Szent Hubertus Panzió Parádsasvár
3242 Parádsasvár, II. Rákóczi F. u. 2/A.

Szent Hubertus Panzió Parádsasvár a térképen

Szent Hubertus Panzió Parádsasvár értékelése:

3. helyezett a 17 parádsasvári szállás közül

Szent Hubertus Panzió Parádsasvár bemutatkozása

A Mátra ezer méteres hegyei által határolt völgyben fekszik a turisták által ismert és kedvelt parányi falu, Parádsasvár. A főút mentén, a kastélyhotel épületével szemben található színvonalas étterem és 10 szobás panzió, a St. Hubertus Panzió, nemzetközi és magyaros ételekkel, helyi specialitásokkal várja a Mátra és a látnivalókban gazdag parádi völgy látogatóit.

Szent Hubertus Panzió Parádsasvár képei

Szent Hubertus Panzió Parádsasvár vélemények

2020. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. november 2.
Két éjszakára foglaltunk két darab szobát a fogadóban. Az épületen látszik a néhány éve elvégzett felújítás, nincs lelakva. A panzió részben - ahol mi voltunk - a szobák változó alapterületűek, és mindegyikhez egy aránylag nagy fürdőszoba tartozik. A berendezés fenyőbútor, sík képernyős tv és szobaszéf áll rendelkezésre. A padlófűtés kellemes komfortérzést biztosított.

2019. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
Csoportosan érkeztünk a panzióba késő délután,a szobák kiosztása után elfoglaltuk a szállást,ami kicsi szobákból áll, szellőzetlen,kényelmetlen,az ablakon nincs szunygháló,friss jó levegő vesz körül,de csak nézhető az ablakon át,ha nem bírod a rovarokat,a vacsorát aránylag gyorsan felszolgálták,a minőség és a mennyiség csalódás volt a többség számára,és ez másnap sem változott,a reggeli svédasztalosnak volt nevezve,de messze elmaradt a megszokottól,meglátogattuk a közeli kastélyhotelt,kiderült ár-érték arányban jobban jártunk volna ha ott foglalunk szállást,még gyönyörü welnessel is találkoztunk.
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 12.
Szűk, kicsi, tetőtérszobák. Nincs szappan a , vízforraló, hajszárító, hűtőszekrény a szobában. Egyrétegű a WC papír a vékony változatból. Nincs szúnyogháló az ablakon. Macerás TV beállítás, kisképernyős . . . . WIFI van! Viszonylagosan új építés, nincs még lelakva. Hangulatos vendéglő, visszafogott svédasztalos reggelivel. Elegendő a vendégszámot figyelembe véve.

N. Ákosné TOP szállásértékelő
N. Ákosné TOP étteremértékelő
N. Ákosné TOP egyébhely értékelő
2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves, figyelmes vendéglátásban volt részünk. Vendéglátóink nagyon rugalmasak, mindenben hozzánk igazodtak. A panzió gyönyörű környezetben, amire a hó még rátett egy lapáttal :) Kényelmes apartmanunkhoz tetőterasz is tartozott, ami nagyon hangulatos volt, jó kilátással. Az ételek gusztusosak, finomak és kiadósak. Fájó szívvel távoztunk.
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Alapvetően nagyon elégedettek vagyunk a szállással: kedves, segítőkész, korrekt a személyzet, hangulatos, kellemes, szép és igen tiszta a szállás, szép fekvésű helyen található a Mátrában, csendes, nyugodt. . . Egyetlen negatívum számunkra az elégtelen fűtés volt. A kinti állandó kemény fagy ellenére igen hűvös volt a szobában mindvégig.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem tudom, hogy adhat arra a helyre valaki 5-öst! A szoba leharcolt, beázás nyomai és "gyilkos" nyomok a padlószőnyegen. A törülközők inkább már csak rongyok szétszaggatva a kastélyszállóból. Gondolhatná az ember "persze, mert ÉTTEREM és panzió", de következetesen mosatlan salátát szolgáltak fel a vacsorával. (VacsoráBAN!

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Értékelhetetlen és érthetetlen ahogy ezt a jobb sorsra érdemes helyet tehetségtelen,érdektelen módon lezüllesztik. Érkezéskor minimális infó a szoba kicsi és meleg hütőszekrény nincs. A vacsora 3 féladagos menűből (egyébként izletes ) de ne hogy már a másik levest merjem kérni! Első reggeli svédasztalos , elmegy de szegényes.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 10.
A párommal 2 éjszakát töltöttünk a panzióban. A panzió rendes, tiszta volt, nekünk azért esett rá a választásunk, mert most nem a szállás volt az elsőrendű szempont. Rengeteget kirándultunk, hisz a környezet meseszép. Rengeteg program, kirándulás + lehetőség wellness--ni a szomszédban lévő Kastélyhotelbe. A panzió személyzete segítőkész, kedves volt.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
3 éjszakát töltöttünk 40. 000 Forintért a Párommal a panzióban. Sajnos kuponnal mentünk, így előre kifizettük a szállást, bár ne tettük volna. Mikor megérkeztünk percekig ácsorogtunk kínosan, csomagokkal az étterem közepén, mivel, ahogy az előző véleményben is feltüntetett "all in one kolléga" elfoglalt volt, hiszen ő hajtotta végre egyszerre az asztalok szervírozását, a foglalások ellenőrzését, valamint a szobánkba is ő vezetett fel.

rigop TOP fotófeltöltő
2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A barátnőmmel töltöttünk 3 éjszakát a panzióban. Sikerült még időben 21. 000Ft-ért lefoglalni a szállást, ami néhány nappal később már 60. 000Ft lett volna. A becsekkolás simán ment, majd a felszolgáló & recepciós & all-in-one kolléga felvezetett a szobánkba.

Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 24.500,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, kilátó látogatással, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.10-ig
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, strandfürdő belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.22-ig
Hotel Anna
Mátrafüred
3-5 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
Termál Hotel Vesta
Tápiószecső
2 nap/1 éjszaka 19.250 - 29.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, parkolással, horgásztó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.27-ig
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tavas Vendégház
Karancsalja
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2022.12.31-ig
Erla Villa
2 nap/1 éjszaka 25.500 - 35.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
Érvényes: 2022.06.30-ig
M&D Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tea és kávéfogyasztással, ajándék üveg borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.06.30-ig
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Csobogó Vendégház

Szállodák Parádsasváron és környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
D&A Apartmanház Egerszalók
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Egerszalóki pihenés (min. 3 éj)

ParádsasvárX