Kincsem Wellness Hotel Kisbér ★★★

Kincsem Wellness Hotel Kisbér
2870 Kisbér, Kossuth L. u. 69-71.

Kincsem Wellness Hotel Kisbér a térképen

Kincsem Wellness Hotel Kisbér értékelése:

1. helyezett az 1 kisbéri szállás közül
53. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Kincsem Wellness Hotel Kisbér bemutatkozása

A Kincsem Wellness Hotel a Bakony kapujában, Kisbéren, az M1-es autópályától 18 km-re a 81-es főút mellett található. Huszonhat kényelmes szobával, minden igényt kielégítő wellness részleggel (szómedence, gyermek medence, pezsgőfürdő, merülő medence, kültéri medence (májustól októberig), finn szauna, gőzfürdő, aroma kabin, fitneszterem), a magyar és a nemzetközi konyha ételkínálatával, gyermekbarát szolgáltatásokkal, masszázslehetőséggel várja a pihenni és kikapcsolódni vágyó vendégeit.

Kincsem Wellness Hotel Kisbér képei

Kincsem Wellness Hotel Kisbér

Kincsem Wellness Hotel Kisbér vélemények

Mobilról küldte. | 2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 10.
Érkezéskor fizetős ebéd,ez még rendben. Az hogy egyfogásos ebéd üditő kávé 8000 az már nem annyira. Másnap délelőtt kirándulás
Pannonhalmán délután welnesz lett volna
de láss csodát karban tartják a jakuzzit nincs benne víz. Én meg egy welnesz hotelbe fizettem be. JÓ Mi! Ez a vendégek semmibe vevése , átvágása . A félpanzióhoz tartozó
vacsora kritikán aluli.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 10.
Vasárnap 8:10kor elkezdődött a wellness részleg felújítása, amiről pénteken semmi tájékoztatást nem kaptunk. Vasárnap a reggeli után szerettünk volna indulás előtt egy gyorsat szaunázni, ha már felébresztettek minket a fúrógépek. A folyosón közölte a takarítónő, hogy : "nincs ám wellness". A szobában az ablakon körbe penész. . Szerettük a Kincsem Hotelt.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 10.
A szálláshely tökéletesen hozta az elvárt szintet, a leírás tökéletesen bemutatta a szállást. A szoba(inkább lakosztály) fantasztikus volt az egész családnak. A Wellness részleg tiszta és megfelelően felszerelt. A személyzet kedves, barátságos és mindenben segítőkész volt. Ugyan nem éreztük hátrányát, de a személyzet egy-egy tagja több szerepkört is ellátott.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 11.
Az étteremben a kiszolgálás figyelmes és gyors volt. Az ételek finomak és elég változatosak voltak. A hotel személyzet udvarias volt. Az uszoda részleg rendben volt, elég nagy az úszó medence. A gőzkabin és a herbárium sajnos nem üzemelt, ennek ellenére ez is rendben volt. Összességében jól éreztük magunkat.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Udvarias, mindenre kiterjedő személyzet és kiszolgálás, hangulatos szilveszter élőzenével és tánccal. A wellness fürdő mellett még belefért két kirándulás is Csóka-kő és Csesznek várához is. Kellemes kikapcsolódásban volt részünk!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda közvetlenül az országútun helyezkedik el,zajos kamion forgalommal. Mellette építőipari áruházzal,vele szemben nagy kőkerítéssel bekerített bolhapiac. Pihenésünket,kikapcsolódásunkat nem ilyen környezetben képzeltük el. A wellness jó lett volna,ha nem klórozzák túl,pl. : a jakuzziba 20-25 cm-es hab keletkezik működés közben.

2019. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk a Hotelben. Szép,rendezett,kényelmes szobák. Kiváló Wellness részleggel,jakuzzi,medence,szauna,stb. Félpanziós ellátással voltunk,svédasztalos reggeli és vacsora volt. Az egyik este 6 féle borkóstolóval és utána táncos mulatsággal. Kedves személyzet. A kiszolgálás pazar. Sajnos a szobánkból hiányzott a klíma,de elviselhető volt így is.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellnes részleg és az ételek kifogástalanok voltak. A nyugalmunkat a szomszédos tüzép telep zaja és az irdatlan nagy kamion és autó forgalom zavarta ami a főúton elhaladt éjjel-nappal. A fürdőszoba modernizálásra szorul, a wifi gyenge volt és egy játszótér is jó lett volna nem csak a trambulin és a lengőteke. A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
A KINCSEM Hotel szobájában hiányoltunk egy klíma berendezést, sajnos a ventilátor nem hűtött igazán.
Az éttermek ajánlatából kipróbáltuk a Bakony és az Aranyfürt éttermeket nagyon meg voltunk elégedve mindkettővel. A Kincsem Hotel reggeli és vacsora is finom volt mind a két napon.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 5.
Gyerekekkel érkeztünk a szállásra. Nincsenek óriási elvárásaim. A kikapcsolódás a fő cél, a szobába csak aludni járunk. Kisgyermekkel délutáni alvásra is. A látszat, külsőségek ellenére jól éreztük magunkat, jól is szerettük volna. Ami van, annak örülünk a hozzáállásunk. Biztos van jobb, trendibb, modernebb, de mi jól éreztük magunkat!

Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.02.12. - 2021.03.31.
Danubius Hotel Rába
Győr
2 nap/1 éjszaka 16.760,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 21.368,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal,fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.20-ig
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.10.22. - 2020.10.24.
Fresh Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetősséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Hotel Carpe Diem
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 11.475 - 24.238,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.630 - 47.470,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Gottwald
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.653 - 45.562,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
Érvényes: 2022.09.12-ig

Szállodák Kisbér környékén
Hotel Wellamarin Zamárdi
Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Őszi szünet (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval