Aranyfácán Vendéglő Sopron
9400 Sopron, Becht Rezső u. 5.

Aranyfácán Vendéglő Sopron a térképen

Aranyfácán Vendéglő Sopron értékelése:

7. helyezett a 90 soproni étterem közül
41. helyezett Nyugat Dunántúlon - 736 étterem közül

hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, asztalfoglalási lehetőség ...
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Zlaty Bazant

Aranyfácán Vendéglő Sopron bemutatkozása

1981 óta Sopron első, az ország másodikként megnyílt magánvendéglője vagyunk. Bízunk benne, hogy széles ételválasztékunk mindenki tetszését megnyeri és talál köztük kedvére valót. Meglévő alapanyagainkból, igényeknek megfelelően (lehetőségeinkhez mérten) egyéb ételféleséget is elkészítünk. Előrendelést későbbi időpontra olyan ételekre is felveszünk, melyek étlapunkon nem szerepelnek. Reméljük, mielőbb vendégeink közt tudhatjuk.

Várjuk Önt és kedves Családját,

Pintér Zsolt - üzletvezető és Gigler Gábor - konyhafőnök

Aranyfácán Vendéglő Sopron képei

Szállások Sopron városában
Wellness csomagok Sopron városában

Aranyfácán Vendéglő Sopron vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Újra ellátogattunk Férjemmel ebben a kellemes étteremben,A kiszolgálás gyors és udvarias volt.Az ételekfinomakp voltak.Férjem a levest nagyon dicsérte,én pedig csülkös tálat fogyasztottam ízletes volt. A desszert bőséges volt szép délutánt töltöttünk el máskor is ha Sopronban lesszűnk ellátogattunk ide,hogy gasztronómiai élményeiket felújításuk.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Váratlan elhatározás szülte ötlet volt. Megérte. A kerthelyiség árnyas és hűs. A felszolgáló fürge és szakértő. Mindemellett kompromisszumkész is. A rántott dolgokat azonnal konvertálta natúr sült komponensekre. (Gluténérzékeny vagyok. ) Bőséges, finom és számomra bátran elfogyasztható vacsorát kaptam. A pálinka is finom volt. Mit akarhatnék még?

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 28.
Korábban jártunk már ebben az étteremben, akkor elégedetten távoztunk, így gondoltuk pórbáljuk meg újra, kis eséllyel érhet csalódás. Sajnos tévedtünk. Az étterem külsőre tetszik, sőt hangulatosnak is mondható. A választék nem túl bőséges, de ezzel tisztában is voltunk. Legutóbbi ottlétünk óta megváltozott az étlap is, azonban nem ez okozta csalódásunkat.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 19.
Hangulatos vendéglő, nagyon udvarias, figyelmes, gyors kiszolgálás. Finom ételek. Sok finomságot ettünk. Köszönjük!

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Más éttermek egy-két libanapot tartanak Szent Márton tiszteletére. Az Aranyfácán ellenben, négy egymás utáni héten kínálja a libás ételeit. Ha jól emlékszem, még ma, 2017. november 19-én is, pedig máshol Márton libái már régen a fazékban végezték. Változatos volt a menü:
- libaleves húsgombóccal,
- libacomb többféle módon elkészítve (magyarosan lila káposztával és édes mártásokkal),
- libamell,
- hideg libamáj libazsírral.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Novemberi üdülésünk alkalmával a kerthelyiség már nem működött, így kicsit félve lépdeltünk a pincehelyiségben működő étterembe. De bizton állíthatom, hogy az ott elénk táruló látvány, maga a csoda. Tiszta,ízléses berendezés, meleg, otthonos kialakítás és még egy kandalló is, amiben pattogott a tűz :)
A pincér gyors, kedves. Az étel?

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mikor megtaláltuk abban a szűk kis utcában nem sok jót vártunk a helytől, de amint beléptünk egyből megváltozott a véleményünk. Nagyon hangulatosan van kialakitva olyan érzése van tőle az embernek mintha otthon lenne. A pincér nagyon kedves és segítőkész pár szó váltás és mintha évek óta ismerné az ember. Mi nagyon meg voltunk elégedve mindennel a párommal.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Udvarias ès pontos kiszolgàlàs ,gyerekekre külön odafigyelve. Finom, kiadòs ètelek. Csak ajànlani tudom!

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
A közelben üdültünk a párommal és gondoltuk hogy körülnézünk a városban és utunk során betértünk ebbe a igen kellemes helyre. Kellemes atmoszférája és barátságos alkalmazottak nagy szimpátiát keltett bennünk. Csupán egy italra ültünk be, de ez elég is volt ahhoz hogy megtetsszen az étterem.
Zalaegerszeg

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
Belépve nagyon kellemes látvány maga a hely. . Összeszedett, stílusos, minden illik mindenhez. Leülve jó volt felfedezni, hogy az Itt jártam. hu oldal oklevelei díszelegnek a falon! :-)
Karácsony második napján voltunk, a pincér kedves, barátságos, mosolygós. Az étlap bőséges, mindenki talált kedvére valót. Az ételek megfelelő adagban, minőségben, gyorsaságban készültek el.

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Civitas Boutique Hotel
Napi árak, félpanzióval, reggelivel, reggelivel, WIFI-vel
2019.05.22. - 2020.12.31.
Hanság Vendégház
Kapuvár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.21. - 2019.10.31.
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 5.983,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.10.08. - 2019.12.20.
Fórum Hotel Szombathely
Szombathely
Napi árak, reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.05.21. - 2019.12.01.
HoldLux Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 3.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 20.300 - 21.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, sportprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2019.08.31.
Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 11.093 - 17.136,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2018.08.15. - 2019.12.22.
Hotel Írottkő
Kőszeg
4-7 éjszaka 6.800,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.01. - 2019.08.24.
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 11.225,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, szabad belépéssel az Arborétumba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.05. - 2019.05.31.
Golf in Hungary Apartman
Négy Évszak Vendégház
Lukácsháza
3 nap/2 éjszaka 4.625,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Claudius
Szombathely
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.21. - 2019.12.31.

Szállodák Sopronban és környékén
Hotel Viktória Sopron
Palatinus Hotel Sopron
Sopron egyik legismertebb szálláshelye, a Palatinus Hotel a történelmi belváros közepén található...
Caramell Premium Resort Sopron
Nyugdíjas relax napok Sárváron (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár reggelivel (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (2 éjtől)

Aranyfácán Vendéglő SopronX