Harmónia Termál Hotel Sárvár ★★★

3. helyezett a 82 sárvári szállás közül
17. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1084 szállás közül

Akciós csomagok

Harmónia Termál Hotel Sárvár bemutatkozása

Hazánk kedvelt fürdővárosában, Sárváron kínálja pihentető, üdítő szolgáltatásait a Harmónia Termál Hotel, melynek különlegessége, hogy közvetlenül a gyógy-és wellnessfürdő bejáratánál található. Csupán ki kell lépni a strandpapucsból és már élvezhető is a sárvári víz jótékony hatása. A fürdő spa szolgáltatásai mellett a hotelben is számos frissítő, kényeztető kezelés igényelhető a masszázstól kezdve, a szaunázáson át, egészen a manikűrig.

Harmónia Termál Hotel Sárvár képei

Harmónia Termál Hotel Sárvár

Harmónia Termál Hotel Sárvár vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 11.
Kellemes hely, vacsinál üdvözlőital. Felszolgálók nagyon kedvesek, a kaja nagyon finom. Félpanziósok voltunk, reggeli bőséges volt. Fürdő mellett van , a városközpont is egy jó kis séta. Nagyon jól éreztük magunkat. Szobánk is kellemes. Wellness részleg is nagyon jó, szaunák szuperok, medence is épp megfelelő. Bebarangoltuk a környéket is.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk a hotelban,de a recepciós hölgy közvetlen,barátságos ,segítőkész magatartása által máris jól éreztük magunkat. Ugyanez elmondható a felszolgáló személyzetről is. A szoba ugyan kisebb volt,mint amit megszoktunk,de azzal sem volt probléma,mindössze annyi,hogy az ablak mellett néha nekimentünk a falnak. Tisztaság mindenhol !

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó elhelyezkedésű szálláshely, csak egy ugrás a fürdő.Recepciós hölgyek, pincérek nagyon kedvesek, előzékenyek.Az ellátás és a szolgáltatások megfelelőek.
A wellness részleg kicsi, de takaros, praktikus.
Az ár/értékarány megfelelő.
Annyira elnyerte tetszésünk, hogy távozáskor lefoglaltuk a következő pihenés időpontját, tavaszra.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Májusban jártunk itt először, de annyira meg voltunk elégedve, hogy idén még kétszer visszamentünk. A személyzet nagyon kedves, a hotel tiszta, az ételek finomak, a séf minden alkalommal remekelt. Külön említést érdemel a Zoltán és a Ferenc nevű pincér. Ők igazi vendéglátók, a jó értelemben vett régi fajtából. Nagyon udvariasak, figyelmesek, kedvesek, csak dicséret illeti őket.

Értékelt: 2019. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Talán a szobaszéfet hiányolnám. Úgy látszik a wellnesst a fürdő közelsége miatt csak kevesen használják, de mi esténként jót lazultunk a sókamrában és a szaunákban, az élménymedencéről nem is beszélve.

Értékelt: 2019. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tökéletesen megfelelt a szállás,nagyon jó volt az ellátás, a teljes személyzet is nagyon kedves és szolgálatkész volt. A recepción a be és kijelentkezés alkalmával is nagyon gyors és kedves ügyintézésben és tájékoztatásban volt részünk. A televízió képernyője valamint a mosdó nekünk egy kicsit kicsinek tűnt. Ez azonban messze elhanyagolható a sok jó mellett amit itt tapasztaltunk.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Férjemmel öt napot töltöttünk a hotelben. Pótágyas szobát kaptunk ami a mérete miatt szűkös volt, és mivel az ablak ferde menyezetes, így nehéz volt megközeliteni a francia ágyat, többször is bevertem a fejem vagy a vállam! Ha az ágyat a szoba közepére raknák nem ért volna baleset. Egyébként a szoba tiszta ninden nap takaritanak!

Értékelt: 2019. május 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A fürdőszobai ventillátor nagyon hangos. És a tv lehetne nagyobb képernyős is ,mert mi az 1 szobában voltunk és ott nagyon kicsi.Különben mindennel meg voltunk elégedve,minden nagyon jó volt az étkezés és a felszolgálok/Zoli Feri/rendkívül figyelmesek és nagyon szolgálat készek és kedvesek voltak!!

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érkezésünkkor a szoba tiszta volt, utána nem volt takarítás.
A fürdőszobában nem volt fűtés, sok volt a hangya.
Az étkezés megfelelő, finom, de sokszor szólni kellett, hogy pótolják azt, ami elfogyott.
Az étterem bp-i ár (capuccino 600 Ft körül volt), étel 3 eFt.
A saját medence hőmérséklete kellemes.
Szuper közel van a fürdő.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem azt a szobát kaptuk amit megrendeltem és még magyarázatot sem, hogy miért! A fogadó recepciós hölgy stílusa kifogásolható volt. A másik recepciós kioktatott, hogy mivel telefonon rendeltem, nem tudom bizonyítani a reklamációm ( kvazi: hazudok )! ! ! ! Ott tartózkodásunkra ez rányomta bélyegét. A takarító és konyhai személyzet munkája viszont dicséretes!

Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 12.330,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, gyerek játszószobával
2021.07.01. - 2021.08.31.
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 8.590,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.15-ig
Hotel Viktória
2 nap/1 éjszaka 9.995 - 13.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, arborétum belépővel, fitness terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Bassiana
2-4 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, wellness részleg használattal, belépéssel a sárvári Arborétumba, parkolással
Érvényes: 2021.06.13-ig
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 11.400 - 16.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
3 nap/2 éjszaka 52.235 - 71.735,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, bekészítésekkel, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 23.300 - 43.750,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Érvényes: 2021.08.31-ig
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Zafír Apartman
2 nap/1 éjszaka 9.417 - 25.894,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, gyermekjátszótérrel
Érvényes: 2022.05.13-ig

Szállodák Sárvár környékén
Palace Hotel  Hévíz
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Nyitás-Tavasz-Élmények (min. 2 éj)

SárvárX