Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest képei

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 27.
Ízletes ebédet fogyasztottunk el a Valentin napi hétvégén, isteni kedvenc pezsgőmmel, és brutálisan sok süteménnyel. A felszolgálás első osztályú volt, a választék ötcsillagos! Alig győztem választani a sok finomság között. A felszolgáló előttünk bontotta az italokat (végre ilyen is van). Szülinapomkor is ide tervezünk jönni ebédre vagy vacsira.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A családommal anyósom 70. szülinapját ünnepeltük itt. Mi már többször jártunk ebben a Trófeában (családdal, munkatársakkal). Előre bejelentkeztünk. Legalább 10 család valamelyik tagjának itt tartották a szülinapját egyidejűleg. Volt köztük 1 éves, 77 éves és kerek évfordulósok. Bőséges és finom volt a kínálat főételekből és desszertekből is.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 27.
A sokadik szuletesnapomat unnepeltuk, csaladommmal unokaimmal es oreg baratnoimmel, Nagyon elegedettek voltunk a valasztekkal, A pincerek is nagyon segitokeszek voltak, ha italt v egyebet kertunk. . Mar maskor is itt unnepeltunk ujra visszaterunk, mert jo volt itt az elozoekben megszokott oriasi valasztek finom etelek es finom sutemenyek hada, csak a sulyunk meg ne banja
Udvozlettel:Nyugdijas hazaspar

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22.
Családi esküvőre voltunk hivatalosak ebbe az étterembe. Már több Trófeában jártunk, de ez vitte el a pálmát. Három teremben van a svédasztalos választék, melyen mindenki talál kedvére valót. Mentes ételek is vannak. Nagyon régen ettem békacombot, ami itt volt. Annyiféle édességből lehetett válogatni, hogy nem bírtuk gyomorral. A zelleres smothy is csúcs.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
A mai napon jártunk a zuglói Trófeában anyukámmal és apukámmal először és utoljára. Ahogy beléptünk az étterembe egy szőke hajú hölgy közölte velünk már az AJTÓBAN! ! ! ! a fogyasztás árát
(biztos nem nézte ki belőlünk, hogy ki tudjuk fizetni. . . .

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 11.
Sok jót hallottam a helyről, ezért annsk ellenére, hogy az ilyen jellegű helyeket nem szeretem, elhatároztam, hogy kipróbálom. Sajnos az eredmény sldojan továbbra sen lett a kedvencem. Drága ételek, a svéd asztalos megoldás miatt a minőség sem nekdm megfelelő. A húsok szárazak, hiányoznak a megfelelő mártások.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Évek óta a névnapomat a zuglói TRÓFEA étteremben ünnepeljük a barátaimmal. Ami a korábbiakban mindig jól sikerült. Visszatérő vendégek név- ill. születésnapjára az étterem kedvezményt biztosít. (3-at fizet, 4-et kap)
Sajnos az utolsó alkalom eltért a megszokottól. A számla rendezésekor kértem a felszolgálótól még 1 pohár sört, amit nem kaptam meg.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 21.
Nyugdíjas búcsúztatón voltunk itt... Nagyon kedves volt a személyzet! Finom ételek és italok italok voltak!

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 20.
2019.03.12-én tartottam az ètteremben a nyúgdijas bulimat amely azt hiszem nekem ès a kollegàimnak is sokàig emlèkezetes lesz.Nagyon jól sikerült jó volt a kaja ès a szemèlyzet is remekül àllt helyt. Ez egy nagyon remek vàlasztàs volt erre az alkalomra.Csak ajànlani tudom mindenkinek.

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 3.
A lányom diploma osztását ünnepeltük itt. Az ünnepelt választása alapján mentünk a Trófeába. Előre bejelentkeztünk. Kedves volt a fogadtatás. A kínálatot fantasztikusnak ítéltük. Több féle leves, előétel, főétel és rengeteg dessezert várja az ide látogatókat. Nagyon meg voltunk elégedve. A kiszolgálás gyors, a felszolgáló hölgy mosolygós.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 7.175 - 18.834,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.03.31.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.08. - 2021.04.08.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.02. - 2020.12.31.
Duna Relax & Event Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 11.880 - 13.668,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2020.12.22.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 6.311 - 19.930,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.12.28.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-6 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.09.01.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 14.200 - 14.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.11.23. - 2020.12.17.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 22.220,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, privát wellness és tekepálya használattal, gyermekprogramokkal, wellness-részleg használattal, belépővel Hollókőre, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-6 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.09.01.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi ár 2 vagy több főre