Ildi73

Ildi73 adatlapja

Regisztráció2015.08.12
Utoljára itt2016.08.23

2016. augusztus 23.barátokkal járt itt
Mint már régebbi értékelésben írtam,hogy többször megfordultunk már az étteremben. Legutóbb egy évvel ezelőtt. Most újra elmentünk. Fel voltunk készülve a késői kiszolgálásra. De. . . . Csoda történt,ahogy helyet foglaltunk már érkezett is a pincér. Nem volt vele gond. A megrendelt ételek finomak voltak és bőségesek.
Kiváló 2016. augusztus 23.barátokkal járt itt
Többször jártunk már az étteremben,most sem csalódtunk. Minden a legjobb volt. Bár az étlap a tavalyihoz képest rövidebb lett de így is bárki választhat magának megfelelő ételt,italt. Az ételek igazán bőségesek és nagyon finomak voltak. Számomra nagyon jó volt,hogy stiviával készült finom házi szörp is volt az itallapon.
Kiváló 2016. augusztus 23.barátokkal járt itt
Idén újra visszatértünk a vendégházba. Tudtuk,hogy mire lehet számítani és ez így is volt. Újdonság volt a házban egy szép új beépített kandalló. Úgy látszik már a hidegebb időszakra is gondolnak majd,hogy érkezik vendég. A kulcsot ugyan úgy Zebegényben kellett átvenni,ez most sem jelentett nekünk gondot.