Kincsem Wellness Hotel Kisbér ★★★

Kincsem Wellness Hotel Kisbér
2870 Kisbér, Kossuth L. u. 69-71.

Kincsem Wellness Hotel Kisbér a térképen

Kincsem Wellness Hotel Kisbér értékelése:

1. helyezett az 1 kisbéri szállás közül
52. helyezett Közép Dunántúlon - 384 szállás közül

Kincsem Wellness Hotel Kisbér bemutatkozása

A Kincsem Wellness Hotel a Bakony kapujában, Kisbéren, az M1-es autópályától 18 km-re a 81-es főút mellett található. Huszonhat kényelmes szobával, minden igényt kielégítő wellness részleggel (szómedence, gyermek medence, pezsgőfürdő, merülő medence, kültéri medence (májustól októberig), finn szauna, gőzfürdő, aroma kabin, fitneszterem), a magyar és a nemzetközi konyha ételkínálatával, gyermekbarát szolgáltatásokkal, masszázslehetőséggel várja a pihenni és kikapcsolódni vágyó vendégeit.

Kincsem Wellness Hotel Kisbér képei

Kincsem Wellness Hotel Kisbér

Kincsem Wellness Hotel Kisbér vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellnes részleg és az ételek kifogástalanok voltak. A nyugalmunkat a szomszédos tüzép telep zaja és az irdatlan nagy kamion és autó forgalom zavarta ami a főúton elhaladt éjjel-nappal. A fürdőszoba modernizálásra szorul, a wifi gyenge volt és egy játszótér is jó lett volna nem csak a trambulin és a lengőteke. A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
A KINCSEM Hotel szobájában hiányoltunk egy klíma berendezést, sajnos a ventilátor nem hűtött igazán.
Az éttermek ajánlatából kipróbáltuk a Bakony és az Aranyfürt éttermeket nagyon meg voltunk elégedve mindkettővel. A Kincsem Hotel reggeli és vacsora is finom volt mind a két napon.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 5.
Gyerekekkel érkeztünk a szállásra. Nincsenek óriási elvárásaim. A kikapcsolódás a fő cél, a szobába csak aludni járunk. Kisgyermekkel délutáni alvásra is. A látszat, külsőségek ellenére jól éreztük magunkat, jól is szerettük volna. Ami van, annak örülünk a hozzáállásunk. Biztos van jobb, trendibb, modernebb, de mi jól éreztük magunkat!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A félpanziós ellátással teljesen elégedett voltam, különösen a mákos guba volt nagyon finom vaníliasodóval. A Wellness részleggel már volt egy kis gond, a Herbárium felújjítás alatt van- nem használható. A medencén kívül a pezsgőfürdőt, a szaunát és a gőzfürdőt lehetett használni ingyenesen.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
Megérkezéskor a szoba meleg volt, első látásra jónak éreztük. Szokatlan volt, hogy fotelek nem voltak, de kedvemre való volt, hogy a két ágyat összetolva, közös lepedővel látták el. Zavaró volt, hogy a televízió a szemközti falon az ablak felé el volt tolva jobbra. Szólnunk kellett a fürdőszobai mozsdó feletti világítás hiánya és a harmadik naptól a fűtés hiánya miatt.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 21.
Földszintes szobát kértünk és kaptunk. Szép tágas, tiszta szoba volt, de aki nappal is szokott pihenni annak nem ajánlanám, mert a mellette lévő mosókonyha gépzaja igencsak behallatszik. Az étel választék nem túl nagy, de ami van, az ízletes. A személyzet udvarias, kedves. (bár akadt kivétel, de lehet, hogy csak rossz napja volt)
A wellness részleg kellemes, az úszómedence is pont megfelelő.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 18.
A hotel konyhája kiváló volt. A szállással és a szolgáltatással kevesbé voltunk elégedettek. A wellness szolgáltatást este csak 20 óráig lehetett igénybe venni. A szálláson szembesültünk, hogy hiába foglaltunk teraszos szobát, dohányozni nem lehetett csak az épület előtt a kijelölt helyen.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 26.
Az étteremmel, a kiszolgálással és az ételekkel maximálisan elégedettek voltunk. A szobában kicsi kellemetlenséget okozott, hogy a fürdőben és az előszobában hiányos volt a világítás, miután szóvá tettük sem javították meg. A wellness részleg hiányos volt, három napig nem működött a gőzkabin,az aromaterápia egyszer sem. A kérdésünkre nem túl udvarias választ kaptunk.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 7.
Kívülről gyönyörű épületben jártunk, de az épületben minden kopott, régi, olcsó, hiányos. A herbárium és a gőzfürdő nem működött, a jakuzziban kétes eredetű hab volt, az infraszauna karbantartása szerintem sosem történt meg. Első nap egy nagyon kedves hölgy volt a wellnessben, de második nap ez nem volt elmondható. a szolárium csövei öregek, a plexi repedt.

pinky TOP szállásértékelő
2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többet vártam, mivel régi, patinás helynek van beállítva a szálloda - nekem így jön le a honlapjukról. A hangulat családiasan indult, aztán barátságtalan része is volt rögtön, de leginkább nem túl kedvesen végződött. A wellness részleg kicsi - ez még nem gond, ha nincs zsúfoltság. ( Nálunk nem volt, direkt úgy mentünk. )
A jacuzzinál kiírták, h karbantartás, aznap 16 órától.

Kisbér
3 nap/2 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz gép használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Kisbér
2-3 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.26. - 2019.12.30.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
2020.09.23. - 2019.09.23.
Hotel Famulus
Győr
3 nap/2 éjszaka 11.222 - 13.716,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, ásványvíz, kávé/tea-bekészítéssel, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.23-ig
Hotel Pallone
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.26-ig
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.23-ig
Aranykert Mobilház-Apartmanok
Vének
2020.09.23. - 2019.09.23.
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezménnyel, masszázs kuponnal, kerékpárhasználattal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Kisbér
3 nap/2 éjszaka 8.800,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, Bory vár belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig

Szállodák Kisbér környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Akciós őszi wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)

KisbérX