Trófea Grill Étterem (Zugló) Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem (Zugló) Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem (Zugló) Budapest értékelése:

magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem (Zugló) Budapest képei

Trófea Grill Étterem (Zugló) Budapest vélemények

Értékelt: 2017. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családommal együtt voltunk, idős Édesanyám és pici Unokám is talált kedvére való ételeket és még üdítőitalok között is tudták válogatni Mi az ünnepi hangulat kedvéért peszgőt fogyasztottunk. Az ételek nagyon finomak és választékkal voltak. Deszertek nagyon sokfélék voltak szinte alig lehetett választani. A pincérek szinte minden területen ott voltak.

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
A kedvenc éttermünk Pesten. Itt tartottuk az esküvői vacsoránkat is és számos más alkalmat, születésnapot, keresztelőt is. Barátaink és családtagjaink is ide járnak. Az ételek minősége, a kiszolgálás, ár-érték arány is kiváló, csak dicsérni tudom. Az is tetszik, hogy van külön grillezős részleg gazdag választékkal és vannak különleges napok is, pl.

2016. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. április 20.
Nagyon klassz hely, már voltam itt néhányszor, és nemsokára ismét megyek, már alig várom. Eddig mindig nagyon finom volt minden, amit kóstoltam, a személyzet kedves. Nem is tudok többet mit írni, minthogy Köszönöm és csak így tovább, mert nagyon jó, amit csinálnak. Az étterem is szépen lett kivitelezve, és az, hogy szülinapra még meglepetés torta is van.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 17.
2017. március 23-án baráti társasággal, születésnapi partira látogattunk el Zuglóba. Nagy meglepetésre nem számítottunk, hiszen a budapesti Trófea éttermeket már ismerjük. Ezen a helyen még soha nem voltunk. Kellemes boxban kaptunk helyet, figyelmes pincérek nyüzsögtek körülöttünk. A választék nagyszerű, ízletes és friss alapanyagokból készült.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 4.
8-évvel ezelőtt voltam elősször ebben az étteremben,egy csendes hétköznapi szerda estén. párommal kettesben a névnapját ünnepeltük. az ételek választéka nem a legnagyobb volt,a gulyásleves valami szörnyü,a vörösbor ihatatlan ecetes,na akkor azt mondtam hogy ide soha többet. eltelt egy év s a barátaim ajánlották hogy menjünk a trófeába,elmeséltem nekik az előző történetet,mire ők hülye vagy!

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Trófea étteremlánc legelső étterme, egy időben nagyon sokat jártunk ide (különösen, mielőtt megnyitott a Szerémi úti egységük). Az ételek kb. ugyanazok, mint a többi Trófeában, nagy a választék készételekből, de süttetni is lehet húsokat, halakat és egyéb tengeri bizbaszokat is.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 11.
Ma, azaz 2017. március 11. -én 14:15-17 óráig voltunk itt, nem először. Minden nagyon jó volt, finomak voltak az ételek, udvarias volt a kiszolgálás. De! a 21. században a számítógép világában olyan ósdi módszereket alkalmaznak a megrendelést illetően, a foglaló és a végén a végösszeg kifizetése kapcsán, hogy az több, mint meglepő.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta itt rendezzük a családon belüli évfordulókat, születésnapokat, névnapokat. 87 éves édesapámat is lenyűgözte a hely; finomságaival, kitűnő boraival, s nem utolsó sorban az udvarias kiszolgálás, figyelmesség. Ugyanis az ő mottója: a "kötelező" gyógyszer mellett finom borocska. Rendszeresen igyekszünk végig kóstolni a rengeteg ételfinomságot - ami persze lehetetlen -, látványuk is elég néhány kör után.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A családommal ebédeltünk itt egy vasárnapi napon. Jeles esemény ünnepeltünk, a nagyszülők 45. házassági évfordulóját. Az étterem kínálatában kicsik és nagyok, idősek és gyerekek is megtalálták a kedvükre valót, a kiszolgálás is gyors és udvarias volt, az ételek minősége pedig kiváló. Mindannyian úgy éreztük, hogy a legjobb helyen ünnepeljük ezt a neves évfordulót.
Veszprém
Zirc

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
A budai egység után kipróbáltuk a zuglói Trófeát is. Itt már okosabbak voltunk és foglaltunk asztalt. Az asztalunk ugyan kicsit sötét helyen volt, de sebaj. Süttettem a szakáccsal tengeri herkentyűket és húsokat egyaránt. Micsoda óriási választék van is minden ételcsoportból és van rá 3 órád, hogy beegyél belőlük. Azt hiszem elegendő ez az időkorlát.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, ajándék pezsgővel
2017.03.01. - 2017.12.28.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
Akár 1 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szombatonként éjszakai fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.02. - 2017.12.11.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
Akár 1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.23.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 11.300 - 16.300,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2017.12.29.
Libra Hotel
Veresegyház
Akár 1 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményekkel, Medvepark belépővel, privát wellness-használattal és pezsgővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2017.09.01. - 2017.12.20.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 22.177,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, pálinkatúrával, wellness-részleg használattal, teniszpálya használattal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.01.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés desszerttel, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2018.12.31.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 9.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 itallal, ital- és süteménykuponnal, medence, fitneszterem és kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.01. - 2018.03.01.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 15.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, karácsonyi meglepetéssel, internet elérhetőséggel
2017.12.15. - 2017.12.30.
Aquaworld Resort
3 nap/2 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.20.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szilveszteri gálavacsorával, korlátlan italfogyasztással, üdvözlőitallal, éjféli pezsgővel, retro discoval
2017.12.30. - 2018.01.01.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Egynapos pihenés (1 éjtől)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

Trófea Grill Étterem (Zugló) BudapestX