Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés ★★★★

Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés
2220 Vecsés, Széchenyi u. 20.

Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés a térképen

Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés értékelése:

1. helyezett az 5 vecsési szállás közül
12. helyezett Budapest környékén - 291 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés bemutatkozása

A Ferihegy Repülőtértől 5 percre, de mégis a zajos forgalomtól távol, csendes helyen épült a repülőtér első négycsillagos, 31 szobás szállodája, a Hotel Stáció.

Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés képei

Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés

Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21.
Patyolat tisztaság a szálloda egész területén. Kényelmes szoba, kényelmes ágyak, jó illatú ágyneművel. Finom, és választékos ételek. Segítőkész személyzet. Masszázs Kitűnő, a wellness szintén. Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük!
Válasz az értékelésre - 2020. november 9.
Kedves Vendégünk!
Ez aztán a visszajelzés! Nagyon köszönjük az Ön kiváló pontszámú értékelését! Hihetetlen nagy örömünkre szolgál olvasni, hogy milyen jól érezték magukat nálunk, s, hogy mindent tökéletesnek találtak pihenésük alkalmával. Külön köszönetet szeretnék mondani, hogy kiemelte szállodánk tisztaságát, az ágyak kényelmét és az ágyneműk illatát!

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 11.
A wellness részleg nagyon jó elhelyezkedésű, minden megtalálható amit mi vártunk, nagyon jól lehet pihenni! Nincs zaj, kivéve az éjjel érkezők míg elfoglalják a szállást a folyosóról beszűrődik a hangos beszélgetés, DE tranzit hotel erre lehetett számítani.
Válasz az értékelésre - 2020. november 9.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen a kedves szavakat, illetve a pozitív értékelést! Nagy öröm számunkra, hogy a Hotel Stációt választotta kikapcsolódásának helyszínéül, valamint, hogy idejét nem sajnálva megosztotta véleményét velünk, illetve a jövőbeni utazókkal. Köszönöm, hogy kiemelte spa részlegünk adottságait, amik lehetővé teszik az igazán pihentető kikapcsolódást.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 9.
Az edzőterem a hotelekben megszokotthoz képest pazar, jól felszerelt, profi és karbantartott gépek vannak! A belső kert gondozott, a kerti tóban található tavi rózsák gyönyörűek. A wellness részleg is igényes. Nekünk csak egy egész-alakos tükör hiányzott kicsit a szobából, ezen kívül amiért mentünk, azt megkaptuk.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 13.
Kedves István!
Nagyon köszönöm, hogy időt szánt szállodánk értékelésére, valamint, hogy visszajelzésével segíti munkánkat! Örömmel olvasom, hogy jól érezték magukat a Hotel Stációban. Köszönöm, hogy kiemelte fitness részlegünk felszereltségét, és kerti tavunk szépségét, hangulatát. Bízom benne, hogy legközelebb újra vendégül láthatjuk Önöket a Hotel Stációban egy újabb kellemes kikapcsolódásra!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Az ételek nagyon ízletesek voltak (svédasztalos reggeli-és vacsora ) és a délutáni forralt bor is. Az úszómedence vize nekem nagyon hideg volt, a Jacuzzi meg kicsi ennyi embernek. Kár hogy nincs még egy langyos vizes medence. A szauna részleg szerintem jó, az ingyenes darts is szuper, a biliárd hiányzott, de nem lehet minden.
Válasz az értékelésre - 2020. február 24.
Kedves Cékus-Sarus Szilvia,
Köszönjük a dicsérő szavakat és a konstruktív kritikát is. Örömmel jelzem Önnek, hogy a medence vízhőmérsékletét 30°C-ra emeltük, hogy kényelmesebbé tegyük a pihenést vendégeink számára. Jó érzéssel olvastam, hogy ételeinket ízletesnek találták, illetve, hogy szobánkkal is elégedettek voltak.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
Szerettem volna párommal egy wellness hétvégét eltölteni, viszont a legtöbb helyen a hétvége jelentős felárral foglalható. Nagyon tetszett, hogy itt kifejezetten hétvégi "jóárú" csomag volt, ezért döntöttem a szálloda mellett. A környék nem túl szép, de 1,5 nap alatt nem is ez volt a lényeg, hanem a pihenés, fürdés, evés-ivás, aminek tökéletesen megfelelt.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 30.
Megmondom őszintén, ha magam foglalok wellness hétvégét, eszembe sem jut Vecsés! De ajándékba kaptam és igazán kellemes csalódás volt! 1. Tiszta és tágas a szoba! Mindhárom nap gyönyörűen kitakarított szobába tértünk vissza a pancsolásból! 2. Nem kellett könyörögni törölközőért! Itt természetes, hogy nem kell a rommá ázottat használnod 3 napig! 3.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 30.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, remek kiszolgálás ,szép környezet, reggelik, vacsorák nagyon finomak,sok választék! Kedves a személyzet,kiváló sportolási lehetőségek! Egyszóval SZUPER!
Válasz az értékelésre - 2019. október 18.
Kedves Judit!

Szeretném megköszönni, hogy a Hotel Stáció-t választották pihenésük helyszínéül. Nagyon köszönjük a kiváló visszajelzést, illetve az ajánlást a jövőbeni vendégek számára, és nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban.
Szeretettel várjuk vissza Önöket!
Szívélyes üdvözlettel:
Hotel Stáció
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szobák és a wellness jó volt, az étkezésnél akadt egy kis gondunk, mivel az egyik vacsoránk menü választásos volt, mert kevés szállóvendég volt a hotelben. A menüválasztásos vacsorán, az előétel és a leves közül csak egyet választhattunk, 5 fajta főételből 1 már elfogyott, szóval négyből lehetett választani. . . .
Válasz az értékelésre - 2019. május 22.
Kedves Vendégünk!
Ezúton szeretnénk megköszönni, hogy a Hotel Stációt választották húsvéti kikapcsolódásuk helyszínéül, valamint, hogy megosztotta tapasztalatait velünk.
Csomagajánlataink a svédasztalos reggelin kívül vacsorát is tartalmaznak. A vacsora felszolgálási/tálalási módja valóban az adott napi kapacitás-kihasználtságunktól függ, azaz, hogy hány vendég étkezik aznap este félpanziós csomag keretében.

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Novemberben Vecsésen volt programunk, így ebben a hotelben szerettünk volna szállást foglalni, de nem volt hely. Elolvastam a véleményeket, és csupa jókat írtak, így elhatároztuk, hogy valamikor mégis kipróbáljuk a hotelt. Így aztán ezen a hétvégén a hotel vendégei voltunk. Egy dolgot rögtön az elején leszögeznék: a személyzet, a recepcióstól a takarítónőn keresztül az étterem személyzetéig mind csillagos ötöst érdemel.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
A wellness részleg a szálló vendégel részére korlátozódik a kintről bejövő személyek miatt, szerintem ahhoz kicsi az uszoda mérete, hogy még gyerek úszás oktatás is zajlik ott több órán keresztül.

Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725 - 23.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Hotel Stáció Wellness & Konferencia
2 nap/1 éjszaka 17.750 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.27-ig
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.595 - 19.040,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Opera Garden Hotel & Apartments
3 nap/2 éjszaka 17.293,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Fortuna Boat Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.909,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.22. - 2021.05.25.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.680,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 10.350 - 18.975,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
Érvényes: 2021.08.28-ig
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.341 - 29.348,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.10.23-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 11.825 - 35.614,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.03.31-ig
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 24.117,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés ajándékkal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportolási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Stáció Wellness & Konferencia
2 nap/1 éjszaka 21.480,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.

Szállodák Vecsés környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék
A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű,...
Nyári szünidei akció (min. 5 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
Nyári vakáció - előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)

VecsésX