ibiss

ibiss adatlapja

Regisztráció2014.10.02
Utoljára itt2014.10.02

Kiváló 2014. október 2.egyedül járt itt
Augusztusban jártam a Szász étteremben, bélszínt ettem durva bors kéregben isteni volt ahogy kell gyönyörűen rózsaszínre lett sütve tényleg ajánlom, ízletes érezhetően gondos pácolása volt . Kiszolgálás jó volt a környezet jó szép teraszt van hangulatos belvárosi környezetben, a sétáló utcában.
Kiváló 2014. október 2.családjával járt itt
Családunkkal voltunk itt egy rendezvényen. Az ételek minőségéről csak jót lehet mondani, melyre a garancia a mesterszakács konyhafőnök. Kreatív ötletekkel teli ételek, fantasztikus ízekkel találkoztunk. A környezet nagyon szép most újították fel az éttermet , hétköznap napi menü van magas színvonalon.
Szörnyű 2014. október 2.a párjával járt itt
Párommal voltunk az amarillys étteremben, egy kellemes vacsorát szerettünk volna eltölteni, azt gondoltuk kívülről klassz étteremnek tűnik, eltöltünk itt egy kellemes estét. A felszolgáló úgy viselkedett, hogy majdnem " érezzük magunkat megtisztelve ", hogy itt lehetünk. Hétköznap voltunk rajtunk kívül csak egy másik asztal volt.