Heni75

Heni75 adatlapja

Regisztráció2017.08.13
Utoljára itt2017.11.16

Kiváló 2017. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Csodálatos 5 napot tölthettünk ott családommal és nagyszülökkel a Munkácsy részlegen. Évek óta visszajáró vendégek vagyunk. Tisztasággal meg voltunk elégedve. A reepcióval is meg voltunk elégedve, gyos, pontos és segeitőkész volt a kiszolgálás, esetleges hibák miatt rögtön intézkedtek.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Hotel Gyula Gyula - Hunguest Hotel Gyula Gyula - Hunguest Hotel Gyula Gyula - Hunguest Hotel Gyula Gyula - Hunguest Hotel Gyula Gyula - Hunguest Hotel Gyula Gyula - Hunguest Hotel Gyula Gyula - Hunguest Hotel Gyula Gyula - Hunguest Hotel Gyula Gyula - Hunguest Hotel Gyula Gyula -
Kiváló 2017. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
igazából nem tudok nemet mondani amivel nem lettünk volna megelégedve. Remek volt az éttermi kiszolgálás, ételek is finomak(annyi hogy néha néha egy sültkrumpli, rántott sirkelmell amit kisit hiányoltam, de ezektől függetlenül REMEKÜL ÉREZTÜK MAGUNKAT ez idő alatt. Recepiosok is nagyon rendesek voltak, probléma setén rögtön gyors intézkedés megtörtént panaszunk nem leht rá.
Felhasználó fényképei: