Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest képei

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves ismerősöm hívott meg ide,jó választás volt tőle . Az ételválaszték szuper akárcsak az ízek. Folyamatosan töltötték a tálakat, ügyeltek, hogy semmiből ne legyen hiány. Diétásokra is gondolnak A pincérek figyelmesek és nagyon gyorsak. Az ajándékba kapott születésnapi torta pedig finom volt. Köszönjük! ! ! Felejthetetlen hangulatos szép hely!

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes és hangulatos hely. Az ételek sokasága és látványa az ízlelőbimbónkat megbolondította. Az ételek nagyon ízletesek és változatosak. A tálalás igényes, gusztusos. A pincérek barátságosak, kedvesek, figyelmesek. Ár-értékarány rendben. A hangulat felejthetetlen. Másoknak is szívesen ajánlom.

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Viszonylag jó, annyira azért nem. Szép-szép, annyira azért nem. Igazából semmi nagy baj, nem is a legjobb, klasszikusnak lehetne mondani. Most februárban voltunk, megyünk majd máskor is. Italok és ételek árai kb. rendben. A felszolgálók rendben. A helyszín rendben, nagyjából minden rendben, és tudna még emiatt javulni is, hogy rendben helyett jó legyen.

Értékelt: 2017. szeptember 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családommal együtt voltunk, idős Édesanyám és pici Unokám is talált kedvére való ételeket és még üdítőitalok között is tudták válogatni Mi az ünnepi hangulat kedvéért peszgőt fogyasztottunk. Az ételek nagyon finomak és választékkal voltak. Deszertek nagyon sokfélék voltak szinte alig lehetett választani. A pincérek szinte minden területen ott voltak.

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kedvenc éttermünk Pesten. Itt tartottuk az esküvői vacsoránkat is és számos más alkalmat, születésnapot, keresztelőt is. Barátaink és családtagjaink is ide járnak. Az ételek minősége, a kiszolgálás, ár-érték arány is kiváló, csak dicsérni tudom. Az is tetszik, hogy van külön grillezős részleg gazdag választékkal és vannak különleges napok is, pl.

2016. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. április 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon klassz hely, már voltam itt néhányszor, és nemsokára ismét megyek, már alig várom. Eddig mindig nagyon finom volt minden, amit kóstoltam, a személyzet kedves. Nem is tudok többet mit írni, minthogy Köszönöm és csak így tovább, mert nagyon jó, amit csinálnak. Az étterem is szépen lett kivitelezve, és az, hogy szülinapra még meglepetés torta is van.

kispestivízöntő TOP étteremértékelő
kispestivízöntő TOP fotófeltöltő
2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 17.
2017. március 23-án baráti társasággal, születésnapi partira látogattunk el Zuglóba. Nagy meglepetésre nem számítottunk, hiszen a budapesti Trófea éttermeket már ismerjük. Ezen a helyen még soha nem voltunk. Kellemes boxban kaptunk helyet, figyelmes pincérek nyüzsögtek körülöttünk. A választék nagyszerű, ízletes és friss alapanyagokból készült.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 4.
8-évvel ezelőtt voltam elősször ebben az étteremben,egy csendes hétköznapi szerda estén. párommal kettesben a névnapját ünnepeltük. az ételek választéka nem a legnagyobb volt,a gulyásleves valami szörnyü,a vörösbor ihatatlan ecetes,na akkor azt mondtam hogy ide soha többet. eltelt egy év s a barátaim ajánlották hogy menjünk a trófeába,elmeséltem nekik az előző történetet,mire ők hülye vagy!

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 18. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Trófea étteremlánc legelső étterme, egy időben nagyon sokat jártunk ide (különösen, mielőtt megnyitott a Szerémi úti egységük). Az ételek kb. ugyanazok, mint a többi Trófeában, nagy a választék készételekből, de süttetni is lehet húsokat, halakat és egyéb tengeri bizbaszokat is.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 11.
Ma, azaz 2017. március 11. -én 14:15-17 óráig voltunk itt, nem először. Minden nagyon jó volt, finomak voltak az ételek, udvarias volt a kiszolgálás. De! a 21. században a számítógép világában olyan ósdi módszereket alkalmaznak a megrendelést illetően, a foglaló és a végén a végösszeg kifizetése kapcsán, hogy az több, mint meglepő.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2018.12.15. - 2019.12.16.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, késői szoba elhagyással, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.03. - 2019.05.31.
Debre Vendégház
Szendehely
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.12.16. - 2019.12.16.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.080,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.04. - 2019.02.28.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2018.12.16. - 2019.01.07.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.01. - 2019.02.28.
Caminó Panzió
Dunaharaszti
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.12.22. - 2019.12.16.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
3 nap/2 éjszaka 3.333 - 4.111,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.12.16. - 2019.12.16.
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.12.16. - 2019.12.31.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 25.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szobai bekészítéssel, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.24. - 2018.12.30.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.12.16. - 2019.01.07.
Libra Hotel
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 14.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.12.20. - 2019.12.16.

Szállodák Budapest környékén