3530 Miskolc, Rákóczi u. 4

29. helyezett Észak Magyarországon - 880 étterem közül

H-CS 11:30-23:00
P-Szo 11:30-23:30
V 11:30-23:00
csárda, étterem, halászcsárda, szórakozóhely, vendéglő
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, elektronikus, jazz, könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, operett
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
terasz viragos,magyaros - max. 80 fő
Visa
Borsodi Világos, Staropramen Dark

Kispipa Halászcsárda Miskolc bemutatkozása

Kispipa Halászcsárda Miskolc belvárosában az un. Sötétkapu mellett található a Miskolci Szinháztól 500 m-re, a Művészetek Házával szemben. Magyaros ételkülönlegességekkel kiemelten halételekkel várja vendégeit. Kb 160 fő befogadására alkalmas, több különteremmel rendelkezik.

Kispipa Halászcsárda Miskolc képei

Szállások Miskolc városában
Wellness csomagok Miskolc városában

Kispipa Halászcsárda Miskolc vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 24.
Először is: kinek ajánlanám? Aki az első randin el akarja kápráztatni a partnerét, annak nem - mindenki másnak igen. Az étterem ugyanis kellemes, tiszta, hangulatos, ízléses, de mentes minden "cicomától", azaz a külsőségekkel való reprezentáláshoz nem alkalmas. Az étterem jó helyen van, könnyen megközelíthető. Az ún.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először fordulunk meg itt. Most is természetesen pozitív élményekkel. Kislányommal érkeztem, s dél már elmúlt. Átutazóban voltunk. De, ha Miskolc és egy jó ebédre vagy vacsorára vágyok, akkor maradok a jól bevált étteremnél. Ez pedig nem más, mint Kispipa. A választott étel halászlé volt. Pontosan azt kaptam, amire számítottam. Ritka az ilyen étterem.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2.
Gyerekeimmel voltunk itt finomak voltak az italok ételek halászlét fogyasztottam nagyon ízletes volt , túrós tésztát ettem utánna meg vol finoman pirítva ízletes volt ropogós a kiszolgálás udvarias figyelmes volt kis Unokámmal voltunk ő is jól érezte magát. A születésnapi este nagyon jól sikerült, kellemes élményekkel tértünk haza. Legközelebb is el jövűnk ide

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
A családdal ünnepeltük névnapomat ebben az étteremben. Nagyon finomak és bőségesek voltak a felszolgált ételek. A kiszolgálás is figyelmes, kedves pincérek jelenlétében történt.
Ajánlom mindenkinek!
Az étlapon felfedeztünk még olyan ételeket, amit mindképp meg szeretnénk kóstolni, így biztosan visszatérünk még erre a helyre!!!
Egerszalók
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 5.
Mi a feleségemmel Kipipáltuk a kispipát, sajnos nem voltunk elragadtatva tőle, a pincéren a póló teljesen át volt ázva az izzadságtól. Sajnos nekünk is melegünk volt és a klímát mégsem kapcsolták be. A mosdó helység az rendkívül szűk és ottlétünkkor elég szagos is volt! A leves és a halászlé az a jó szintet elérte viszont a nejem főétele nem volt jól átsütve és a köret is hideg volt.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Miskolciak számára szerintem ismert a hely. Többször voltunk már itt barátokkal, családdal. Bőséges és finom ételeket adnak, a választék is széleskörű. Az ár közép árkategória, még nem a legdrágább lassan közelít felé. Kinti része hangulatos 1-1 család számára elegendő, belső részében több a hely, különterem is van rendezvényeknek.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 26.
Kellemes helyen van. Kiülős része nagyon kedvelt egy szekér van átalakítva, így jól passzol a csárda milliőbe. Elég ismert hely és kedvelt hely Miskolcon. Benti részén is bőven vannak asztalok, külön rendezvényterme is van. Az adagok bőségesek, ízletesek, ezeket tekintve jó az ár-érték arány, egyébként egy kicsit húzós, ha betér egy család ebédelni.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 18.
Első látogatásunk óta mindig ezt a helyet választjuk! Mert az ételek frissek, ízletesek és hamar elkészülnek. A kiszolgálás kifogástalan, ha kell, egyből "ugranak", de nem állnak fölöttünk. Tisztelettudóak! Mindenhol így kellene a vendéglátásnak működnie! Nagyon hangulatos hely. Ár/értékben megfelelő. Könnyen megközelíthető. Tisztaság az elvártnak megfelelő.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
A többi ajánlás alapján választottuk ezt az éttermet. Nekünk nem volt annyira nagy élmény, mint ahogy olvastuk. A kétszemélyes haltál átlagos volt, mint később kiderült a lazac kicsit "másnapos" volt. :-( A kiszolgálás szintén átlagos volt. Nem gondolok semmi nagy felhajtásra, bár azért a pincér megkérdezhetné, hogy szeretnénk még-e valamit.

2016. márciusban járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
A hely már kívülről is hangulatos. Az étlapot rögtön a bejáratnál meg lehet tekinteni. Ami miatt betértünk ide az a halészlé. Kis adagot kértünk, plusz halbelsőséget. Ezzel jól is laktunk. Azonban mire erre rájöttünk már kikértük a kétszemélyes tálat is, ami már ránézésre is gusztusosnak és ízletesnek tűnt, azonban a felét elcsomagoltattuk, mert már nem fért belénk.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Öreg Miskolcz Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.04.30.
Szabolcs Apartmanok
Demjén
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Thermál Park Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.800 - 28.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.29. - 2020.10.25.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 21.229,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2020.06.30.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.945,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.04. - 2020.12.20.
Csillag Apartman
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.06.26.
Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.05.29.
Rózsapark Vendégház
Demjén
2020.03.29. - 2021.02.28.
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 19.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
2019.09.01. - 2020.12.23.
Róma Apartmanház
Bogács

Szállodák Miskolc környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Miskolc
Szent István Hotel Miskolc
Panoráma Hotel Noszvaj Miskolc
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

Kispipa Halászcsárda MiskolcX