dicséretes!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet kellemes meglepetés volt már érkezéskor, az ételek nagyon finomak voltak úgy minőségre mint mennyiségre megfeleltek maximálisan! A szobák tiszták és ízlésesen voltak berendezve!

Harmónia Termál Hotel
2-7 éjszaka 7.630,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.10.31.
Érvényes: 2021.08.12-ig
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 9.145,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel a hotel wellnessébe, arborétum belépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Bassiana
2 nap/1 éjszaka 10.125 - 13.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra biliárddal, fitnessterem és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.20.
Spirit Hotel Thermal Spa
4 nap/3 éjszaka 39.356 - 42.832,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 18.300 - 40.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Wolf
3 nap/2 éjszaka 14.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Wolf Panzió
4 nap/3 éjszaka 7.183,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.03.01-ig
Platán Hotel Sárvár
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
HoldLux Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 4.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.12-ig
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, gyerek játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Sárváron és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Wolf Panzió Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Szuperakció (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

SárvárX