Aquatherm Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 6.

Aquatherm Hotel Zalakaros a térképen

Aquatherm Hotel Zalakaros értékelése:

12. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül
64. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1054 szállás közül

Aquatherm Hotel Zalakaros bemutatkozása

A Hotel Aquatherm, Zalakaros egyik barátságos háromcsillagos szállodája, a gyógyfürdőtől mindössze 300 méterre található. A szálloda családias hangulatot, 21 ízlésesen berendezett kétágyas, erkélyes szobát, egy apartmant, valamint teraszt, zárt parkolót és gondozott kertet kínál vendégeinek.

Aquatherm Hotel Zalakaros képei

Aquatherm Hotel Zalakaros vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 8.
Nagyon meglepődtünk, hogy egy ekkora szállodában csak 5 pár vendég volt, vagyis a reggelinél 6 pár. Sajnos az ételt úgy hozták másik szállodából. A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt. Az autóbusz állomástól nagyon messze van. Segítő készek voltak, amikor írtam, hogy a gombalevest nem tudjuk elfogyasztani. A sertéspörkölt csupa zsíros, bőnyés kaja volt.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Szállás ,szoba tiszta, jacuzzi koszos. Reggeli silány, kávé ihatatlan, 2napos kenyér, kalács,sületlen kolbász darabkák, vacsora ,minden csupa olajos. Ezt nem merném felszolgálni sehol, senkinek. Életemben Nem szolgáltak fel ilyen iszonyu ételt sehol. Recepcios Nem barátságos nem kedves. Ár arányban a szolgáltatás szörnyü. Nem 3 csillagos de még 1is Sok .

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 4.
Nagyon örülök, hogy ezt a szállót választottam a kikapcsolódáshoz. Csendes, kellemes környezet az igazi pihenésre. Jó kiindulópontot nyújt a város megismerésére tervezett sétákhoz. Közel van a fürdőhöz is, amit egy rövid sétával kényelmesen elérhettünk. A szobák tiszták, kényelmesek. Az étterem is ízlésesen berendezett.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Most voltunk karácsonykor a szállodában. A személyzet nagyon udvarias és segítőkész volt. A szobák tiszták és rendezettek! A wellness is nagyon szép, de a medencébe való belépés nagyon csúszós, veszélyes. Az étkezéssel kapcsolatosan volt egyedül csalódásunk! A vacsora nagyon rossz volt. Elmentünk enni más éttrembe másnap, hogy a vacsora ne okozzon különösebb gondot.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 24.
A reggeli nagyon egyhangú, kevés a választék. Vacsoránál 2 féléből lehet választani. Nincs fürdőköpeny a szobában. Wellness részben csak 2 db ágy van. 50 cm magas lépcső balesetveszélyes a jakuzzinál.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
Régebben már voltam itt párszor még gyerekek nélkül és nagyjából tudtam, hogy mire számíthatok, meglepetés nem ért. Nagy előnyének látom, hogy jó helyen van és ár/érték arányban nem rossz. A parkolás lehetne ingyenes. A reggeli és a vacsora is kicsit gyermekbarátabb lehetett volna, az adagok a felnőtteknek nem mindig elegendő, némely erősen fagyasztott ízű volt, de általánosságban elfogadható volt.
Válasz az értékelésre - 2018. november 10.
Kedves Fülöp Jözsef!

Köszönjük az építő jellegű kritikát amit a következőkben szeretnék megválaszolni:

- A parkolás törzsvendégeinknek ingyenes.
- Kérem írja meg számunkra,hogy mit ért konkrétan gyermek barátabb reggeli és vacsora alatt?
Ledneczky Mária (Aquatherm Hotel)

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
A szobám a földszintem volt és a kilátás ezért nem volt tökéletes.csak a bejárati ajtot láttam ami kicsit zavaró volt,de lényegében jó volt.tökéletes kikapcsolódás.Jó éreztem magam. Kiszolgálás tökéletes volt és az ellátás is. Köszönöm a személyzetnek.!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
Csodálatos hely pihenésre. A szállodában minden megtalálható, ami a pihenéshez szükséges. A reggeli és a vacsora is bőséges, finom. A kiszolgálás, személyzet kitűnő. A szoba kényelmes, tiszta.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 20.
A parommal voltunk és remekül ereztuk magunkat! Tisztszta csendes környék. Szallodank is tokeles volt a dzsskuzit is majd n két oran keresztül csak ketten hasznaltuk. Koszonyjuk a vendeglatast.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 1.
A hotel szolgáltatása teljesen rendben volt,mint a recepció és a személyzet részéről!Ugyanakkor azt étkeztetésben találtunk némi hiányosságot(pl:az ételek nem egy 3 csillagos szállodának megfelelőek).A számlázás a meghirdetett akcióhoz képest,nem fedi a valóságot!

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Zalakaros
2-3 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.02.
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Karos Spa
2 nap/1 éjszaka 28.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 18.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Cocktail Show-val, élőzenével és változatos műsorokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.03.01.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 18.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hotel Aphrodite
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 33.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, jásztószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.02.
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.500 - 12.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.08-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Napfény Zalakaros
A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre...
Karácsony
Napi árak
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)

ZalakarosX