hamisálarc

hamisálarc adatlapja

Regisztráció2015.08.31
Utoljára itt2016.01.18

Szörnyű 2015. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
rendelés: hideg gyümölcsleves-ehetetlen,ez nem vicc , A 40 fokos kánikulai nap után gondoltam jól esne egy tányér jó hideg gyümölcsleves! kaptam:forró,gyümölcs szirupot amiben felismerhetetlen gyümölcs colt! azért volt felismerhetetlen mert szét főtt! sült krumpli! másnapos ,rántott csirkemell.
Kiváló 2015. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
számomra nagyon nagy boldogság volt ,hogy itt lehettem! a személyzet mindent megtett azért,hogy a lehető legkényelmesebben,és legjobban érezzük magunkat! nagyon finom,és házias volt az élelem! több szállodába is voltunk már,de itt még egy pókhálót se találtam! pedig a szemem erre rá van állva,hogy minden pókhálót megtalálok!
Gyenge 2015. október 26.családjával járt itt
sziasztok! sajnos,mi csalodtunk! a szobába kértünk ,pótágyat! -amire ráúlni se lehetett nemhogy aludni! alapjáraton a tisztaság se volt nagy! a szobába mezitláb nem lehetett mászkálni mert tele volt porcicákkal! a reggeli ugyanaz,semmi változatosság nem olt bent! a leves ehető,a hús hideg,a rizs forró! mégegyszer ,biztos ,hogy nem megyek el oda!