Aranyfácán Vendéglő Sopron
9400 Sopron, Becht Rezső u. 5.

Aranyfácán Vendéglő Sopron a térképen

Aranyfácán Vendéglő Sopron értékelése:

23. helyezett a 91 soproni étterem közül
165. helyezett Nyugat Dunántúlon - 759 étterem közül

hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, asztalfoglalási lehetőség ...
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Zlaty Bazant

Aranyfácán Vendéglő Sopron bemutatkozása

1981 óta Sopron első, az ország másodikként megnyílt magánvendéglője vagyunk. Bízunk benne, hogy széles ételválasztékunk mindenki tetszését megnyeri és talál köztük kedvére valót. Meglévő alapanyagainkból, igényeknek megfelelően (lehetőségeinkhez mérten) egyéb ételféleséget is elkészítünk. Előrendelést későbbi időpontra olyan ételekre is felveszünk, melyek étlapunkon nem szerepelnek. Reméljük, mielőbb vendégeink közt tudhatjuk.

Várjuk Önt és kedves Családját,

Pintér Zsolt - üzletvezető és Gigler Gábor - konyhafőnök

Aranyfácán Vendéglő Sopron képei

Szállások Sopron városában
Wellness csomagok Sopron városában

Aranyfácán Vendéglő Sopron vélemények

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
November 2-án betértem egy bográcsgulyásra és egy pohár csapolt sörre a soproni Aranyfácán Vendéglőbe. Az étterem tele volt, így a pincér megkért arra, hogy kicsit később jöjjek vissza. Addig sétáltam egyet a környéken. Visszamentem 2 órára, volt hely és elég hamar ki is hozták a bográcsgulyást, amely hatalmas adag volt. Jóízűen elfogyasztottam, készpénzzel fizettem.

maska TOP étteremértékelő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Életünk különböző szakaszaiban amikor Sopronban vagyunk, mindig visszatérünk ebbe a vendéglőbe és még soha nem csalódtunk! A konyha kitűnő, a kiszolgálás gyors, az ár-érték arány is megfelelő. Hétközben naponta menü is van, ami szintén nagyon ízletes, hétvégi napokon általában tele van, foglalni kell asztalt.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Újra ellátogattunk Férjemmel ebben a kellemes étteremben,A kiszolgálás gyors és udvarias volt.Az ételekfinomakp voltak.Férjem a levest nagyon dicsérte,én pedig csülkös tálat fogyasztottam ízletes volt. A desszert bőséges volt szép délutánt töltöttünk el máskor is ha Sopronban lesszűnk ellátogattunk ide,hogy gasztronómiai élményeiket felújításuk.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Váratlan elhatározás szülte ötlet volt. Megérte. A kerthelyiség árnyas és hűs. A felszolgáló fürge és szakértő. Mindemellett kompromisszumkész is. A rántott dolgokat azonnal konvertálta natúr sült komponensekre. (Gluténérzékeny vagyok. ) Bőséges, finom és számomra bátran elfogyasztható vacsorát kaptam. A pálinka is finom volt. Mit akarhatnék még?

Nelly81 TOP étteremértékelő
2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 28.
Korábban jártunk már ebben az étteremben, akkor elégedetten távoztunk, így gondoltuk pórbáljuk meg újra, kis eséllyel érhet csalódás. Sajnos tévedtünk. Az étterem külsőre tetszik, sőt hangulatosnak is mondható. A választék nem túl bőséges, de ezzel tisztában is voltunk. Legutóbbi ottlétünk óta megváltozott az étlap is, azonban nem ez okozta csalódásunkat.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 19.
Hangulatos vendéglő, nagyon udvarias, figyelmes, gyors kiszolgálás. Finom ételek. Sok finomságot ettünk. Köszönjük!

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Más éttermek egy-két libanapot tartanak Szent Márton tiszteletére. Az Aranyfácán ellenben, négy egymás utáni héten kínálja a libás ételeit. Ha jól emlékszem, még ma, 2017. november 19-én is, pedig máshol Márton libái már régen a fazékban végezték. Változatos volt a menü:
- libaleves húsgombóccal,
- libacomb többféle módon elkészítve (magyarosan lila káposztával és édes mártásokkal),
- libamell,
- hideg libamáj libazsírral.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Novemberi üdülésünk alkalmával a kerthelyiség már nem működött, így kicsit félve lépdeltünk a pincehelyiségben működő étterembe. De bizton állíthatom, hogy az ott elénk táruló látvány, maga a csoda. Tiszta,ízléses berendezés, meleg, otthonos kialakítás és még egy kandalló is, amiben pattogott a tűz :)
A pincér gyors, kedves. Az étel?

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mikor megtaláltuk abban a szűk kis utcában nem sok jót vártunk a helytől, de amint beléptünk egyből megváltozott a véleményünk. Nagyon hangulatosan van kialakitva olyan érzése van tőle az embernek mintha otthon lenne. A pincér nagyon kedves és segítőkész pár szó váltás és mintha évek óta ismerné az ember. Mi nagyon meg voltunk elégedve mindennel a párommal.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Udvarias ès pontos kiszolgàlàs ,gyerekekre külön odafigyelve. Finom, kiadòs ètelek. Csak ajànlani tudom!

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.546,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Írottkő
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2020.02.29.
Négy Évszak Vendégház
Lukácsháza
3 nap/2 éjszaka 4.625,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.08.
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 29.150,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.11. - 2020.07.02.
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.636 - 17.024,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.02. - 2021.03.15.
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2019.12.26.
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 12.675,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.08. - 2021.01.03.
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 12.225,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, szabad belépéssel az Arborétumba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.01. - 2020.05.31.
Hotel Claudius
Szombathely
2-3 éjszaka 15.330,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szilveszteri vacsorával, tombolával, szauna és fitnesz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.03.
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 3.597,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, parkolással
2019.12.20. - 2019.12.27.
Sopron Hotel
4 nap/3 éjszaka 37.535,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és konditerem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.01. - 2020.01.15.

Szállodák Sopronban
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Hotel Lövér Sopron
A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép...
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)

Aranyfácán Vendéglő SopronX