Aranyfácán Vendéglő Sopron
9400 Sopron, Becht Rezső u. 5.

Aranyfácán Vendéglő Sopron a térképen

Aranyfácán Vendéglő Sopron értékelése:

5. helyezett a 91 soproni étterem közül
26. helyezett Nyugat Dunántúlon - 761 étterem közül

hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, asztalfoglalási lehetőség ...
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Zlaty Bazant

Aranyfácán Vendéglő Sopron bemutatkozása

1981 óta Sopron első, az ország másodikként megnyílt magánvendéglője vagyunk. Bízunk benne, hogy széles ételválasztékunk mindenki tetszését megnyeri és talál köztük kedvére valót. Meglévő alapanyagainkból, igényeknek megfelelően (lehetőségeinkhez mérten) egyéb ételféleséget is elkészítünk. Előrendelést későbbi időpontra olyan ételekre is felveszünk, melyek étlapunkon nem szerepelnek. Reméljük, mielőbb vendégeink közt tudhatjuk.

Várjuk Önt és kedves Családját,

Pintér Zsolt - üzletvezető és Gigler Gábor - konyhafőnök

Aranyfácán Vendéglő Sopron képei

Szállások Sopron városában
Wellness csomagok Sopron városában

Aranyfácán Vendéglő Sopron vélemények

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
November 2-án betértem egy bográcsgulyásra és egy pohár csapolt sörre a soproni Aranyfácán Vendéglőbe. Az étterem tele volt, így a pincér megkért arra, hogy kicsit később jöjjek vissza. Addig sétáltam egyet a környéken. Visszamentem 2 órára, volt hely és elég hamar ki is hozták a bográcsgulyást, amely hatalmas adag volt. Jóízűen elfogyasztottam, készpénzzel fizettem.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Életünk különböző szakaszaiban amikor Sopronban vagyunk, mindig visszatérünk ebbe a vendéglőbe és még soha nem csalódtunk! A konyha kitűnő, a kiszolgálás gyors, az ár-érték arány is megfelelő. Hétközben naponta menü is van, ami szintén nagyon ízletes, hétvégi napokon általában tele van, foglalni kell asztalt.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Újra ellátogattunk Férjemmel ebben a kellemes étteremben,A kiszolgálás gyors és udvarias volt.Az ételekfinomakp voltak.Férjem a levest nagyon dicsérte,én pedig csülkös tálat fogyasztottam ízletes volt. A desszert bőséges volt szép délutánt töltöttünk el máskor is ha Sopronban lesszűnk ellátogattunk ide,hogy gasztronómiai élményeiket felújításuk.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Váratlan elhatározás szülte ötlet volt. Megérte. A kerthelyiség árnyas és hűs. A felszolgáló fürge és szakértő. Mindemellett kompromisszumkész is. A rántott dolgokat azonnal konvertálta natúr sült komponensekre. (Gluténérzékeny vagyok. ) Bőséges, finom és számomra bátran elfogyasztható vacsorát kaptam. A pálinka is finom volt. Mit akarhatnék még?

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 28.
Korábban jártunk már ebben az étteremben, akkor elégedetten távoztunk, így gondoltuk pórbáljuk meg újra, kis eséllyel érhet csalódás. Sajnos tévedtünk. Az étterem külsőre tetszik, sőt hangulatosnak is mondható. A választék nem túl bőséges, de ezzel tisztában is voltunk. Legutóbbi ottlétünk óta megváltozott az étlap is, azonban nem ez okozta csalódásunkat.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 19.
Hangulatos vendéglő, nagyon udvarias, figyelmes, gyors kiszolgálás. Finom ételek. Sok finomságot ettünk. Köszönjük!

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Más éttermek egy-két libanapot tartanak Szent Márton tiszteletére. Az Aranyfácán ellenben, négy egymás utáni héten kínálja a libás ételeit. Ha jól emlékszem, még ma, 2017. november 19-én is, pedig máshol Márton libái már régen a fazékban végezték. Változatos volt a menü:
- libaleves húsgombóccal,
- libacomb többféle módon elkészítve (magyarosan lila káposztával és édes mártásokkal),
- libamell,
- hideg libamáj libazsírral.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Novemberi üdülésünk alkalmával a kerthelyiség már nem működött, így kicsit félve lépdeltünk a pincehelyiségben működő étterembe. De bizton állíthatom, hogy az ott elénk táruló látvány, maga a csoda. Tiszta,ízléses berendezés, meleg, otthonos kialakítás és még egy kandalló is, amiben pattogott a tűz :)
A pincér gyors, kedves. Az étel?

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mikor megtaláltuk abban a szűk kis utcában nem sok jót vártunk a helytől, de amint beléptünk egyből megváltozott a véleményünk. Nagyon hangulatosan van kialakitva olyan érzése van tőle az embernek mintha otthon lenne. A pincér nagyon kedves és segítőkész pár szó váltás és mintha évek óta ismerné az ember. Mi nagyon meg voltunk elégedve mindennel a párommal.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Udvarias ès pontos kiszolgàlàs ,gyerekekre külön odafigyelve. Finom, kiadòs ètelek. Csak ajànlani tudom!

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Sopron Hotel
3 nap/2 éjszaka 24.039,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, gyermekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
2 nap/1 éjszaka 8.503 - 8.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.21. - 2021.01.31.
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.25.
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 5.200 - 6.100,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.23. - 2021.09.21.
Benedict Hotel Kőszeg
Kőszeg
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 39.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.28. - 2021.05.31.
Szent András Fogadó
Hidegség
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.886 - 16.648,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2022.01.01.
Napvirág Vendégház
Zsira
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Németh Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 5.783 - 8.937,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2021.01.01.
Hegyalja Apartman
Cák
3 nap/2 éjszaka 3.875 - 4.875,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.21. - 2020.11.01.
Apartman Szanyi
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 4.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ensana Thermal Sárvár
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 19.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal
2019.04.09. - 2020.12.20.

Szállodák Sopron környékén
Spirit Hotel Thermal Spa Sopron
Hotel Wolf Sopron
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Wolf Panzió Sopron
Spirit alakformálás (min. 3 éj)
Szuperakció (min. 3 éj)
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)

Aranyfácán Vendéglő SopronX