4,4

Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.03.05-ig
Takler Kúria Szekszárd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Amaryllis Cafe & Restaurant Szekszárd vélemények

Kiváló 2015. január 21.barátokkal járt itt
Korábban is jártam már itt-2 éve nyáron egy hűs koktélra tértünk be,ami szintén isteni finom volt-,most viszont egy kellemes vacsorát fogyasztottunk. Az adag bőséges, az ízek fenségesek, az árak barátságosak. A környezet tiszta, meghitt. A kiszolgálás kiváló a pincérek, figyelmesek, gyorsak, mosolygósak. Ha módom lesz rá, gyakoribb vendég leszek itt.
Kiváló 2014. október 6.a párjával járt itt
Ha a negatív véleményt olvastam volna csak és nm ismerném a helyet, azt gondolnám h 1utolsó szutykos büfé. De én azért írok most h az ellenkező tábort erősítsem, m el sem tudom képzelni h 1 helyen jártunk.
Személyes kedvencek a halak, pizzák és az előételek. A kiszolgálás 5* nagyon kedves mindenki. Borválaszték tökéletes :)
Szörnyű 2014. október 2.a párjával járt itt
Párommal voltunk az amarillys étteremben, egy kellemes vacsorát szerettünk volna eltölteni, azt gondoltuk kívülről klassz étteremnek tűnik, eltöltünk itt egy kellemes estét. A felszolgáló úgy viselkedett, hogy majdnem " érezzük magunkat megtisztelve ", hogy itt lehetünk. Hétköznap voltunk rajtunk kívül csak egy másik asztal volt.
Kiváló 2014. szeptember 26.a párjával járt itt
Nagyon vagány, fiatalos, de ugyanakkor igazán finom volt minden. Nem is hittem el, hogy mennyi íz érkezett a tányéromra! Volt, aki pizzát evett, és hallottuk, ahogy áradozik a szomszéd asztalnál. A mi hamburgerünket sose fogom elfelejteni. Tényleg csak szuperlatívuszokban tudok a helyről nyilatkozni.
Kiváló 2014. szeptember 9.egyedül járt itt
Hangulatos, szép hely, a kiszolgálás kifogástalan, az ételek finomak.. Májusban jártam itt, nagyon jól éreztem magam.. Szívből ajánlom mindenkinek :) ♡
Kiváló 2014. szeptember 8.a párjával járt itt
Igényes hely, ahol párjukkal, családjukkal el tudnak tölteni pár kellemes órát! Étel és ital minősége kiváló, ár-érték aránya megfelelő! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Családi étkezéshez, vagy romantikus vacsorákhoz kifejezetten ajánlott! Egyéb extra kéréseket, mint például asztal díszítés, virágok, esetleg torták tárolása sem akadály, a felszolgálás kiváló! Tiszta, kulturált környezet!
Kiváló 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Igényes és szép hely, tökéletes egy romantikus vacsorához, délutáni kávéhoz vagy esti koktélozáshoz a barátokkal is. Kiváló a konyha, nagyon finomak a koktélok és a borok és a pincérek is kedvesek, udvariasak. (Ha nagyon sokan vannak, akkor kicsit lassú a kiszolgálás. )
Nyáron hangulatos kiülős rész várja az oda érkezőket.
Kiváló 2014. augusztus 2.családjával járt itt
Egyedi a hangulata. Igényes, szép. Jó érzés ide belépni. Kedves, barátságos, udvarias a kiszolgálás. Az ételek íze, tálalása, minősége, látványa csodálatos. Fiatalos, lendületes étterem, lendületes csapattal. Ebed csak a teraszon foglalhat helyet.
Kiváló 2014. július 3.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a hely, ahogy beléptünk. Igaz, nem nagy étterem, de első pillanattól kezdve hangulatos volt. A pincérünk is végtelenül kedves volt, és gyors, akár csak a konyhából érkező fogások. Kacsamell sültet választottam rizzsel és áfonya öntettel és nem csalódtam.
Amaryllis Cafe & Restaurant Szekszárd a térképen
7100 SzekszárdAugusz Imre u. 9-11.
06 74 314009
• csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • szabadtéri