Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest képei

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
A családommal anyósom 70. szülinapját ünnepeltük itt. Mi már többször jártunk ebben a Trófeában (családdal, munkatársakkal). Előre bejelentkeztünk. Legalább 10 család valamelyik tagjának itt tartották a szülinapját egyidejűleg. Volt köztük 1 éves, 77 éves és kerek évfordulósok. Bőséges és finom volt a kínálat főételekből és desszertekből is.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 27.
A sokadik szuletesnapomat unnepeltuk, csaladommmal unokaimmal es oreg baratnoimmel, Nagyon elegedettek voltunk a valasztekkal, A pincerek is nagyon segitokeszek voltak, ha italt v egyebet kertunk. . Mar maskor is itt unnepeltunk ujra visszaterunk, mert jo volt itt az elozoekben megszokott oriasi valasztek finom etelek es finom sutemenyek hada, csak a sulyunk meg ne banja
Udvozlettel:Nyugdijas hazaspar

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22.
Családi esküvőre voltunk hivatalosak ebbe az étterembe. Már több Trófeában jártunk, de ez vitte el a pálmát. Három teremben van a svédasztalos választék, melyen mindenki talál kedvére valót. Mentes ételek is vannak. Nagyon régen ettem békacombot, ami itt volt. Annyiféle édességből lehetett válogatni, hogy nem bírtuk gyomorral. A zelleres smothy is csúcs.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
A mai napon jártunk a zuglói Trófeában anyukámmal és apukámmal először és utoljára. Ahogy beléptünk az étterembe egy szőke hajú hölgy közölte velünk már az AJTÓBAN! ! ! ! a fogyasztás árát
(biztos nem nézte ki belőlünk, hogy ki tudjuk fizetni. . . .

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 11.
Sok jót hallottam a helyről, ezért annsk ellenére, hogy az ilyen jellegű helyeket nem szeretem, elhatároztam, hogy kipróbálom. Sajnos az eredmény sldojan továbbra sen lett a kedvencem. Drága ételek, a svéd asztalos megoldás miatt a minőség sem nekdm megfelelő. A húsok szárazak, hiányoznak a megfelelő mártások.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Évek óta a névnapomat a zuglói TRÓFEA étteremben ünnepeljük a barátaimmal. Ami a korábbiakban mindig jól sikerült. Visszatérő vendégek név- ill. születésnapjára az étterem kedvezményt biztosít. (3-at fizet, 4-et kap)
Sajnos az utolsó alkalom eltért a megszokottól. A számla rendezésekor kértem a felszolgálótól még 1 pohár sört, amit nem kaptam meg.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 21.
Nyugdíjas búcsúztatón voltunk itt... Nagyon kedves volt a személyzet! Finom ételek és italok italok voltak!

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 20.
2019.03.12-én tartottam az ètteremben a nyúgdijas bulimat amely azt hiszem nekem ès a kollegàimnak is sokàig emlèkezetes lesz.Nagyon jól sikerült jó volt a kaja ès a szemèlyzet is remekül àllt helyt. Ez egy nagyon remek vàlasztàs volt erre az alkalomra.Csak ajànlani tudom mindenkinek.

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 3.
A lányom diploma osztását ünnepeltük itt. Az ünnepelt választása alapján mentünk a Trófeába. Előre bejelentkeztünk. Kedves volt a fogadtatás. A kínálatot fantasztikusnak ítéltük. Több féle leves, előétel, főétel és rengeteg dessezert várja az ide látogatókat. Nagyon meg voltunk elégedve. A kiszolgálás gyors, a felszolgáló hölgy mosolygós.
2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 20.
Mint évek óta mindig, az idén is itt ünnepelte családom a születésnapomat. Az idei összejövetelünk annyiban tért el az előzőektől, hogy most szombatra tudtuk összehozni a családot. Nagyobb választék, minőségi alapanyagok, különleges étkek. A kiszolgálás változatlanul gyors, udvarias. 12 fős társaságnak nagyobb tortát szervíroztak, ami figyelmességüket dicséri.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.01.02.
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.25. - 2019.12.28.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
2019.10.27. - 2020.10.24.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.23.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.10.25. - 2019.12.31.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2019.10.24. - 2020.10.24.
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.133 - 14.797,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 14.117 - 20.096,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
2-4 éjszaka 21.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, desszert büfével, karácsonyi vacsorával, programokkal, szaunaszeánszokkal, esti fürdőzésekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.28.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 7.937 - 12.259,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Last minute (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX