The Aquincum Hotel Budapest Budapest ★★★★★

The Aquincum Hotel Budapest Budapest
1036 Budapest, Árpád fejedelem útja 94.

The Aquincum Hotel Budapest Budapest a térképen

The Aquincum Hotel Budapest Budapest értékelése:

14. helyezett a 400 budapesti szállás közül

The Aquincum Hotel Budapest Budapest bemutatkozása

The Aquincum Hotel Budapest négycsillagos kényelmet, széleskörű konferencia-lehetőségeket, valamint egy csodálatos wellness-központ szolgáltatásait kínálja, összhangot teremtve üzlet és pihenés között.

The Aquincum Hotel Budapest Budapest képei

The Aquincum Hotel Budapest Budapest

The Aquincum Hotel Budapest Budapest vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 30.
Másodszor jártunk a szállodában a férjemmel, ismét nem kellett csalódnunk. Nagyon jó helyen van, tiszta, a személyzet korrekt, profi és kedves. Mindenben segítőkészek, felkészültek. A szálloda wellness részlege profi, a medencék tiszták, bár egyetlen negatívumként értékelném a jacuzzit, ugyanis a 3 nap alatt míg ott voltunk egyszer sem működött, "műszaki hiba miatt".

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már itt, és mindig nagyon elégedettek voltunk. A gyógyvizes medencék szuperek, más ötcsillagos szállodában nincs is Budapesten gyógyvíz. A Wellnes-fittnes részleg is remek. Mindenütt nagy tisztaság van. SZépek a szobák, kedvesek az itt dolgozók. Remek az étterem, a reggeli pazar! ! Az ár-érték arány a budapesti ötcsillagos hotelek között messze a legkorrektebb!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Értek pozitív élmények is a 2 éjszakás ott tartózkodás alatt, de az 5* nem állja meg a helyét. Az összes 4*-os szálloda ahol eddig üdültünk, magasról túlszárnyalta a The Aquincum Hotel Budapestet. Negatívumok:
14:00-s check in: csúszott, nem volt kész a szoba. A szobánkban érkezéskor nem volt fürdőköpeny. Jeleztük, kisebb vita után pótolták.

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 28. - 6 látogató hasznosnak vélte
Ez a hotel volt eddigi utazásaim legnagyobb csalódása! Már a parkolóba érve megkaptuk az első pofont,mivel óránként 360 ft. -ot,vagy "kedvezményes" napi 3. 600. - ft. -ot kértek el! Ez már okot adott egy keserű szájízzel való érkezésre. A recepcióra mentünk bejelentkezni fél kettőkor,de félre küldtek bennünket,hogy az új vendéggel csak kettő után foglalkoznak.

Értékelt: 2016. március 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
Francia ágyas szobát kértünk érkezésünkkor nem volt de kaptunk egyet de kár volt várni rá iszonyatosan kényelmetlen volt az ember mintha ülne a matracon úgy besüppedt alatta az előző szobánkban irtó kényelmes ágy volt igaz nem francia ágy. A tisztaság hagy némi kivetni valót maga után poros volt a szoba ágy mögötti bevont fejrész tetején állt a por vastagon, a kád koszos volt.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
Értékelt: 2016. március 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az ittjartam. hu-h nyertünk egy 2 éjszakás szállást reggelivel együtt. Először pechesnek éreztem magam, hogy éppen egy budapesti szállodát sikerült megnyerni, hiszen mi is itt élünk a fővárosban, ráadásul korábban jártam is már ebben a hotelben szakmai továbbképzésen, de végül úgy döntöttünk, ha már így adódott, miért ne használnánk ki a lehetőséget.

Értékelt: 2016. március 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Számtalanszor jártunk már a szállodában. Azt vettük észre hogy főleg az utóbbi 1-2 évben a szinvonal kissé romlik. Ez főleg a konyhára érvényes. Korábban a rántotta is minőségi volt,a melegen tartott ételek sem hűltek ki hamar,bővebb volt a választék. A személyzet cserélődik, ez tükröződik a magatartásukban és ügyességükben.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Összességében jól éreztem magam, azonban a más ötcsillagos szállodákban tapasztaltakhoz képest pici csalódás ért, ez pedig az étkezéseknél történt. Az első nap vacsoránál derült ki, hogy a háromfogásos büfé vacsora a szálloda által összeállított leves/előétel-főétel-desszert kombináció.

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. december 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
a színvonal nem éri el a három csillagost sem
nem férne ide a problémák sorozata,főleg az háborított fel,hogy a pincérek lenéztek minket és nem is törődtek velünk,az étel átlagos, a szoba silány,kényelmetlen,nem megyek többet ide az tuti
nem ajánlom senkinek

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Elsősorban a szálloda elhelyezkedése miatt esett rá a választásunk. A Télness csomag szolgáltatásai pedig minden jóval elláttak bennünket. Az étterem és a wellness-részleg is megnyerte tetszésünket. A vacsora menűsor kínálata igényes, az ételek elkészítése és felszolgálása hibátlan volt. A tágas,szép wellnes részleg teljes relaxacióra adott lehetőséget.

Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.731 - 17.068,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.985,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 7.950 - 13.320,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.148 - 14.820,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.813 - 11.811,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.03.27-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.488 - 7.486,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.425 - 31.000,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2019.12.16-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.809 - 19.654,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, desszerttel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Vitta Hotel Superior Budapest
3 nap/2 éjszaka 10.480 - 14.972,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.02-ig

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Veresegyház
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Patak Park Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

BudapestX