Aranyfácán Vendéglő Sopron
9400 Sopron, Becht Rezső u. 5.

Aranyfácán Vendéglő Sopron a térképen

Aranyfácán Vendéglő Sopron értékelése:

8. helyezett a 91 soproni étterem közül
44. helyezett Nyugat Dunántúlon - 725 étterem közül

hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, asztalfoglalási lehetőség ...
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Zlaty Bazant

Aranyfácán Vendéglő Sopron bemutatkozása

1981 óta Sopron első, az ország másodikként megnyílt magánvendéglője vagyunk. Bízunk benne, hogy széles ételválasztékunk mindenki tetszését megnyeri és talál köztük kedvére valót. Meglévő alapanyagainkból, igényeknek megfelelően (lehetőségeinkhez mérten) egyéb ételféleséget is elkészítünk. Előrendelést későbbi időpontra olyan ételekre is felveszünk, melyek étlapunkon nem szerepelnek. Reméljük, mielőbb vendégeink közt tudhatjuk.

Várjuk Önt és kedves Családját,

Pintér Zsolt - üzletvezető és Gigler Gábor - konyhafőnök

Aranyfácán Vendéglő Sopron képei

Szállások Sopron városában
Wellness csomagok Sopron városában

Aranyfácán Vendéglő Sopron vélemények

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11.
Második alkalommal voltunk itt tavaly nyáron és az idén. most is finom ételeket kaptunk igaz sokat kellett várni ,de megérte. Házias ízű finomságokat a desszert is finom volt palacsinta amely ízletes volt. Az italok hidegek voltak mely jól esett a meleg időben. Kellemes környezetben a szabadban voltunk,barátainknak és mindenkinek ajánlani tudom ezt a kellemes étteremet.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Váratlan elhatározás szülte ötlet volt. Megérte. A kerthelyiség árnyas és hűs. A felszolgáló fürge és szakértő. Mindemellett kompromisszumkész is. A rántott dolgokat azonnal konvertálta natúr sült komponensekre. (Gluténérzékeny vagyok. ) Bőséges, finom és számomra bátran elfogyasztható vacsorát kaptam. A pálinka is finom volt. Mit akarhatnék még?

Nelly81 TOP étteremértékelő
2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 28.
Korábban jártunk már ebben az étteremben, akkor elégedetten távoztunk, így gondoltuk pórbáljuk meg újra, kis eséllyel érhet csalódás. Sajnos tévedtünk. Az étterem külsőre tetszik, sőt hangulatosnak is mondható. A választék nem túl bőséges, de ezzel tisztában is voltunk. Legutóbbi ottlétünk óta megváltozott az étlap is, azonban nem ez okozta csalódásunkat.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 19.
Hangulatos vendéglő, nagyon udvarias, figyelmes, gyors kiszolgálás. Finom ételek. Sok finomságot ettünk. Köszönjük!

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Más éttermek egy-két libanapot tartanak Szent Márton tiszteletére. Az Aranyfácán ellenben, négy egymás utáni héten kínálja a libás ételeit. Ha jól emlékszem, még ma, 2017. november 19-én is, pedig máshol Márton libái már régen a fazékban végezték. Változatos volt a menü:
- libaleves húsgombóccal,
- libacomb többféle módon elkészítve (magyarosan lila káposztával és édes mártásokkal),
- libamell,
- hideg libamáj libazsírral.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Novemberi üdülésünk alkalmával a kerthelyiség már nem működött, így kicsit félve lépdeltünk a pincehelyiségben működő étterembe. De bizton állíthatom, hogy az ott elénk táruló látvány, maga a csoda. Tiszta,ízléses berendezés, meleg, otthonos kialakítás és még egy kandalló is, amiben pattogott a tűz :)
A pincér gyors, kedves. Az étel?

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mikor megtaláltuk abban a szűk kis utcában nem sok jót vártunk a helytől, de amint beléptünk egyből megváltozott a véleményünk. Nagyon hangulatosan van kialakitva olyan érzése van tőle az embernek mintha otthon lenne. A pincér nagyon kedves és segítőkész pár szó váltás és mintha évek óta ismerné az ember. Mi nagyon meg voltunk elégedve mindennel a párommal.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Udvarias ès pontos kiszolgàlàs ,gyerekekre külön odafigyelve. Finom, kiadòs ètelek. Csak ajànlani tudom!

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
A közelben üdültünk a párommal és gondoltuk hogy körülnézünk a városban és utunk során betértünk ebbe a igen kellemes helyre. Kellemes atmoszférája és barátságos alkalmazottak nagy szimpátiát keltett bennünk. Csupán egy italra ültünk be, de ez elég is volt ahhoz hogy megtetsszen az étterem.
Zalaegerszeg

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
Belépve nagyon kellemes látvány maga a hely. . Összeszedett, stílusos, minden illik mindenhez. Leülve jó volt felfedezni, hogy az Itt jártam. hu oldal oklevelei díszelegnek a falon! :-)
Karácsony második napján voltunk, a pincér kedves, barátságos, mosolygós. Az étlap bőséges, mindenki talált kedvére valót. Az ételek megfelelő adagban, minőségben, gyorsaságban készültek el.

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.12.09. - 2019.01.02.
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.899 - 84.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.17. - 2019.12.21.
Wolf Panzió
Napi árak, reggelivel
2018.12.09. - 2020.01.05.
Park Inn Hotel
2 nap/1 éjszaka 18.094 - 22.509,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, kedvezmény kuponnal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.12.23.
Zafír Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.000 - 7.417,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.12.09. - 2019.12.09.
Pék Apartman
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.12.09. - 2018.12.20.
EMAN Apartmanház Sárvár
3 nap/2 éjszaka 4.625,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.12.09. - 2019.12.09.
Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 9.750 - 12.000,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2018.08.15. - 2019.08.31.
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 17.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.08. - 2019.03.16.
P4W Hotel Residence
Szombathely
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.12.09. - 2018.12.31.
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
5 nap/4 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szilveszteri vacsorával, programokkal, szaunahasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.28. - 2019.01.01.

Szállodák Sopronban és környékén
Hotel Viktória Sopron
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Hotel Írottkő Sopron
Magyarország 100 csodájának egyike az Alpokalján elhelyezkedő történelmében és műemlékeiben...
Karácsonyi csomagajánlat (min. 2 éj)
Őszi akciós napok (min. 2 éj)
Őszi akció (min. 2 éj)

Aranyfácán Vendéglő SopronX