Aquatherm Hotel Zalakaros ★★★

Aquatherm Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 6.

Aquatherm Hotel Zalakaros a térképen

Aquatherm Hotel Zalakaros értékelése:

18. helyezett a 129 zalakarosi szállás közül
143. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1080 szállás közül

Akciós csomagok

Aquatherm Hotel Zalakaros bemutatkozása

A Hotel Aquatherm, Zalakaros egyik barátságos háromcsillagos szállodája, a gyógyfürdőtől mindössze 300 méterre található. A szálloda családias hangulatot, 21 ízlésesen berendezett kétágyas, erkélyes szobát, egy apartmant, valamint teraszt, zárt parkolót és gondozott kertet kínál vendégeinek.

Aquatherm Hotel Zalakaros képei

Aquatherm Hotel Zalakaros

Aquatherm Hotel Zalakaros vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 8.
Nagyon meglepődtünk, hogy egy ekkora szállodában csak 5 pár vendég volt, vagyis a reggelinél 6 pár. Sajnos az ételt úgy hozták másik szállodából. A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt. Az autóbusz állomástól nagyon messze van. Segítő készek voltak, amikor írtam, hogy a gombalevest nem tudjuk elfogyasztani. A sertéspörkölt csupa zsíros, bőnyés kaja volt.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek megfelelő mennyiségűek és finomak. Elég közel van a fürdőhöz. VAN LIFT! ! ! Akadálymentesített, tolószékkel is tökéletesen használható. 3 gyerekkel nehéz szállodai elhelyezést találni, tulajdonképpen ez a családi, nappalis szoba sem túl nagy, a pótágyon tényleg csak két kisgyerek fér el.
Válasz az értékelésre - 2019. november 27.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük hogy jelezte felmerült problémáit, amit azonban szinte mindet lehetett volna a helyszínen orvosolni, ha azt ott jelzi. Sajnálom, hogy csalódást okoztunk, de mivel személyzetünk kedves és segítőkész, de természetesen nem tökéletes, mivel a gondolatolvasást még nem sikerült elsajátítanunk, bár azon is dolgozunk már.
Katona Zoltán (Aquatherm Hotel)

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Szállás ,szoba tiszta, jacuzzi koszos. Reggeli silány, kávé ihatatlan, 2napos kenyér, kalács,sületlen kolbász darabkák, vacsora ,minden csupa olajos. Ezt nem merném felszolgálni sehol, senkinek. Életemben Nem szolgáltak fel ilyen iszonyu ételt sehol. Recepcios Nem barátságos nem kedves. Ár arányban a szolgáltatás szörnyü. Nem 3 csillagos de még 1is Sok .

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 4.
Nagyon örülök, hogy ezt a szállót választottam a kikapcsolódáshoz. Csendes, kellemes környezet az igazi pihenésre. Jó kiindulópontot nyújt a város megismerésére tervezett sétákhoz. Közel van a fürdőhöz is, amit egy rövid sétával kényelmesen elérhettünk. A szobák tiszták, kényelmesek. Az étterem is ízlésesen berendezett.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Most voltunk karácsonykor a szállodában. A személyzet nagyon udvarias és segítőkész volt. A szobák tiszták és rendezettek! A wellness is nagyon szép, de a medencébe való belépés nagyon csúszós, veszélyes. Az étkezéssel kapcsolatosan volt egyedül csalódásunk! A vacsora nagyon rossz volt. Elmentünk enni más éttrembe másnap, hogy a vacsora ne okozzon különösebb gondot.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 24.
A reggeli nagyon egyhangú, kevés a választék. Vacsoránál 2 féléből lehet választani. Nincs fürdőköpeny a szobában. Wellness részben csak 2 db ágy van. 50 cm magas lépcső balesetveszélyes a jakuzzinál.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
Régebben már voltam itt párszor még gyerekek nélkül és nagyjából tudtam, hogy mire számíthatok, meglepetés nem ért. Nagy előnyének látom, hogy jó helyen van és ár/érték arányban nem rossz. A parkolás lehetne ingyenes. A reggeli és a vacsora is kicsit gyermekbarátabb lehetett volna, az adagok a felnőtteknek nem mindig elegendő, némely erősen fagyasztott ízű volt, de általánosságban elfogadható volt.
Válasz az értékelésre - 2018. november 10.
Kedves Fülöp Jözsef!

Köszönjük az építő jellegű kritikát amit a következőkben szeretnék megválaszolni:

- A parkolás törzsvendégeinknek ingyenes.
- Kérem írja meg számunkra,hogy mit ért konkrétan gyermek barátabb reggeli és vacsora alatt?
Ledneczky Mária (Aquatherm Hotel)

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
A szobám a földszintem volt és a kilátás ezért nem volt tökéletes.csak a bejárati ajtot láttam ami kicsit zavaró volt,de lényegében jó volt.tökéletes kikapcsolódás.Jó éreztem magam. Kiszolgálás tökéletes volt és az ellátás is. Köszönöm a személyzetnek.!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
Csodálatos hely pihenésre. A szállodában minden megtalálható, ami a pihenéshez szükséges. A reggeli és a vacsora is bőséges, finom. A kiszolgálás, személyzet kitűnő. A szoba kényelmes, tiszta.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 20.
A parommal voltunk és remekül ereztuk magunkat! Tisztszta csendes környék. Szallodank is tokeles volt a dzsskuzit is majd n két oran keresztül csak ketten hasznaltuk. Koszonyjuk a vendeglatast.

Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, vasárnap délután kávéval és süteménnyel, játszószoba használattal, kedvezményes kalandpark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, sportolási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.02. - 2021.08.28.
Szent Orbán Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 4.050 - 12.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.06.11.
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
2021.02.02. - 2021.02.17.
Venus Hotel
3 nap/2 éjszaka 20.853,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.05.31-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 12.312 - 29.945,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, felnőtteknek fürdőköpeny használattal
2021.02.05. - 2021.12.07.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.250 - 53.631,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, fitness teremmel, sportolási lehetőségekkel, játszószobával, gyermek programokkal, Élőzenés estekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 13.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
2021.02.13. - 2021.12.30.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 12.710 - 13.530,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, wellness-részleg és teniszpálya használattal, masszázskedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.16-ig
Art Hotel
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg használattal, sószobával, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.02. - 2021.12.23.
Zalakaros
2-3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, koktéllal, wellness-részleg használattal, éjszakai romantikus wellnessel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.12. - 2021.12.05.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Tavaszi akció (min. 2 éj)
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)

ZalakarosX