Aquatherm Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 6.

Aquatherm Hotel Zalakaros a térképen

Aquatherm Hotel Zalakaros értékelése:

13. helyezett a 128 zalakarosi szállás közül
75. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1062 szállás közül

Akciós csomagok

Aquatherm Hotel Zalakaros bemutatkozása

A Hotel Aquatherm, Zalakaros egyik barátságos háromcsillagos szállodája, a gyógyfürdőtől mindössze 300 méterre található. A szálloda családias hangulatot, 21 ízlésesen berendezett kétágyas, erkélyes szobát, egy apartmant, valamint teraszt, zárt parkolót és gondozott kertet kínál vendégeinek.

Aquatherm Hotel Zalakaros képei

Aquatherm Hotel Zalakaros vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 8.
Nagyon meglepődtünk, hogy egy ekkora szállodában csak 5 pár vendég volt, vagyis a reggelinél 6 pár. Sajnos az ételt úgy hozták másik szállodából. A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt. Az autóbusz állomástól nagyon messze van. Segítő készek voltak, amikor írtam, hogy a gombalevest nem tudjuk elfogyasztani. A sertéspörkölt csupa zsíros, bőnyés kaja volt.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek megfelelő mennyiségűek és finomak. Elég közel van a fürdőhöz. VAN LIFT! ! ! Akadálymentesített, tolószékkel is tökéletesen használható. 3 gyerekkel nehéz szállodai elhelyezést találni, tulajdonképpen ez a családi, nappalis szoba sem túl nagy, a pótágyon tényleg csak két kisgyerek fér el.
Válasz az értékelésre - 2019. november 27.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük hogy jelezte felmerült problémáit, amit azonban szinte mindet lehetett volna a helyszínen orvosolni, ha azt ott jelzi. Sajnálom, hogy csalódást okoztunk, de mivel személyzetünk kedves és segítőkész, de természetesen nem tökéletes, mivel a gondolatolvasást még nem sikerült elsajátítanunk, bár azon is dolgozunk már.
Katona Zoltán (Aquatherm Hotel)

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Szállás ,szoba tiszta, jacuzzi koszos. Reggeli silány, kávé ihatatlan, 2napos kenyér, kalács,sületlen kolbász darabkák, vacsora ,minden csupa olajos. Ezt nem merném felszolgálni sehol, senkinek. Életemben Nem szolgáltak fel ilyen iszonyu ételt sehol. Recepcios Nem barátságos nem kedves. Ár arányban a szolgáltatás szörnyü. Nem 3 csillagos de még 1is Sok .

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 4.
Nagyon örülök, hogy ezt a szállót választottam a kikapcsolódáshoz. Csendes, kellemes környezet az igazi pihenésre. Jó kiindulópontot nyújt a város megismerésére tervezett sétákhoz. Közel van a fürdőhöz is, amit egy rövid sétával kényelmesen elérhettünk. A szobák tiszták, kényelmesek. Az étterem is ízlésesen berendezett.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Most voltunk karácsonykor a szállodában. A személyzet nagyon udvarias és segítőkész volt. A szobák tiszták és rendezettek! A wellness is nagyon szép, de a medencébe való belépés nagyon csúszós, veszélyes. Az étkezéssel kapcsolatosan volt egyedül csalódásunk! A vacsora nagyon rossz volt. Elmentünk enni más éttrembe másnap, hogy a vacsora ne okozzon különösebb gondot.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 24.
A reggeli nagyon egyhangú, kevés a választék. Vacsoránál 2 féléből lehet választani. Nincs fürdőköpeny a szobában. Wellness részben csak 2 db ágy van. 50 cm magas lépcső balesetveszélyes a jakuzzinál.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
Régebben már voltam itt párszor még gyerekek nélkül és nagyjából tudtam, hogy mire számíthatok, meglepetés nem ért. Nagy előnyének látom, hogy jó helyen van és ár/érték arányban nem rossz. A parkolás lehetne ingyenes. A reggeli és a vacsora is kicsit gyermekbarátabb lehetett volna, az adagok a felnőtteknek nem mindig elegendő, némely erősen fagyasztott ízű volt, de általánosságban elfogadható volt.
Válasz az értékelésre - 2018. november 10.
Kedves Fülöp Jözsef!

Köszönjük az építő jellegű kritikát amit a következőkben szeretnék megválaszolni:

- A parkolás törzsvendégeinknek ingyenes.
- Kérem írja meg számunkra,hogy mit ért konkrétan gyermek barátabb reggeli és vacsora alatt?
Ledneczky Mária (Aquatherm Hotel)

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
A szobám a földszintem volt és a kilátás ezért nem volt tökéletes.csak a bejárati ajtot láttam ami kicsit zavaró volt,de lényegében jó volt.tökéletes kikapcsolódás.Jó éreztem magam. Kiszolgálás tökéletes volt és az ellátás is. Köszönöm a személyzetnek.!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
Csodálatos hely pihenésre. A szállodában minden megtalálható, ami a pihenéshez szükséges. A reggeli és a vacsora is bőséges, finom. A kiszolgálás, személyzet kitűnő. A szoba kényelmes, tiszta.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 20.
A parommal voltunk és remekül ereztuk magunkat! Tisztszta csendes környék. Szallodank is tokeles volt a dzsskuzit is majd n két oran keresztül csak ketten hasznaltuk. Koszonyjuk a vendeglatast.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: bőséges reggelivel, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2020.07.10. - 2020.08.30.
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.500 - 12.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.353 - 29.365,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a vacsorához ajándék itallal, strandbelépővel, internet elérhetőséggel
Venus Hotel
Zalakaros
2-5 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Vital
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.13-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 21.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kreatív gyermekprogramokkal, ingyenes gyermekfelügyelettel, izgalmas programokkal, hetente többször élőzenével
2020.07.01. - 2020.08.23.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 21.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna show-val, változatos műsorokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, gyermekprogramokkal
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Art Hotel
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 10.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék egytálétel ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, kisgyermekeknek játszószobával, só szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Hotel Aphrodite
Zalakaros
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, masszázs kuponnal, Nordic Walking túraeszközök kölcsönzésével, fürdőköpeny és szauna lepedő bekészítéssel, kedvezményes kalandpark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.20. - 2020.08.22.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Előnyári feltöltődés (min. 3 éj)
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

ZalakarosX