Horváth Marianna

Horváth Marianna adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Gyermekkel utazó
Regisztráció2016.04.03
Utoljára itt2016.04.03

2014. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Megérkezésünkkor minden tetszett és rendben volt. A menüről választott vacsora közepes minőségű volt, de a svédasztalos vacsora már jóval finomabbnak bizonyult. A szoba nagyon szép volt, igényes és tiszta. Az ágy matracok kényelmesek voltak. A szobák a tetőtérben vannak és az ablakok elég kicsik, nekem egy kicsit kevés volt a természetes fény.
Nyerges Hotel Termál válasza
Köszönjük építő jellegű értékelését szállodánkról. Örülünk,hogy vendégül láthattuk Önöket a Nyerges Hotel Termál*** Superiorban.
Lázmérőnket sajnos korábban egy másik vendégünk véletlenül eltörte, de már pótoltuk a hiányt sebtapaszból is.
2014. szeptember 3., , Nyerges Hotel Termál
2014. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Kiváló 2016. április 3.gyerekekkel járt itt
Már másodszor jártunk a kisteleki Hotel Aqua-ban és most is elégedettek voltunk a szolgáltatással. Ár-érték arányban az egyik legjobb választásunk volt eddig, ahol megfordultunk útjaink során. Legjobban a közvetlenül átjárható fürdőrészleg tetszett nekünk. Nem túl nagy, mégis 4 féle medence van benne, s nincs zsúfoltság.