Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest képei

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes és hangulatos hely. Az ételek sokasága és látványa az ízlelőbimbónkat megbolondította. Az ételek nagyon ízletesek és változatosak. A tálalás igényes, gusztusos. A pincérek barátságosak, kedvesek, figyelmesek. Ár-értékarány rendben. A hangulat felejthetetlen. Másoknak is szívesen ajánlom.

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 5.
Viszonylag jó, annyira azért nem. Szép-szép, annyira azért nem. Igazából semmi nagy baj, nem is a legjobb, klasszikusnak lehetne mondani. Most februárban voltunk, megyünk majd máskor is. Italok és ételek árai kb. rendben. A felszolgálók rendben. A helyszín rendben, nagyjából minden rendben, és tudna még emiatt javulni is, hogy rendben helyett jó legyen.

Értékelt: 2017. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családommal együtt voltunk, idős Édesanyám és pici Unokám is talált kedvére való ételeket és még üdítőitalok között is tudták válogatni Mi az ünnepi hangulat kedvéért peszgőt fogyasztottunk. Az ételek nagyon finomak és választékkal voltak. Deszertek nagyon sokfélék voltak szinte alig lehetett választani. A pincérek szinte minden területen ott voltak.

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
A kedvenc éttermünk Pesten. Itt tartottuk az esküvői vacsoránkat is és számos más alkalmat, születésnapot, keresztelőt is. Barátaink és családtagjaink is ide járnak. Az ételek minősége, a kiszolgálás, ár-érték arány is kiváló, csak dicsérni tudom. Az is tetszik, hogy van külön grillezős részleg gazdag választékkal és vannak különleges napok is, pl.

2016. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. április 20.
Nagyon klassz hely, már voltam itt néhányszor, és nemsokára ismét megyek, már alig várom. Eddig mindig nagyon finom volt minden, amit kóstoltam, a személyzet kedves. Nem is tudok többet mit írni, minthogy Köszönöm és csak így tovább, mert nagyon jó, amit csinálnak. Az étterem is szépen lett kivitelezve, és az, hogy szülinapra még meglepetés torta is van.

kispestivízöntő TOP étteremértékelő
2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 17.
2017. március 23-án baráti társasággal, születésnapi partira látogattunk el Zuglóba. Nagy meglepetésre nem számítottunk, hiszen a budapesti Trófea éttermeket már ismerjük. Ezen a helyen még soha nem voltunk. Kellemes boxban kaptunk helyet, figyelmes pincérek nyüzsögtek körülöttünk. A választék nagyszerű, ízletes és friss alapanyagokból készült.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 4.
8-évvel ezelőtt voltam elősször ebben az étteremben,egy csendes hétköznapi szerda estén. párommal kettesben a névnapját ünnepeltük. az ételek választéka nem a legnagyobb volt,a gulyásleves valami szörnyü,a vörösbor ihatatlan ecetes,na akkor azt mondtam hogy ide soha többet. eltelt egy év s a barátaim ajánlották hogy menjünk a trófeába,elmeséltem nekik az előző történetet,mire ők hülye vagy!

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Trófea étteremlánc legelső étterme, egy időben nagyon sokat jártunk ide (különösen, mielőtt megnyitott a Szerémi úti egységük). Az ételek kb. ugyanazok, mint a többi Trófeában, nagy a választék készételekből, de süttetni is lehet húsokat, halakat és egyéb tengeri bizbaszokat is.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 11.
Ma, azaz 2017. március 11. -én 14:15-17 óráig voltunk itt, nem először. Minden nagyon jó volt, finomak voltak az ételek, udvarias volt a kiszolgálás. De! a 21. században a számítógép világában olyan ósdi módszereket alkalmaznak a megrendelést illetően, a foglaló és a végén a végösszeg kifizetése kapcsán, hogy az több, mint meglepő.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta itt rendezzük a családon belüli évfordulókat, születésnapokat, névnapokat. 87 éves édesapámat is lenyűgözte a hely; finomságaival, kitűnő boraival, s nem utolsó sorban az udvarias kiszolgálás, figyelmesség. Ugyanis az ő mottója: a "kötelező" gyógyszer mellett finom borocska. Rendszeresen igyekszünk végig kóstolni a rengeteg ételfinomságot - ami persze lehetetlen -, látványuk is elég néhány kör után.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort
2018.08.21. - 2018.11.16.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.12.09.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.09.14. - 2019.01.07.
Caminó Panzió
Dunaharaszti
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.20. - 2019.08.18.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 2.750 - 3.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.18. - 2019.08.18.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, komplex szobai bekészítéssel, ajándék fürdőbelépővel a ráckevei Aqua Land Termál-és Élményfürdőbe, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.03.21. - 2018.08.31.
Nyerges Hotel Termál
Monor
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg használattal, sportos programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.08.31.
Debre Vendégház
Szendehely
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.18. - 2019.08.18.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.560,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, egy üveg borbekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.07.16. - 2018.09.30.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
4 nap/3 éjszaka 23.300,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, disznóvágással, borospince látogatással, szilveszteri programmal
2018.12.29. - 2019.01.01.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-4 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, éjszakai fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.09.02.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.08.31.

Szállodák Budapest környékén
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Hotel Velence Resort & Spa Budapest
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
Hétköznapi szieszta (3 éjszaka)
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX