Szász Söröző & Étterem Szekszárd

Szász Söröző & Étterem Szekszárd
Szász Söröző & Étterem SzekszárdSzász Söröző & Étterem Szekszárd
Szász Söröző & Étterem SzekszárdSzász Söröző & Étterem Szekszárd

Szász Söröző & Étterem Szekszárd bemutatkozása

Magyaros és nemzetközi ételválaszték, híres szekszárdi pincészetek borai, kiváló csapolt és üveges sörök, koktélok. Éttermünk kiváló helyszíne üzleti ebédeknek, családi eseményeknek, hangulatos vacsoráknak. A különtermeinkben szűk körű céges prezentációk, családi ebédek, vacsorák tarthatók hétköznap vagy akár hétvégén.

Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.04.23-ig
Takler Kúria Szekszárd
Ambient Hotel Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Szász Söröző & Étterem Szekszárd vélemények

2082
Kiváló 2024. március 16.egyedül járt itt
A vármegyeházán bóklásztam éppen, amikor megkérdeztem a vezetőmet, hogy az ő véleménye szerint hol egyek itt valamit, ha már ennyire megéheztem a történelem és kultúra habzsolása közben? Még ki is jött velem az épületből a térre és megmutatta, hogy ott a Szász étterem, oda érdemes bemenni! Ha a helyiek mondják. . .
Szász Söröző & Étterem Szekszárd - Külső képSzász Söröző & Étterem Szekszárd - Étel/italSzász Söröző & Étterem Szekszárd - BelsőSzász Söröző & Étterem Szekszárd - Étel/italSzász Söröző & Étterem Szekszárd - Étel/italSzász Söröző & Étterem Szekszárd - Étlap/itallapSzász Söröző & Étterem Szekszárd - MosdóSzász Söröző & Étterem Szekszárd - MosdóSzász Söröző & Étterem Szekszárd - Étlap/itallapSzász Söröző & Étterem Szekszárd - Étlap/itallapSzász Söröző & Étterem Szekszárd - Egyéb
Kiváló 2020. október 9.a párjával járt itt
Nagyon színvonalas hely,ellátás jó ,tisztaság is megfelelő csak ajánlani tudom szuper pincérek minden elfogadható áron van
Kiváló 2020. október 1.családjával járt itt
Szűk családdal voltunk a Szász Étteremben. Én életemben először, ahogyan a városban sem jártam még ezelőtt. Nagyon jól éreztem Magam. Az ételek és italok nagyon finomak voltak, bőséges mennyiségűek. A kiszolgálás pedig otthonos és őszintén kedves volt. Az ár-érték arányok is megfeleltek az elvárásaimnak, sőt felül is múlták. Ide még vissza fogunk térni.
2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
2019. augusztus 18.barátokkal járt itt
Férjemmel és barátainkkal vacsoráztunk e helyen. Finom levest ettünk, kis és nagy adag is kapható belőle. Férjem hatalmas rántott húst kapott, jól volt megsütve. Ketten a leves után a mákkrémes palacsintát választottuk vörösboros szilvával, ami kihagyhatatlan bőséges csemege volt. A többiek halat ettek grill zöldségekkel, hát az Ő ételük is mind elfogyott. Az italok és a kiszolgálás is rendben volt.
2019. május 16.családjával járt itt
Születésnapot ünnepeltünk a jó hírű Szász vendéglőben. Négy személyes Szásztálat rendeltünk, és ötünk számára teljes mértékben elegendő volt. Négy fajta köret és négy fajta hús volt rajta, mindegyikből 2-2, tehát mindenki meg tudott mindent kóstolni. Én alapvetően nem rajongok a gombáért, mégis a gombakrémes husi ízlett számomra a legjobban.
Szász Söröző & Étterem Szekszárd - Étel/ital
Szörnyű 2018. október 9.a párjával járt itt
Nem ajánlom a helyet, sem az étel minősége sem a kiszolgálás nem volt megfelelő. Az étel oda volt égetve,miután szoltunk annál rosszabb volt a kiszolgálás..
Átlagos 2018. augusztus 8.a párjával járt itt
Kirándulni voltunk Szekszárdon, előre megnéztem milyen vendéglők vannak a településen, úgy találtuk meg ezt. Elhelyezkedése nagyon jó, hisz közvetlenül a főtér mellet található, szemben van a tourinform iroda és a bormúzeum. Az étteremnek van benti és teraszos része is, mi a kinti részben ebédeltünk.
Kiváló 2018. május 10.barátokkal járt itt
Bortúrára érkeztünk Szekszárdra 10 fős társaságunkkal. Bevallom a város nem nyűgözött le, és már sokadszor hagyta el a szánkat az a mondat, hogy nincs miért visszatérni ide, mikor beültünk a Szász étterembe. Már a fogadtatás is elsöprő volt. A felszolgáló hölgy 1 perc alatt vett meg minket. Modorával, stílusával (mert van neki!
Kiváló 2017. június 21.családjával járt itt
Ìzletes , kivàlò ètelek, remek kiszolgàlàs! Csak ajànlani tudjuk mindenkinek!
Màr többször jàrtunk itt ès ha Szekszàrd közelèben megèhezünk, biztosan ide jövünk
Kiváló 2016. július 30.a párjával járt itt
Egy éjszakára érkeztünk Szekszárdra, a szálláson talált Szász étterem étlapját végignézve el is döntöttük, hogy lemegyünk és kipróbáljuk. Korai vacsorára érkeztünk. A terasz nagyon kellemes, ízléses design és a gyönyörű térre néz. Kacsát és parmezános csirkemellet ettünk. Mindkettő nagyon finom volt minőségi alapanyagokból.
Szász Söröző & Étterem Szekszárd a térképen
7100 SzekszárdGaray tér 18.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi