Hotel Viktória Vendégház Balatonalmádi
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zsilinszky út 40-42.

Hotel Viktória Vendégház Balatonalmádi a térképen

Hotel Viktória Vendégház Balatonalmádi értékelése:

5. helyezett a 23 balatonalmádi szállás közül
244. helyezett Balatonon - 1136 szállás közül

Hotel Viktória Vendégház Balatonalmádi bemutatkozása

A Hotel Viktória Vendégház Balatonalmádi földrajzi középpontjában, a városka forgalmas centrumától és a Balaton-parttól is csak néhány percre, nyugodt, csendes környezetben található.
A patinás – század elején vendégfogadónak épült ház - a ...Tovább >>
A patinás – század elején vendégfogadónak épült ház - a felújítás után kétágyas, fürdőszobás szobákkal, elegáns, de családias étteremmel, romantikus gyertyafény mellett kellemes zongoramuzsikával, kerthelyiséggel várja vendégeit. A mediterrán hangulatú teraszról szép kilátás nyílik az Almádit körülölelő hegyekre. A kertben fűtött medence, az autók részére zárt parkoló áll rendelkezésre. WiFi internet a ház nagy részében ingyenesen elérhető.
Éttermünk a menüválasztásos félpanziós vacsorán kívül előzetes bejelentkezés alapján fogad vendégeket. Kitűnő helyszíne családi és baráti rendezvényeknek, alkalmas kisebb létszámú esküvők, házassági évfordulók, születésnapi, ballagási bankettek megtartására. Látogasson el hozzánk, szeretettel várja a Mészöly család!

Hotel Viktória Vendégház Balatonalmádi képei

Szállások Balatonalmádi városában
Wellness csomagok Balatonalmádi városában

Hotel Viktória Vendégház Balatonalmádi vélemények

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 31.
számomra nagyon nagy boldogság volt ,hogy itt lehettem! a személyzet mindent megtett azért,hogy a lehető legkényelmesebben,és legjobban érezzük magunkat! nagyon finom,és házias volt az élelem! több szállodába is voltunk már,de itt még egy pókhálót se találtam! pedig a szemem erre rá van állva,hogy minden pókhálót megtalálok! minden szupi volt!

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 5.
Mindenre apró részletre odafigyelő nagyon kedves, udvarias és humoros vendéglátók. Kényelmes, tiszta szobák színes TV-vel és Wi-fivel. Helyben kapható, igényelhető ellátás elérhető áron,házias ételekkel, helyben sütött kenyérrel és különböző kreatív készítésű specialitásokkal. A vacsorák családias hangulatban, esténként élő zongoraszó (a vendéglátó maga ül a zongoránál), tánc és finom borok mellett telnek.

Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 7.286 - 32.961,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
Érvényes: 2022.12.21-ig
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes ital és pogácsa fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.31.

Szállodák Balatonalmádi környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Egy hajónyi szerelem (min. 2 éj)
Kikötői tavaszköszöntő (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

BalatonalmádiX