2623 Kismaros, Börzsönyliget, Morgó megálló

Szállások Kismaros városában
Wellness csomagok Kismaros városában

Öreg Morgó Étterem Kismaros vélemények

2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 16.
Ma jártunk az étteremben. ( 2020 08. 16. ) Az italokra több mint 10 percet vártunk. Az ételre közel 1 órát. A csirke kicsit túl volt sütve, konkrétan száraz volt. A krumpli forró a húsok hidegek. Legalább 4-szer kértük a számlát, én mondtam, induljunk el, akkor talán utánunk jönnek. Végül a főnök, mikor panaszt szerettünk volna tenni, közölte, hogy örüljünk, hogy egyáltalán volt hely és bemehettünk.

Bagatel TOP szállásértékelő
Bagatel TOP étteremértékelő
Bagatel TOP fotófeltöltő
2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. július 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Idén új helyet próbáltunk ki az erdei iskolánkhoz. Kismaroson a Kismagost. Részben önellátásra vállalkoztunk: reggelit magunk vittünk egy hétre és a másik két étkezésnél a tálalást, szervírozást és a mosogatást csinálta az osztály minden tagja velünk karöltve, beosztás szerint. Mint már egy másik értékelésnél írtam, a tábori körülmények kialakításának sarkalatos pontja, az étkezés megszervezése.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Késő ősszel jártunk az étteremben, de nagyon jó idő volt, igy a kinti részben foglaltunk helyet. A pincér azonnal érkezett, kedves és udvarias volt. Rendeltünk levest is amit nem bántam meg, mert életem legjobb fokhagyma levesét kaptam! A tálra sem kellett sokat várni, bőséges és finom volt. Hamarosan visszatérünk, megnézzük a benti éttermet is.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
Évek óta szemezgettünk már a hellyel,most spontán eljöttünk vacsorázni. Nem csalódtunk benne ,bár az adag lehetett volna kicsit nagyobb. A kiszolgálás, a hangulat és a hely pont megfelel az igényeknek. A kv mellé automatikusan hozzák az édesítőszert, ami nem sok helyen divat.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kerthelyiségben foglaltunk helyet a családdal. Már mindenki elhelyezkedett, de pincér nem fogadott minket. Kiderült, hogy csak egy pincér van épp szolgálatban. Elvettük hát magunk az étlapot. Kisvártatva végre megérkezett hozzánk a főúr, leadtuk az ital rendelést és egyben az ebédet is. A várakozási idő kicsit súrolta a "túl hosszú" határát, de még elmegy.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. július 6.
Koszos pohár és evőeszközök, bunkó személyzet, egészen pici adagok, a gulyásleveshez valamiért nem magától értetődő a kenyér, se a túrós derelyéhez a tejföl.

Zsuzska77 TOP szállásértékelő
Zsuzska77 TOP étteremértékelő
2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos erdei étterem, mesebeli kisvasút mellett. Ár-érték arányban kiváló, az ételek finomak, az adagok bőségesek. A kiszolgálás gyors, kedves és figyelmes. Az ételre várva az ember gyönyörködhet a tájban és az étterem mellett elhaladó erdei kisvasútban is. Kényelmesen el lehet férni, nem zsúfolt, és jó időben a kerthelyiség is rendelkezésre áll.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Kellemes hely, bar elegge eklektikus! Ez vonatkozik a berendezesre( nehol csaladias, kandallos, masik teremben szoci retros"elegancs".
Az etelek is ilyenek! Ki lehet fogn kivalot, de amikor a halas tobbszemelyes fatalat szalas savanyu kaposztaval hoztak ki ,akkor megdobbentunk....
Ha jo napjuk van, akkor egesz jo program lehet....

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 8.
Köszönjük a finom ételeket,és a kedves felszolgálást!
Az ételek bőségesek és nagyon finomak voltak!
Köszönöm a Nőnapi ajándék desszertet is! ;-)
És imádtam a cicát a fotelban! ;-)

Mobilról küldte. | 2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 28.
Az ételek lehettek volna melegebbek főleg a leves ami szerintem csak forrón jó.
A kiszolgálás kedves és gyors.Az ételek finomak voltak.
Ami még fura volt,hogy minden dolgozó civilben volt így néha nehéz volt megállapítani ki dolgozik ott.

Legnépszerűbb csomagok Kismaroson és környékén
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
3 nap/2 éjszaka 5.167 - 5.833,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.22. - 2022.06.22.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.585 - 43.173,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2022.06.30.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, Swarowski ékszer szettel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, parkolással
2021.03.16. - 2021.12.29.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2021.06.22. - 2021.12.31.
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 10.893,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
City Hotel Ring
2 nap/1 éjszaka 8.646 - 20.749,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.03.11. - 2022.12.28.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.702 - 56.801,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással
2021.05.10. - 2022.06.30.
Alta Moda Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.955 - 35.435,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.05.08.
Jagelló Business Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.608 - 9.510,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.28. - 2021.12.23.
2019.01.25. - 2022.12.31.

Szállodák Kismaros környékén
Tó Wellness Hotel Kismaros
Portobello Hotel Kismaros
A családbarát Portobello Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a Kis-Duna partján...
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Wellness pihenés félpanzióval (1 éjtől)

Öreg Morgó Étterem KismarosX