Öreg Morgó Étterem Kismaros

Szörnyű
3,7Kiszolgálás
3,8Ár / érték
3,8Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hotel Bellevue Esztergom
74.400 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Öreg Morgó Étterem Kismaros vélemények

Szörnyű 2020. augusztus 16.családjával járt itt
Ma jártunk az étteremben. ( 2020 08. 16. ) Az italokra több mint 10 percet vártunk. Az ételre közel 1 órát. A csirke kicsit túl volt sütve, konkrétan száraz volt. A krumpli forró a húsok hidegek. Legalább 4-szer kértük a számlát, én mondtam, induljunk el, akkor talán utánunk jönnek.
2Ételek / Italok
1Kiszolgálás
1Hangulat
1Ár / érték arány
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 114 feltöltött kép
Kiváló 2019. július 3., csoporttal járt itt
Idén új helyet próbáltunk ki az erdei iskolánkhoz. Kismaroson a Kismagost. Részben önellátásra vállalkoztunk: reggelit magunk vittünk egy hétre és a másik két étkezésnél a tálalást, szervírozást és a mosogatást csinálta az osztály minden tagja velünk karöltve, beosztás szerint.
Kiváló 2019. január 23.a párjával járt itt
Késő ősszel jártunk az étteremben, de nagyon jó idő volt, igy a kinti részben foglaltunk helyet. A pincér azonnal érkezett, kedves és udvarias volt. Rendeltünk levest is amit nem bántam meg, mert életem legjobb fokhagyma levesét kaptam! A tálra sem kellett sokat várni, bőséges és finom volt. Hamarosan visszatérünk, megnézzük a benti éttermet is.
Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2018. július 22.barátokkal járt itt
Évek óta szemezgettünk már a hellyel,most spontán eljöttünk vacsorázni. Nem csalódtunk benne ,bár az adag lehetett volna kicsit nagyobb. A kiszolgálás, a hangulat és a hely pont megfelel az igényeknek. A kv mellé automatikusan hozzák az édesítőszert, ami nem sok helyen divat.
5Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 43 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. július 10.családjával járt itt
A kerthelyiségben foglaltunk helyet a családdal. Már mindenki elhelyezkedett, de pincér nem fogadott minket. Kiderült, hogy csak egy pincér van épp szolgálatban. Elvettük hát magunk az étlapot. Kisvártatva végre megérkezett hozzánk a főúr, leadtuk az ital rendelést és egyben az ebédet is. A várakozási idő kicsit súrolta a "túl hosszú" határát, de még elmegy.
3Ételek / Italok
2Kiszolgálás
3Hangulat
3Ár / érték arány
3Tisztaság
Gyenge 2018. július 6., csoporttal járt itt
Koszos pohár és evőeszközök, bunkó személyzet, egészen pici adagok, a gulyásleveshez valamiért nem magától értetődő a kenyér, se a túrós derelyéhez a tejföl.
2Ételek / Italok
1Kiszolgálás
3Hangulat
2Ár / érték arány
1Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már
Kiváló 2018. április 14.családjával járt itt
Hangulatos erdei étterem, mesebeli kisvasút mellett. Ár-érték arányban kiváló, az ételek finomak, az adagok bőségesek. A kiszolgálás gyors, kedves és figyelmes. Az ételre várva az ember gyönyörködhet a tájban és az étterem mellett elhaladó erdei kisvasútban is. Kényelmesen el lehet férni, nem zsúfolt, és jó időben a kerthelyiség is rendelkezésre áll. Biztos visszatérünk!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 14.barátokkal járt itt
Kellemes hely, bar elegge eklektikus! Ez vonatkozik a berendezesre( nehol csaladias, kandallos, masik teremben szoci retros"elegancs".
Az etelek is ilyenek! Ki lehet fogn kivalot, de amikor a halas tobbszemelyes fatalat szalas savanyu kaposztaval hoztak ki ,akkor megdobbentunk....
Ha jo napjuk van, akkor egesz jo program lehet....
4Kiszolgálás
4Tisztaság
Kiváló 2017. március 8.a párjával járt itt
Köszönjük a finom ételeket,és a kedves felszolgálást!
Az ételek bőségesek és nagyon finomak voltak!
Köszönöm a Nőnapi ajándék desszertet is! ;-)
És imádtam a cicát a fotelban! ;-)
Bronz fokozatú értékelő
2017. február 28.gyerekekkel járt itt
Az ételek lehettek volna melegebbek főleg a leves ami szerintem csak forrón jó.
A kiszolgálás kedves és gyors.Az ételek finomak voltak.
Ami még fura volt,hogy minden dolgozó civilben volt így néha nehéz volt megállapítani ki dolgozik ott.
4Kiszolgálás
4Tisztaság