Kincsem Wellness Hotel Kisbér ★★★

Kincsem Wellness Hotel Kisbér
Kincsem Wellness Hotel KisbérKincsem Wellness Hotel Kisbér
Kincsem Wellness Hotel KisbérKincsem Wellness Hotel Kisbér

Kincsem Wellness Hotel Kisbér bemutatkozása

A Kincsem Wellness Hotel a Bakony kapujában, Kisbéren, az M1-es autópályától 18 km-re a 81-es főút mellett található.

Ferrata Vendégház Csesznek - Pünkösd
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Kincsem Wellness Hotel Kisbér vélemények

Átlagos 2022. július 30.a párjával járt itt
3 csillagos szállásként megfelelő, megszállni, de sajnos messzebb tudtunk csak körülnézni.
Lehet, higy aki csak túrázni indult akkor megfelelő.
A félpanzió is megfelelő, házias. Kevesebb a választék, de mindig figyeltek, hogy mindenből legyen kinn.
A negatívumnak csak a kilátást mondanám (Tüzép), de ez nem a szállásadó hibája.
A szobák kényelmesek.
Gyenge 2022. június 20.a párjával járt itt
A szemèlyzet nagyon kedves.Az ètelek finomak,bôsèges adagok voltak.A szoba tisztasàga hagyott maga utàn mèg kívànni valót.Klíma nem àrtana.Wellnesrèszlegben a napozó àgyak minôsège elèggè leamortizàlt.Röviden ès tömören,nagy csalódàs volt.
2022. január 8.a párjával járt itt
Tetszett: a tulajdonosok és a személyzet kedvessége, a 26 tételes pálinka kóstolás wellnes mérete, kialakítása, kevésbé tetszett: a szilveszter esti buli. A szállóvendégek ültek, a külső vendégek harsányan szórakoztak. Nem kellett volna lakodalmas zenét játszani egész este. Változatos zenével a középkorú és idősebb vendégek is szórakozhattak volna. Hétköznapi pihenésre a szállás ajánlható.
2021. október 6.családjával járt itt
Családias környezet, a tulajdonos segítőkész a személyzet kedves, barátságos. A reggeli svédasztalos, a vacsora egyik este menüválasztásos, másnap már svédasztalos. Nincs sok féle, de minden nagyon ízletes, házias jellegű, bőséges. A wellness részleg tiszta, uszoda elég nagy. A szoba egyszerű, de tiszta.
2021. október 3.egyedül járt itt
Mikor megérkeztem, kicsit csalódás volt a szoba. Egyrészt nem volt erkély, pedig a szállodában alig volt vendég, bőven volt üres szoba. A másik negatívum az volt, hogy nem volt semmilyen ülőalkalmatosság a szobában, csak az ágy. Asztal sem volt. Szerintem az egyik nagy szekrény helyett be lehetne tenni legalább egy széket meg egy asztalt.
2021. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Család- és állatbarát hotel. A tulajdonos és a személyzet mérhetetlenül kedves volt. Az étterem kiváló, a reggeli és a vacsora svédasztalos volt, A reggeli egyszerű volt, a vacsora változatos, de minden nagyon ízletes, házias jellegű volt. Ebédet á la carte fogyasztottunk, ár-érték arányban nagy adagok voltak és nagyon finomak.
Kiváló 2021. május 30.a párjával járt itt
Már az első benyomásunk nagyon pozitív volt. Nagyon kedvesek voltak, szinte családias volt az egész környezet. Az ételek kifogástalanok, bőségesek voltak. Minden ragyogott a tisztaságtól. A környéken sok látnivaló van. Mi igazán nagyon kellemes élményekkel gazdagodtunk.
Szörnyű 2020. március 10.a párjával járt itt
Érkezéskor fizetős ebéd,ez még rendben. Az hogy egyfogásos ebéd üditő kávé 8000 az már nem annyira. Másnap délelőtt kirándulás
Pannonhalmán délután welnesz lett volna
de láss csodát karban tartják a jakuzzit nincs benne víz. Én meg egy welnesz hotelbe fizettem be. JÓ Mi! Ez a vendégek semmibe vevése , átvágása .
Szörnyű 2020. február 10.a párjával járt itt
Vasárnap 8:10kor elkezdődött a wellness részleg felújítása, amiről pénteken semmi tájékoztatást nem kaptunk. Vasárnap a reggeli után szerettünk volna indulás előtt egy gyorsat szaunázni, ha már felébresztettek minket a fúrógépek. A folyosón közölte a takarítónő, hogy : "nincs ám wellness". A szobában az ablakon körbe penész.
Kiváló 2020. február 10.gyerekekkel járt itt
A szálláshely tökéletesen hozta az elvárt szintet, a leírás tökéletesen bemutatta a szállást. A szoba(inkább lakosztály) fantasztikus volt az egész családnak. A Wellness részleg tiszta és megfelelően felszerelt. A személyzet kedves, barátságos és mindenben segítőkész volt. Ugyan nem éreztük hátrányát, de a személyzet egy-egy tagja több szerepkört is ellátott.