gyulainapok

gyulainapok adatlapja

Regisztráció2017.02.11
Utoljára itt2017.12.27

Kiváló 2017. február 11.a párjával járt itt
Több ismerösöm megfordult már Gyulán, mindeki egybehangzo véleménye, hogy : "Jovolt" erröl feleségemmel én is meggyözödtem, hogy ismeröseim a valo igazat mondták. hatorai utazásunk ugyan fáaszto volt, de megérte! Érkezésünkkor már a taxisöfför tette meg a kellemes benyomást udvarias beszédjével és ez a barátságos kontaktus tartott ottartozkodásom alatt, Hotelba,- Cukrászdába,- Halászcsárdába és különbözö üzletekbe.
Hunguest Hotel Gyula válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel
2017. február 16., , Hunguest Hotel Gyula
Átlagos 2022. június 10.a párjával járt itt
2022 junius 2 két éjszakát töltöttem feleségemmel a Füredi Annabella hotelba. Életkor: 82 /78. Recepcion a fogadtatás kellemes volt. A szoba szám a 366 ennek értékelése vegyes érzelmeket váltott ki belölünk. a tisztaság kifogástalan, de a fürdökád használata a magas oldala miatt nehézkes és blalesetveszélyes volt.
Danubius Hotel Annabella válasza
Kedves Vendégünk!
Nagyszerű értékelése igazán boldoggá tesz minket. Nagyon örülünk, hogy szállodánk a legtöbb igényt kielégítette és elnyerte tetszésüket. Az építő jellegű kritikáért is hálásak vagyunk, ígérjük hogy figyelembe vesszük! Reméljük, jól érezték magukat ez alkalommal, szeretettel várjuk vissza Önöket!
2022. június 14., , Danubius Hotel Annabella