HighCode

HighCode adatlapja

szeretem a finom falatokat, en magam is gyakran fözök...minel egzotikusabb, különlegesebb egy etel annal jobb, de a hagyomanyos fözteket is szeretem ha "a la carte"-minösegüek. Ttiszteletem a nagyon jo szakacsoknak, ettermeknek.
Regisztráció2015.07.08
Utoljára itt2022.01.10

Szörnyű 2016. november 28.családjával járt itt
Életem egyik legszörnyebb tapasztalatom. Idős parkinzonos papámmal és egy osztrák barátunkkal voltunk ott vasárnap (Nov 27) ebédelni. A papát a Soproni Rehabilitációs Gyógyintézeten kezelik, kb 800 méter az étteremtől, így a távolság miatt választottuk ezt az éttermet.
Felhasználó fényképei:
Aranyfácán Vendéglő Sopron -
Szörnyű 2015. szeptember 27.barátokkal járt itt
Mikor másodjára voltam ott száraz lehűlt és kemény sült kacsát kaptam, emiatt sokáig nem voltam náluk. Ma viszont különleges vendégfogadás volt; alig leültünk és a pincér (kb 45-50 éves körüli pocakos úriember) villám gyorsan oda dobta a három étlapot, mondtam neki hogy az egyikünk német nyelvűt szeretne, erre savanyú pofát vágott és felrobbant arccal indult kicserélni az étlapot de mikor hattal volt felénk szidkolozott.
Kiváló 2015. december 3.barátokkal járt itt
Kedvesek a pincérek, nem unalmas az étlap mint annyi sok étterembe (ahol ugyanazok az ismert egyszerű ettelek vannak). Végre egy étterem a közelbe ahol kapható ruccola és ízletes vegyes saláta. Isteni a fagyi is! Szerintem ők sütik a legfinomabb pizzat 40 KM-es körzetben.