Heni94

Heni94 adatlapja

Szeretem a jó wellness szállodákat, és rengeteg helyet meglátogattam már Magyarországon belül.
Mindig azt keresem, ahol az egyben fiatalos és aktív pihenés mellett lehetőség van a teljes nyugodt kikapcsolódásra is, ha arra vágyom.
Szeretem élvezni az ízeket, így fontos, hogy a hagyományos ízek mellett megtaláljam a kicsit különlegesebb ételeket is a kínálatban.
Ilyen vagyok
Ínyenc  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2016.05.09
Utoljára itt2016.05.10

2016. május 9.a párjával járt itt
Kíváncsisággal telve indultunk neki kedvesemmel eltölteni a szállodában egy teljes hétvégét. Már rengetegszer jártam Sárváron, így tisztában voltam vele, hogy milyen lehetőséget rejt maga a város, azonban erre még én se számítottam. A hotelbe megérkezve azonnal minden gyorsan és precízen működött.
Kiváló 2016. május 9.gyerekekkel járt itt
Először jártam Miskolcon családommal nyaralás alkalmával átutazóban, így nem ismertem a helyi éttermeket, sőt a várost sem. Véletlenül a városban sétálva találtunk erre a helyre, és azonnal valami megragadott bennünket. Balaton vidéki család vagyunk, így a halászlé, mint gasztronómiai fogás számunkra megszokott, de úgy voltunk vele, hogy ki kell próbálni ezt Észak-Magyarországon is.
Felhasználó fényképei:
 Kispipa Halászcsárda Miskolc -  Kispipa Halászcsárda Miskolc -