The Aquincum Hotel Budapest Budapest ★★★★★

The Aquincum Hotel Budapest Budapest
1036 Budapest, Árpád fejedelem útja 94.

The Aquincum Hotel Budapest Budapest a térképen

The Aquincum Hotel Budapest Budapest értékelése:

1. helyezett a 422 budapesti szállás közül

The Aquincum Hotel Budapest Budapest bemutatkozása

The Aquincum Hotel Budapest négycsillagos kényelmet, széleskörű konferencia-lehetőségeket, valamint egy csodálatos wellness-központ szolgáltatásait kínálja, összhangot teremtve üzlet és pihenés között.

The Aquincum Hotel Budapest Budapest képei

The Aquincum Hotel Budapest Budapest

The Aquincum Hotel Budapest Budapest vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 1.
A hotel elhelyezkedése tökéletes sétához, főleg a téli időszakban, amikor vásárok is vannak a környéken. A személyzet kedves, mindenki barátságos és segítőkész. Reggel bőséges a választék a reggelinél, friss minden. A wellness klassz, de nagy negatívum, hogy bármikor jártunk itt, a jacuzzi sosem működött. A medencék jók, bár kevés a nyugágy.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 9.
Többször is jártunk a hotelben, számunkra kedves hely. A személyzet átlagos, semmi extra, maga a hotel szép, tiszta, teljesen rendben van. A szoba kényelmes, tiszta, minden rendben van vele, nem elavult és nem is retro, látszik, hogy figyelnek rá. A wellness részleg nagyon klassz, szeretjük, bár amikor mi voltunk eddig még soha nem üzemelt a jacuzzi.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 30.
Másodszor jártunk a szállodában a férjemmel, ismét nem kellett csalódnunk. Nagyon jó helyen van, tiszta, a személyzet korrekt, profi és kedves. Mindenben segítőkészek, felkészültek. A szálloda wellness részlege profi, a medencék tiszták, bár egyetlen negatívumként értékelném a jacuzzit, ugyanis a 3 nap alatt míg ott voltunk egyszer sem működött, "műszaki hiba miatt".

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már itt, és mindig nagyon elégedettek voltunk. A gyógyvizes medencék szuperek, más ötcsillagos szállodában nincs is Budapesten gyógyvíz. A Wellnes-fittnes részleg is remek. Mindenütt nagy tisztaság van. SZépek a szobák, kedvesek az itt dolgozók. Remek az étterem, a reggeli pazar! ! Az ár-érték arány a budapesti ötcsillagos hotelek között messze a legkorrektebb!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Értek pozitív élmények is a 2 éjszakás ott tartózkodás alatt, de az 5* nem állja meg a helyét. Az összes 4*-os szálloda ahol eddig üdültünk, magasról túlszárnyalta a The Aquincum Hotel Budapestet. Negatívumok:
14:00-s check in: csúszott, nem volt kész a szoba. A szobánkban érkezéskor nem volt fürdőköpeny. Jeleztük, kisebb vita után pótolták.

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 28. - 6 látogató hasznosnak vélte
Ez a hotel volt eddigi utazásaim legnagyobb csalódása! Már a parkolóba érve megkaptuk az első pofont,mivel óránként 360 ft. -ot,vagy "kedvezményes" napi 3. 600. - ft. -ot kértek el! Ez már okot adott egy keserű szájízzel való érkezésre. A recepcióra mentünk bejelentkezni fél kettőkor,de félre küldtek bennünket,hogy az új vendéggel csak kettő után foglalkoznak.

Értékelt: 2016. március 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
Francia ágyas szobát kértünk érkezésünkkor nem volt de kaptunk egyet de kár volt várni rá iszonyatosan kényelmetlen volt az ember mintha ülne a matracon úgy besüppedt alatta az előző szobánkban irtó kényelmes ágy volt igaz nem francia ágy. A tisztaság hagy némi kivetni valót maga után poros volt a szoba ágy mögötti bevont fejrész tetején állt a por vastagon, a kád koszos volt.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
Értékelt: 2016. március 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az ittjartam. hu-h nyertünk egy 2 éjszakás szállást reggelivel együtt. Először pechesnek éreztem magam, hogy éppen egy budapesti szállodát sikerült megnyerni, hiszen mi is itt élünk a fővárosban, ráadásul korábban jártam is már ebben a hotelben szakmai továbbképzésen, de végül úgy döntöttünk, ha már így adódott, miért ne használnánk ki a lehetőséget.

Értékelt: 2016. március 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Számtalanszor jártunk már a szállodában. Azt vettük észre hogy főleg az utóbbi 1-2 évben a szinvonal kissé romlik. Ez főleg a konyhára érvényes. Korábban a rántotta is minőségi volt,a melegen tartott ételek sem hűltek ki hamar,bővebb volt a választék. A személyzet cserélődik, ez tükröződik a magatartásukban és ügyességükben.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Összességében jól éreztem magam, azonban a más ötcsillagos szállodákban tapasztaltakhoz képest pici csalódás ért, ez pedig az étkezéseknél történt. Az első nap vacsoránál derült ki, hogy a háromfogásos büfé vacsora a szálloda által összeállított leves/előétel-főétel-desszert kombináció.

Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 10.801 - 22.488,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.680,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.783,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2021.05.20. - 2021.05.24.
City Hotel Unió
2 nap/1 éjszaka 13.281 - 16.469,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.12.18-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.198 - 8.677,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Benczúr
2 nap/1 éjszaka 7.969 - 34.000,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Hotel Castle Garden
2 nap/1 éjszaka 6.893 - 23.846,- Ft/fő/éj között: önellátással, kávé és tea fogyasztással
Érvényes: 2050.12.28-ig
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 10.359,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 28.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.28-ig
Continental Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 10.614 - 70.657,- Ft/fő/éj között: választható ellátás
Érvényes: 2022.03.31-ig
Jagelló Business Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.792 - 9.740,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 11.634 - 25.341,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.28-ig

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

BudapestX