Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest képei

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
A mai napon jártunk a zuglói Trófeában anyukámmal és apukámmal először és utoljára. Ahogy beléptünk az étterembe egy szőke hajú hölgy közölte velünk már az AJTÓBAN! ! ! ! a fogyasztás árát
(biztos nem nézte ki belőlünk, hogy ki tudjuk fizetni. . . .

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 11.
Sok jót hallottam a helyről, ezért annsk ellenére, hogy az ilyen jellegű helyeket nem szeretem, elhatároztam, hogy kipróbálom. Sajnos az eredmény sldojan továbbra sen lett a kedvencem. Drága ételek, a svéd asztalos megoldás miatt a minőség sem nekdm megfelelő. A húsok szárazak, hiányoznak a megfelelő mártások.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Évek óta a névnapomat a zuglói TRÓFEA étteremben ünnepeljük a barátaimmal. Ami a korábbiakban mindig jól sikerült. Visszatérő vendégek név- ill. születésnapjára az étterem kedvezményt biztosít. (3-at fizet, 4-et kap)
Sajnos az utolsó alkalom eltért a megszokottól. A számla rendezésekor kértem a felszolgálótól még 1 pohár sört, amit nem kaptam meg.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 21.
Nyugdíjas búcsúztatón voltunk itt... Nagyon kedves volt a személyzet! Finom ételek és italok italok voltak!

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 20.
2019.03.12-én tartottam az ètteremben a nyúgdijas bulimat amely azt hiszem nekem ès a kollegàimnak is sokàig emlèkezetes lesz.Nagyon jól sikerült jó volt a kaja ès a szemèlyzet is remekül àllt helyt. Ez egy nagyon remek vàlasztàs volt erre az alkalomra.Csak ajànlani tudom mindenkinek.

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 3.
A lányom diploma osztását ünnepeltük itt. Az ünnepelt választása alapján mentünk a Trófeába. Előre bejelentkeztünk. Kedves volt a fogadtatás. A kínálatot fantasztikusnak ítéltük. Több féle leves, előétel, főétel és rengeteg dessezert várja az ide látogatókat. Nagyon meg voltunk elégedve. A kiszolgálás gyors, a felszolgáló hölgy mosolygós.

kispestivízöntő TOP étteremértékelő
kispestivízöntő TOP fotófeltöltő
2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 20.
Mint évek óta mindig, az idén is itt ünnepelte családom a születésnapomat. Az idei összejövetelünk annyiban tért el az előzőektől, hogy most szombatra tudtuk összehozni a családot. Nagyobb választék, minőségi alapanyagok, különleges étkek. A kiszolgálás változatlanul gyors, udvarias. 12 fős társaságnak nagyobb tortát szervíroztak, ami figyelmességüket dicséri.
Veszprém
Zirc

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hát persze, hogy újra meglátogattuk kedvenc svédasztalos helyünket. Megrögzött Trófea-fanok lettünk. Semmiképpen nem az vezérel, hogy a lehető legdrágábbat egye az ember a rendelkezésre álló időkereten belül, de hát ha a tengeri herkentyűket szeretem . . . . Egyébként drága a bélszín is, mégsem azt eszem.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Nagyon jól megközelíthető ez a hely tömeg közlekedéssel,és családunk nagy kedvence,remélem még az életben összetudjuk hangolni a csaáldot,korrekt árak és kiszolgálás bőséges adagok,kiszolgálás is jó volt,gyerekekkel is lehet jönni,választék is jó volt,minden jó nem tudok olyat írni,hogy bármivel is probléma lett volna,csak ajánlani tudom mindenkinek

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 18.
Karácsony előtt két héttel jártunk az étteremben. Minden évben legalább kétszer vagyunk itt. Az éttermet dicséri, hogy hosszú ideje tartja a jó színvonalat, az ételválaszték és a pincérek
udvarisága tekintetében. A saláta, a grill ételek, a sütemények választéka is rendkívüli. Az ár-értékarány is még megfelelő, reméljük nem emelik tovább az árakat!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Unió
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 24.713 - 26.176,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.08.31.
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.08.20. - 2019.12.28.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.
Sipito Pihenőpark
Pilis
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.18. - 2019.11.05.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2019.08.18. - 2020.01.28.
Aquaworld Resort Budapest
Napi árak, félpanzióval, Az ár tartalma: szállás félpanziós ellátással, korlátlan Aquaworld belépés a tartózkodás teljes időtartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.08.18. - 2019.12.31.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.799 - 16.248,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2020.12.31.
Tavi Panzió
Veresegyház
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.18. - 2020.12.31.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.08.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval