hajnal40

hajnal40 adatlapja

Regisztráció2014.01.05
Utoljára itt2021.10.18

Kiváló 2014. január 5.a párjával járt itt
A férjemmel sokszor járunk oda minden jeles ünnepen ha tehetjük elmegyünk. Szeretünk idejárni, mert annyit a tányérra kivenni ami el is fogy. A különleges dolgokat szeretjük amit otthon nem tudunk megcsinálni. Mindig van valami különleges a ház ajánlataként. Korlátlan étel és ital fogyasztás ez nagyon jó dolog szerintem.
Kiváló 2021. október 2.családjával járt itt
Szombaton ebédre foglaltam asztalt 3 főre a családommal nagyon finomak az ételek a kiszolgálás professzionális és gyors de a pincérek és a tulajdonos Nagyon kedves szívélyes és barátságos mindenkinek Csak ajánlani tudom aki erre jár az biztos hogy mi visszatérő vendégek leszünk köszönjük a vendéglátást és A finom ételeket és italokat
Felhasználó fényképei:
Sziget Vendéglő Gödöllő -
2014. január 5.gyerekekkel járt itt
Kellemes szálloda pihenésre és kikapcsolódásra. 2013. áprilisában voltunk ott családommal nagyon tetszett jó a wellness részlege, teljes ellátással voltunk megfelelő volt és pont jó volt . Visszamennénk mert jól éreztük magunkat. Tetszett a gyerek sarok gyermekünk ki is használta. Szép és elegáns belülről.