Bajor Panzió Restaurant Aparthotel Bük, Bükfürdő

4,7
a 19 büki, bükfürdői étterem közül
szálláshely étterme
Bajor Panzió Restaurant Aparthotel Bük, Bükfürdő
Bajor Panzió Restaurant Aparthotel Bük, BükfürdőBajor Panzió Restaurant Aparthotel Bük, Bükfürdő

Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd? - Legjobb ár
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd?
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Bajor Panzió Restaurant Aparthotel Bük, Bükfürdő vélemények

Kiváló 2017. május 15.gyerekekkel járt itt
A szomszédos Piroska Szállóból sétáltunk át párommal négyesben ebédelni pénteki napon, napos időben, 2 gyerkőccel. Bent helyetfoglalva a felszolgáló úr azonnal mesét kapcsolt a televízión, a piciknek színezőt hozott. A ház ajándékaként házipálinkával kínált minket, viccesen a gyerekeknek is hozott egy kupicát: benne almalével.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. április 14.a párjával járt itt
Két éve voltunk itt utoljára,azóta megújult az étterem. Kellemes meglepetés volt,a régi csárda hangulatú asztalok után a bőrhatású székek és a csodás beltér. A felszolgálók udvariasak,érdeklődtek honnan jöttünk,mennyire tetszik a település.
Bajor Panzió Restaurant Aparthotel Bük, Bükfürdő - Külső képBajor Panzió Restaurant Aparthotel Bük, Bükfürdő - Étel/italBajor Panzió Restaurant Aparthotel Bük, Bükfürdő - Étel/ital
Kiváló 2016. április 5.barátokkal járt itt
Finom etelek, bar csalodtunk mert nem Bajor a konyhajuk, lehet regen az volt de most csupan a jo ismert nepszerübb etelek vannak, szekely kapostatol grillezett zoldseges sült pisztrangig, gazdag magyar husleves fokhagyma levesig stb. Ami a legjobban tetszik naluk az hogy nem hangos a zene mint szinte mindenhol mostanaban, nem ertem miert keverik a discot etteremmel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 19.a párjával járt itt
A vendéglőt véletlenül találtuk,és teljesen meglepett,hogy mennyire a bajor ízekre épülő étlappal találtuk magunkat szembe. Alig tudtunk választani a sok finomság közül,végül kétszemélyes tál mellett döntöttünk. Amikor megkaptuk,nem gondoltuk,hogy ez a tál a nevévél ellentétbeen nem kétszemélyes,inkább háromszemélyes!
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Családias, nyugodt hely pihenés szempontjából. Kezelések a helyszínen is igénybe vehető. A kiszolgálás remek, az ételek finomak. Étlapról választható ételeket frissen készítik. Tisztaság uralkodik mindenhol. A személyzet udvarias, segítőkész. A környéken több kirándulási lehetőség is van. Bükkfürdő pedig csodálatos kisgyermekes családoknak és idősebbeknek is.