Haraszti Éva

Haraszti Éva adatlapja

Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2014.08.04

Kiváló 2014. február 24.a párjával járt itt
Tetszett a szálloda színvonala, a szobák, az éttermi választék, főleg a wellnes. Több helyen voltunk már 2-3 napra, de ez volt a legkielégítőbb. A személyzet készséges volt, bár érkezésnél és távozáskor sorba kellett állni a recepción, de ez a nagy forgalmuknak tudható be. Máskor is igénybe szeretnénk venni, ha kedvező árú csomagre lesz lehetőség.
Kiváló 2013. október 24.a párjával járt itt
A szobák kényelmesek, az ágyak, ágynemű kiváló volt. A világítás kifogásolható, mennyezeti fény nincs, az olvasó lámpák gyengék és nem szolgálják a cált / inkább hangulat lámpák/. Az étkezésnél néha hiányos volt a pótlás ! /pl. süteménynél-amiből csak egy féle volt, hamar elfogyott/ Az ételek jó minőségüek voltak, de reggeli választék minden nap azonos volt.
Kiváló 2014. február 24.a párjával járt itt