Kincsem Wellness Hotel Kisbér ★★★

Kincsem Wellness Hotel Kisbér
2870 Kisbér, Kossuth L. u. 69-71.

Kincsem Wellness Hotel Kisbér a térképen

Kincsem Wellness Hotel Kisbér értékelése:

1. helyezett az 1 kisbéri szállás közül
25. helyezett Közép Dunántúlon - 393 szállás közül

Kincsem Wellness Hotel Kisbér bemutatkozása

A Kincsem Wellness Hotel a Bakony kapujában, Kisbéren, az M1-es autópályától 18 km-re a 81-es főút mellett található. Huszonhat kényelmes szobával, minden igényt kielégítő wellness részleggel (szómedence, gyermek medence, pezsgőfürdő, merülő medence, kültéri medence (májustól októberig), finn szauna, gőzfürdő, aroma kabin, fitneszterem), a magyar és a nemzetközi konyha ételkínálatával, gyermekbarát szolgáltatásokkal, masszázslehetőséggel várja a pihenni és kikapcsolódni vágyó vendégeit.

Kincsem Wellness Hotel Kisbér képei

Kincsem Wellness Hotel Kisbér

Kincsem Wellness Hotel Kisbér vélemények

2021. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. május 30.
Már az első benyomásunk nagyon pozitív volt. Nagyon kedvesek voltak, szinte családias volt az egész környezet. Az ételek kifogástalanok, bőségesek voltak. Minden ragyogott a tisztaságtól. A környéken sok látnivaló van. Mi igazán nagyon kellemes élményekkel gazdagodtunk.

Mobilról küldte. | 2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 10.
Érkezéskor fizetős ebéd,ez még rendben. Az hogy egyfogásos ebéd üditő kávé 8000 az már nem annyira. Másnap délelőtt kirándulás
Pannonhalmán délután welnesz lett volna
de láss csodát karban tartják a jakuzzit nincs benne víz. Én meg egy welnesz hotelbe fizettem be. JÓ Mi! Ez a vendégek semmibe vevése , átvágása . A félpanzióhoz tartozó
vacsora kritikán aluli.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 10.
Vasárnap 8:10kor elkezdődött a wellness részleg felújítása, amiről pénteken semmi tájékoztatást nem kaptunk. Vasárnap a reggeli után szerettünk volna indulás előtt egy gyorsat szaunázni, ha már felébresztettek minket a fúrógépek. A folyosón közölte a takarítónő, hogy : "nincs ám wellness". A szobában az ablakon körbe penész. . Szerettük a Kincsem Hotelt.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 10.
A szálláshely tökéletesen hozta az elvárt szintet, a leírás tökéletesen bemutatta a szállást. A szoba(inkább lakosztály) fantasztikus volt az egész családnak. A Wellness részleg tiszta és megfelelően felszerelt. A személyzet kedves, barátságos és mindenben segítőkész volt. Ugyan nem éreztük hátrányát, de a személyzet egy-egy tagja több szerepkört is ellátott.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 11.
Az étteremben a kiszolgálás figyelmes és gyors volt. Az ételek finomak és elég változatosak voltak. A hotel személyzet udvarias volt. Az uszoda részleg rendben volt, elég nagy az úszó medence. A gőzkabin és a herbárium sajnos nem üzemelt, ennek ellenére ez is rendben volt. Összességében jól éreztük magunkat.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Udvarias, mindenre kiterjedő személyzet és kiszolgálás, hangulatos szilveszter élőzenével és tánccal. A wellness fürdő mellett még belefért két kirándulás is Csóka-kő és Csesznek várához is. Kellemes kikapcsolódásban volt részünk!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda közvetlenül az országútun helyezkedik el,zajos kamion forgalommal. Mellette építőipari áruházzal,vele szemben nagy kőkerítéssel bekerített bolhapiac. Pihenésünket,kikapcsolódásunkat nem ilyen környezetben képzeltük el. A wellness jó lett volna,ha nem klórozzák túl,pl. : a jakuzziba 20-25 cm-es hab keletkezik működés közben.

2019. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk a Hotelben. Szép,rendezett,kényelmes szobák. Kiváló Wellness részleggel,jakuzzi,medence,szauna,stb. Félpanziós ellátással voltunk,svédasztalos reggeli és vacsora volt. Az egyik este 6 féle borkóstolóval és utána táncos mulatsággal. Kedves személyzet. A kiszolgálás pazar. Sajnos a szobánkból hiányzott a klíma,de elviselhető volt így is.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellnes részleg és az ételek kifogástalanok voltak. A nyugalmunkat a szomszédos tüzép telep zaja és az irdatlan nagy kamion és autó forgalom zavarta ami a főúton elhaladt éjjel-nappal. A fürdőszoba modernizálásra szorul, a wifi gyenge volt és egy játszótér is jó lett volna nem csak a trambulin és a lengőteke. A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
A KINCSEM Hotel szobájában hiányoltunk egy klíma berendezést, sajnos a ventilátor nem hűtött igazán.
Az éttermek ajánlatából kipróbáltuk a Bakony és az Aranyfürt éttermeket nagyon meg voltunk elégedve mindkettővel. A Kincsem Hotel reggeli és vacsora is finom volt mind a két napon.

3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.10.22-ig
Kisbér
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellnessrészleg és fitnesz gépek használatával, parkolással
Érvényes: 2021.08.31-ig
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 14.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
Akár 1 éjszaka 15.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hotel Pallone
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 8.750 - 9.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.09.30-ig
Club Tihany Hotel
Tihany
2 nap/1 éjszaka 9.337 - 43.055,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget használattal, szabadtéri sportpályákkal, strand használattal
Érvényes: 2021.10.31-ig
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 13.000 - 20.925,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.08.19. - 2021.08.22.
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, Reggelivel és fürdőbelépővel., parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
2 nap/1 éjszaka 15.750 - 37.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, sport és szabadidős szolgáltatásokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Kisbér
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellnessrészleg és fitneszterem használattal, parkolással
Érvényes: 2021.06.25-ig

Szállodák Kisbér környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
SunGarden Vakáció (min. 2 éj)

KisbérX