Harmónia Termál Hotel Sárvár ★★★

1. helyezett a 80 sárvári szállás közül
13. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1057 szállás közül

Akciós csomagok

Harmónia Termál Hotel Sárvár bemutatkozása

Hazánk kedvelt fürdővárosában, Sárváron kínálja pihentető, üdítő szolgáltatásait a Harmónia Termál Hotel, melynek különlegessége, hogy közvetlenül a gyógy-és wellnessfürdő bejáratánál található. Csupán ki kell lépni a strandpapucsból és már élvezhető is a sárvári víz jótékony hatása. A fürdő spa szolgáltatásai mellett a hotelben is számos frissítő, kényeztető kezelés igényelhető a masszázstól kezdve, a szaunázáson át, egészen a manikűrig.

Harmónia Termál Hotel Sárvár képei

Harmónia Termál Hotel Sárvár

Harmónia Termál Hotel Sárvár vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 1.
Először jártunk a hotelban,de a recepciós hölgy közvetlen,barátságos ,segítőkész magatartása által máris jól éreztük magunkat. Ugyanez elmondható a felszolgáló személyzetről is. A szoba ugyan kisebb volt,mint amit megszoktunk,de azzal sem volt probléma,mindössze annyi,hogy az ablak mellett néha nekimentünk a falnak. Tisztaság mindenhol !

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 14.
Nagyon jó elhelyezkedésű szálláshely, csak egy ugrás a fürdő.Recepciós hölgyek, pincérek nagyon kedvesek, előzékenyek.Az ellátás és a szolgáltatások megfelelőek.
A wellness részleg kicsi, de takaros, praktikus.
Az ár/értékarány megfelelő.
Annyira elnyerte tetszésünk, hogy távozáskor lefoglaltuk a következő pihenés időpontját, tavaszra.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 14.
Májusban jártunk itt először, de annyira meg voltunk elégedve, hogy idén még kétszer visszamentünk. A személyzet nagyon kedves, a hotel tiszta, az ételek finomak, a séf minden alkalommal remekelt. Külön említést érdemel a Zoltán és a Ferenc nevű pincér. Ők igazi vendéglátók, a jó értelemben vett régi fajtából. Nagyon udvariasak, figyelmesek, kedvesek, csak dicséret illeti őket.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 18.
Talán a szobaszéfet hiányolnám. Úgy látszik a wellnesst a fürdő közelsége miatt csak kevesen használják, de mi esténként jót lazultunk a sókamrában és a szaunákban, az élménymedencéről nem is beszélve.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 17.
Tökéletesen megfelelt a szállás,nagyon jó volt az ellátás, a teljes személyzet is nagyon kedves és szolgálatkész volt. A recepción a be és kijelentkezés alkalmával is nagyon gyors és kedves ügyintézésben és tájékoztatásban volt részünk. A televízió képernyője valamint a mosdó nekünk egy kicsit kicsinek tűnt. Ez azonban messze elhanyagolható a sok jó mellett amit itt tapasztaltunk.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Férjemmel öt napot töltöttünk a hotelben. Pótágyas szobát kaptunk ami a mérete miatt szűkös volt, és mivel az ablak ferde menyezetes, így nehéz volt megközeliteni a francia ágyat, többször is bevertem a fejem vagy a vállam! Ha az ágyat a szoba közepére raknák nem ért volna baleset. Egyébként a szoba tiszta ninden nap takaritanak!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
A fürdőszobai ventillátor nagyon hangos. És a tv lehetne nagyobb képernyős is ,mert mi az 1 szobában voltunk és ott nagyon kicsi.Különben mindennel meg voltunk elégedve,minden nagyon jó volt az étkezés és a felszolgálok/Zoli Feri/rendkívül figyelmesek és nagyon szolgálat készek és kedvesek voltak!!

Alexandra1 TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 9.
Érkezésünkkor a szoba tiszta volt, utána nem volt takarítás.
A fürdőszobában nem volt fűtés, sok volt a hangya.
Az étkezés megfelelő, finom, de sokszor szólni kellett, hogy pótolják azt, ami elfogyott.
Az étterem bp-i ár (capuccino 600 Ft körül volt), étel 3 eFt.
A saját medence hőmérséklete kellemes.
Szuper közel van a fürdő.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 1.
Nem azt a szobát kaptuk amit megrendeltem és még magyarázatot sem, hogy miért! A fogadó recepciós hölgy stílusa kifogásolható volt. A másik recepciós kioktatott, hogy mivel telefonon rendeltem, nem tudom bizonyítani a reklamációm ( kvazi: hazudok )! ! ! ! Ott tartózkodásunkra ez rányomta bélyegét. A takarító és konyhai személyzet munkája viszont dicséretes!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 5.
A személyzet kellemes meglepetés volt már érkezéskor, az ételek nagyon finomak voltak úgy minőségre mint mennyiségre megfeleltek maximálisan! A szobák tiszták és ízlésesen voltak berendezve!

Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Harmónia Termál Hotel
5 nap/4 éjszaka 7.385,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, gyertyafényes pezsgős vacsorával, wellness & spa belépővel, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, parkolással, Wi- Fi internet elérhetőséggel
2020.02.01. - 2020.02.29.
Spirit Hotel Thermal Spa
4 nap/3 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.18-ig
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 12.225,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, szabad belépéssel az Arborétumba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 5.995 - 8.800,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
4 nap/3 éjszaka 23.625 - 24.855,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, kedvezmény kuponnal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Wolf
2-3 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Wolf Panzió
3-5 éjszaka 5.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan tea- és kávéfogyasztással, korai érkezéssel, késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Platán Hotel Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.13. - 2020.04.12.

Szállodák Sárváron és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Valentin nap (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

SárvárX