Kincsem Wellness Hotel Kisbér ★★★

Kincsem Wellness Hotel Kisbér
2870 Kisbér, Kossuth L. u. 69-71.

Kincsem Wellness Hotel Kisbér a térképen

Kincsem Wellness Hotel Kisbér értékelése:

1. helyezett az 1 kisbéri szállás közül
53. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Kincsem Wellness Hotel Kisbér bemutatkozása

A Kincsem Wellness Hotel a Bakony kapujában, Kisbéren, az M1-es autópályától 18 km-re a 81-es főút mellett található. Huszonhat kényelmes szobával, minden igényt kielégítő wellness részleggel (szómedence, gyermek medence, pezsgőfürdő, merülő medence, kültéri medence (májustól októberig), finn szauna, gőzfürdő, aroma kabin, fitneszterem), a magyar és a nemzetközi konyha ételkínálatával, gyermekbarát szolgáltatásokkal, masszázslehetőséggel várja a pihenni és kikapcsolódni vágyó vendégeit.

Kincsem Wellness Hotel Kisbér képei

Kincsem Wellness Hotel Kisbér

Kincsem Wellness Hotel Kisbér vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 11.
Az étteremben a kiszolgálás figyelmes és gyors volt. Az ételek finomak és elég változatosak voltak. A hotel személyzet udvarias volt. Az uszoda részleg rendben volt, elég nagy az úszó medence. A gőzkabin és a herbárium sajnos nem üzemelt, ennek ellenére ez is rendben volt. Összességében jól éreztük magunkat.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Udvarias, mindenre kiterjedő személyzet és kiszolgálás, hangulatos szilveszter élőzenével és tánccal. A wellness fürdő mellett még belefért két kirándulás is Csóka-kő és Csesznek várához is. Kellemes kikapcsolódásban volt részünk!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda közvetlenül az országútun helyezkedik el,zajos kamion forgalommal. Mellette építőipari áruházzal,vele szemben nagy kőkerítéssel bekerített bolhapiac. Pihenésünket,kikapcsolódásunkat nem ilyen környezetben képzeltük el. A wellness jó lett volna,ha nem klórozzák túl,pl. : a jakuzziba 20-25 cm-es hab keletkezik működés közben.

2019. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk a Hotelben. Szép,rendezett,kényelmes szobák. Kiváló Wellness részleggel,jakuzzi,medence,szauna,stb. Félpanziós ellátással voltunk,svédasztalos reggeli és vacsora volt. Az egyik este 6 féle borkóstolóval és utána táncos mulatsággal. Kedves személyzet. A kiszolgálás pazar. Sajnos a szobánkból hiányzott a klíma,de elviselhető volt így is.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellnes részleg és az ételek kifogástalanok voltak. A nyugalmunkat a szomszédos tüzép telep zaja és az irdatlan nagy kamion és autó forgalom zavarta ami a főúton elhaladt éjjel-nappal. A fürdőszoba modernizálásra szorul, a wifi gyenge volt és egy játszótér is jó lett volna nem csak a trambulin és a lengőteke. A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
A KINCSEM Hotel szobájában hiányoltunk egy klíma berendezést, sajnos a ventilátor nem hűtött igazán.
Az éttermek ajánlatából kipróbáltuk a Bakony és az Aranyfürt éttermeket nagyon meg voltunk elégedve mindkettővel. A Kincsem Hotel reggeli és vacsora is finom volt mind a két napon.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 5.
Gyerekekkel érkeztünk a szállásra. Nincsenek óriási elvárásaim. A kikapcsolódás a fő cél, a szobába csak aludni járunk. Kisgyermekkel délutáni alvásra is. A látszat, külsőségek ellenére jól éreztük magunkat, jól is szerettük volna. Ami van, annak örülünk a hozzáállásunk. Biztos van jobb, trendibb, modernebb, de mi jól éreztük magunkat!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A félpanziós ellátással teljesen elégedett voltam, különösen a mákos guba volt nagyon finom vaníliasodóval. A Wellness részleggel már volt egy kis gond, a Herbárium felújjítás alatt van- nem használható. A medencén kívül a pezsgőfürdőt, a szaunát és a gőzfürdőt lehetett használni ingyenesen.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
Megérkezéskor a szoba meleg volt, első látásra jónak éreztük. Szokatlan volt, hogy fotelek nem voltak, de kedvemre való volt, hogy a két ágyat összetolva, közös lepedővel látták el. Zavaró volt, hogy a televízió a szemközti falon az ablak felé el volt tolva jobbra. Szólnunk kellett a fürdőszobai mozsdó feletti világítás hiánya és a harmadik naptól a fűtés hiánya miatt.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 21.
Földszintes szobát kértünk és kaptunk. Szép tágas, tiszta szoba volt, de aki nappal is szokott pihenni annak nem ajánlanám, mert a mellette lévő mosókonyha gépzaja igencsak behallatszik. Az étel választék nem túl nagy, de ami van, az ízletes. A személyzet udvarias, kedves. (bár akadt kivétel, de lehet, hogy csak rossz napja volt)
A wellness részleg kellemes, az úszómedence is pont megfelelő.

Kisbér
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz gépek használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Kisbér
3 nap/2 éjszaka 9.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Kálvária
Győr
3 nap/2 éjszaka 11.600,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 10.395 - 21.192,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastély látogatása idegenvezetéssel, nordic walking használattal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsóhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.01-ig
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness eszközök használatával, saját strand és nyugágy használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.14. - 2020.05.29.
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.941 - 36.040,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Győr
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.750,- Ft/fő/éj ártól: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 11.400 - 23.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és sportpálya használattal, játszósziget használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 16.958 - 57.285,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.02-ig
Kisbér
2-3 éjszaka esetén 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.

Szállodák Kisbér környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (2 éjtől)

KisbérX