Gőry Pince & Terasz Szeged

Szállások Szeged városában
Wellness csomagok Szeged városában

Gőry Pince & Terasz Szeged vélemények

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Édesanyámnak szerveztem a nyáron a Gőry étterembe születésnapi meglepetéspartit. A családdal a 70. születésnapját szerveztük meg, amiről ő nem tudott. :) A személyzet már a szervezésben is teljes mellszélességgel mellettem állt. Az ebéd fantasztikusan finom volt, mindenki őszintén dicsérte! A kiszolgálás is profi volt!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Most először jártunk az étteremben, de már sokat hallottunk róla.
Nem kellett csalódnunk.Az ételek menyiségben és minőségben is kifogástalanok. A tálalás egyenesen pazar. A pincérek egy pillanatra sem állnak le mégis kedvesek, segítőkészek.Egy igazi oázis a betonrengetegben. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 21.
Először jártam itt, sokat hallottam már róla, de valahogy mindig kimaradt eddig. Húsvét vasárnap, kora délután. . . Azt hiszem elmondható hogy teltház volt, minden asztalnál ültek szinte, nagy ritkán volt 2 üres asztal. A pincér 6 pontot érdemelne, rendkívül agilis, de nem törtető, szívélyes, barátságos, illedelmes volt.

2018. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. december 19.
Nem először jártam a Gőryben, így nem okozott nagy meglepetést az este. Halászlevet majd haltepertőt ettem, üveges barna Staroprament ittam. Az adagok csakugyan brutálisak (ismert volt, de hozzászokni nem lehet), már rutinnal csomagolják el a maradékot :)
A felszolgálónk szuper volt: ügyes, udvarias de közvetlen is egyben, mindent jól kézben tartott (nem csak a nagy adagokat), ez csillagos 5-ös volt.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2.
Mai napon, az előző értékelések alapján betétünk ebbe az étterembe a feleségemmel vacsorára. Nagyon kedves volt a pincér a rendelést hamar felvette és a rendeléstől számítva kb 15 perc alatt már jött is az étel. Tudtuk hogy nagy adagokat adnak, de erre a nagy adagra már nem is megfelelő jelző a nagy. Ezek brutális megalomán tetemesen hatalmas adagok.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 14.
A minap Szegeden jártunk, és az ottani szállásadónk javaslatára kerestük fel az éttermet, a kora délutáni órákban. A teraszon foglaltunk helyet, a pincér azonnal ott termett. Előre figyelmeztettek minket, hogy hatalmas adagokat adnak, de a biztonság kedvéért megkérdeztem, hogy a szomszédos asztalnál látott étel valóban egy adag-e, mivel ekkorát még nem láttam.

2016. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Szeged egyik leghangulatosabb helyén tartottuk meg 10 éves érettségi találkozónkat. A kiszolgálás remek volt. Az ételek hozták a helyhez kötött színvonalat. Nagyon finomak voltak, és hát az adagok. . . 20 fővel voltunk, de elég lett volna 10 adagot kérni, még akkor is maradt volna rendesen. Csak két fiatalember tudta elfogyasztani az általa rendelt étel (vért izzadva).

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Talán a nyár legforróbb napjára terveztük, a szülinap megünneplését, ezért a fönti légkondis részre foglaltattunk asztalt. A pincér készségesen az asztalunkhoz vezetett minket, étlapot kaptunk, italt rendeltünk, végül az ételt is megrendeltük. Idáig minden rendben volt. Viszont csak mi voltunk a fönti teremben, így elfelejtettek minket. . .

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Az étteremben az ételek ízletesek, hatalmas adagokat adnak, megfelelő árakkal. A választék igen nagy. A kiszolgálás jó, a pincérek kedvesek, udvariasak, nincs hosszú várakozási idő a rendeléstől az étel megérkezéséig. Ha van külön kérés, azt szívesen teljesítik. Mivel igen nagy adagokat adnak, ha nem fogy el, a maradékot szívesen elcsomagolják.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 9.
Korábban két remek élményem volt itt baráti társasággal, ezért tértünk be újra a párommal, de mindkétszer csalódtunk. Az adagok mérete nem változott, de egyik alkalommal olyan semmilyen volt az étel (mi szeretünk főzni, ezért legszívesebben olyat választunk étteremben, amit otthon nem csinálunk, és itt az volt a benyomásunk, hogy ilyet mi is tudunk, talán még jobbat is), ez még nem lett volna nagy gond, a "jó"-ba még belefér, de utoljára olyan flegma kiszolgálásban volt részünk egy nyilvánvalóan tapasztalt (kiégett?

Legnépszerűbb csomagok Szegeden és környékén
Garden 39 Vendégház
Tisza Alfa Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Open Hotel
Szentes
4 nap/3 éjszaka 26.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, late check-out lehetőségével, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.02.
Szent János Üdülőház
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg és gyógyfürdő használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2019.12.31.
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
Akár 1 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, romantikus szoba bekészítéssel, fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.01. - 2019.12.31.
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 16.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.03.28. - 2021.10.06.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, 1 alkalommal levessel, gyümölcs vagy zöldség bekészítéssel, stég és csónak használattal
2019.01.02. - 2019.12.22.
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2019.08.21. - 2019.12.21.
Novotel Szeged Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 22.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri vacsorával, fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.02.
Mosoly Vendégház
Orosháza
2020.05.01. - 2020.10.15.

Szállodák Szegeden és környékén
Colosseum Wellness Hotel Szeged
Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes...
Szilveszter (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes őszi kikapcsolódás (min. 2 éj)

Gőry Pince & Terasz SzegedX