Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest képei

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 13.
Sokszor jártunk a zuglói trófea grillben, és jövő szombaton is oda készülünk. Szeretem a látványt, és a hétvégi különlegességek különösen vonzóak a számomra: libamáj pástétom, sushi, békacomb, stb. A pincérek udvariasak, figyelmesek, a szülinapi köszöntések és a kis torta-figyelmesség jó érzéssel tölt el. Az étterem hangulata kiváló.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 27.
Ízletes ebédet fogyasztottunk el a Valentin napi hétvégén, isteni kedvenc pezsgőmmel, és brutálisan sok süteménnyel. A felszolgálás első osztályú volt, a választék ötcsillagos! Alig győztem választani a sok finomság között. A felszolgáló előttünk bontotta az italokat (végre ilyen is van). Szülinapomkor is ide tervezünk jönni ebédre vagy vacsira.

TDAnikó TOP étteremértékelő
TDAnikó TOP egyébhely értékelő
2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A családommal anyósom 70. szülinapját ünnepeltük itt. Mi már többször jártunk ebben a Trófeában (családdal, munkatársakkal). Előre bejelentkeztünk. Legalább 10 család valamelyik tagjának itt tartották a szülinapját egyidejűleg. Volt köztük 1 éves, 77 éves és kerek évfordulósok. Bőséges és finom volt a kínálat főételekből és desszertekből is.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 27.
A sokadik szuletesnapomat unnepeltuk, csaladommmal unokaimmal es oreg baratnoimmel, Nagyon elegedettek voltunk a valasztekkal, A pincerek is nagyon segitokeszek voltak, ha italt v egyebet kertunk. . Mar maskor is itt unnepeltunk ujra visszaterunk, mert jo volt itt az elozoekben megszokott oriasi valasztek finom etelek es finom sutemenyek hada, csak a sulyunk meg ne banja
Udvozlettel:Nyugdijas hazaspar

Editmami TOP fotófeltöltő
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22.
Családi esküvőre voltunk hivatalosak ebbe az étterembe. Már több Trófeában jártunk, de ez vitte el a pálmát. Három teremben van a svédasztalos választék, melyen mindenki talál kedvére valót. Mentes ételek is vannak. Nagyon régen ettem békacombot, ami itt volt. Annyiféle édességből lehetett válogatni, hogy nem bírtuk gyomorral. A zelleres smothy is csúcs.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
A mai napon jártunk a zuglói Trófeában anyukámmal és apukámmal először és utoljára. Ahogy beléptünk az étterembe egy szőke hajú hölgy közölte velünk már az AJTÓBAN! ! ! ! a fogyasztás árát
(biztos nem nézte ki belőlünk, hogy ki tudjuk fizetni. . . .

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 11.
Sok jót hallottam a helyről, ezért annsk ellenére, hogy az ilyen jellegű helyeket nem szeretem, elhatároztam, hogy kipróbálom. Sajnos az eredmény sldojan továbbra sen lett a kedvencem. Drága ételek, a svéd asztalos megoldás miatt a minőség sem nekdm megfelelő. A húsok szárazak, hiányoznak a megfelelő mártások.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 5. - 4 látogató hasznosnak vélte
Évek óta a névnapomat a zuglói TRÓFEA étteremben ünnepeljük a barátaimmal. Ami a korábbiakban mindig jól sikerült. Visszatérő vendégek név- ill. születésnapjára az étterem kedvezményt biztosít. (3-at fizet, 4-et kap)
Sajnos az utolsó alkalom eltért a megszokottól. A számla rendezésekor kértem a felszolgálótól még 1 pohár sört, amit nem kaptam meg.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 21.
Nyugdíjas búcsúztatón voltunk itt... Nagyon kedves volt a személyzet! Finom ételek és italok italok voltak!

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 20.
2019.03.12-én tartottam az ètteremben a nyúgdijas bulimat amely azt hiszem nekem ès a kollegàimnak is sokàig emlèkezetes lesz.Nagyon jól sikerült jó volt a kaja ès a szemèlyzet is remekül àllt helyt. Ez egy nagyon remek vàlasztàs volt erre az alkalomra.Csak ajànlani tudom mindenkinek.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.783 - 41.990,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.04.26.
Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 3.918 - 4.353,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.05.30.
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.275 - 30.783,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.01.10.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.750 - 21.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.12.23.
2 nap/1 éjszaka 31.400 - 62.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2021.07.01. - 2021.08.31.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 8.570,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.05.14. - 2021.12.29.
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.564,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.909,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 18.728 - 27.051,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Tófürdő használattal, igénybe vehető játékokkal, játszószobával, gyermek animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.31.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 13.947 - 28.677,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2022.05.31.
Green Garden Plus Apartman
4 nap/3 éjszaka 13.392,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.29. - 2022.01.02.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX