Haramia Marianna

Haramia Marianna adatlapja

Regisztráció2014.03.05
Utoljára itt2015.06.03

2014. május 20.a párjával járt itt
Mi nagyon olcsón és nagyon jól éreztük magunkat! Nem gondoltam,hogy Kalocsa ennyit tud adni! Annyi negatívumot olvastam a szállodáról,hogy el sem akartam indulni! Kellemesen csalódtam. . . nagyon szép tiszta szobát kaptunk,ahol a Székesegyházra lehetett látni! ! ! Kicsi a wellnesz,de mi jól éreztük magunkat. . . mert jól is akartuk.
Kiváló 2014. május 20.a párjával járt itt
Mi kétszer is visszamentünk,mert nagyon megvoltunk elégedve! Kellemes szobák,kiváló vendéglátás! Kellemes volt az egész! Jó levegő, séták,meg minden ami kell a pihenéshez! Egy évig vártam,amíg a szálloda ismét akciózott,nem bántam meg! Amit még hozzátennék. . . nagyon kedves a személyzet ! Köszönök útólag is mindent!
Kiváló 2014. május 20.a párjával járt itt
Nászutunk alkalmával volt szerencsénk a Hotel Senátor Házban lakni! Hát a tulajdonos az igazán ért a jóóóó vendéglátáshoz! Ami szem-szájnak ingere! ! ! Tiszta,kellemes szoba,kilátással a Dobó térre,figyelmes személyzet,kitünő konyha. . . . mindig teltház volt! ! ! Voltam már pár helyen,de ennyire jó konyha sehol nem volt!