Harpon

Harpon adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő
Regisztráció2019.05.19
Utoljára itt2020.07.26

Kiváló 2019. május 19.családjával járt itt
Most jártunk először itt, minden tökéletesen alakult. Az ételek finomak voltak, a kiszolgálásra panasz nem lehet, segítőkész és kedves volt a pincér. Meg is jegyeztük ebéd közben: Máskor is ide jövünk, ha Szegeden járunk. Aztán fizetéskor jött a fekete leves. Se bankkártyával, se Szép kártyával nem fizethetek (holott a bejáratnál jelölik a kártyás fizetés lehetőségét).
2019. június 15.a párjával járt itt
Pünkösd hétfőn jártunk az étteremben, kis kitérőt téve Demjén felé. Dél környékén érkeztünk, de már alig volt szabad asztal. A tömeg ellenére a pincérek állták a sarat nem kellett sokat várni sem az innivalóra, sem az ételre. Ízben és mennyiségben nem találtunk kivetnivalót, finom volt minden. A személyzet kedves és segítőkész.
Kiváló 2019. szeptember 19.gyerekekkel járt itt
Most először jártunk az étteremben, de már sokat hallottunk róla.
Nem kellett csalódnunk.Az ételek menyiségben és minőségben is kifogástalanok. A tálalás egyenesen pazar. A pincérek egy pillanatra sem állnak le mégis kedvesek, segítőkészek.Egy igazi oázis a betonrengetegben. Csak ajánlani tudom mindenkinek.