2623 Kismaros, Börzsönyliget, Morgó megálló

Wellness csomagok Kismaros városában

Öreg Morgó Étterem Kismaros vélemények

2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. július 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Idén új helyet próbáltunk ki az erdei iskolánkhoz. Kismaroson a Kismagost. Részben önellátásra vállalkoztunk: reggelit magunk vittünk egy hétre és a másik két étkezésnél a tálalást, szervírozást és a mosogatást csinálta az osztály minden tagja velünk karöltve, beosztás szerint. Mint már egy másik értékelésnél írtam, a tábori körülmények kialakításának sarkalatos pontja, az étkezés megszervezése.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Késő ősszel jártunk az étteremben, de nagyon jó idő volt, igy a kinti részben foglaltunk helyet. A pincér azonnal érkezett, kedves és udvarias volt. Rendeltünk levest is amit nem bántam meg, mert életem legjobb fokhagyma levesét kaptam! A tálra sem kellett sokat várni, bőséges és finom volt. Hamarosan visszatérünk, megnézzük a benti éttermet is.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
Évek óta szemezgettünk már a hellyel,most spontán eljöttünk vacsorázni. Nem csalódtunk benne ,bár az adag lehetett volna kicsit nagyobb. A kiszolgálás, a hangulat és a hely pont megfelel az igényeknek. A kv mellé automatikusan hozzák az édesítőszert, ami nem sok helyen divat.

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kerthelyiségben foglaltunk helyet a családdal. Már mindenki elhelyezkedett, de pincér nem fogadott minket. Kiderült, hogy csak egy pincér van épp szolgálatban. Elvettük hát magunk az étlapot. Kisvártatva végre megérkezett hozzánk a főúr, leadtuk az ital rendelést és egyben az ebédet is. A várakozási idő kicsit súrolta a "túl hosszú" határát, de még elmegy.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. július 6.
Koszos pohár és evőeszközök, bunkó személyzet, egészen pici adagok, a gulyásleveshez valamiért nem magától értetődő a kenyér, se a túrós derelyéhez a tejföl.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos erdei étterem, mesebeli kisvasút mellett. Ár-érték arányban kiváló, az ételek finomak, az adagok bőségesek. A kiszolgálás gyors, kedves és figyelmes. Az ételre várva az ember gyönyörködhet a tájban és az étterem mellett elhaladó erdei kisvasútban is. Kényelmesen el lehet férni, nem zsúfolt, és jó időben a kerthelyiség is rendelkezésre áll.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Kellemes hely, bar elegge eklektikus! Ez vonatkozik a berendezesre( nehol csaladias, kandallos, masik teremben szoci retros"elegancs".
Az etelek is ilyenek! Ki lehet fogn kivalot, de amikor a halas tobbszemelyes fatalat szalas savanyu kaposztaval hoztak ki ,akkor megdobbentunk....
Ha jo napjuk van, akkor egesz jo program lehet....

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 8.
Köszönjük a finom ételeket,és a kedves felszolgálást!
Az ételek bőségesek és nagyon finomak voltak!
Köszönöm a Nőnapi ajándék desszertet is! ;-)
És imádtam a cicát a fotelban! ;-)

Mobilról küldte. | 2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 28.
Az ételek lehettek volna melegebbek főleg a leves ami szerintem csak forrón jó.
A kiszolgálás kedves és gyors.Az ételek finomak voltak.
Ami még fura volt,hogy minden dolgozó civilben volt így néha nehéz volt megállapítani ki dolgozik ott.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyáron a kismarosi kirándulásunk során tértünk be a vendéglőbe kívülről kis hangulatos helynek tűnt.Nagy csalódottság volt ez a hely nekünk másfél órát vártunk a morgótálunkra ami nagyon gyér volt és elég drága is ezért a 2 személyes tálért.Lassú személyzet és kiszolgálás elég íztelen ételek.Nem lett a kedvencünk.

Legnépszerűbb csomagok Kismaroson és környékén
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000 - 4.222,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.16. - 2021.08.14.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 5.990,- Ft/fő/éj ártól: reggeli ellátással
2020.03.13. - 2020.10.31.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.16. - 2020.11.22.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 11.921 - 18.561,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.05.31.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 11.402 - 23.474,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.07.04.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 14.895,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2020.08.19. - 2020.08.23.
MP Hostel Budapest
3 nap/2 éjszaka 28.504,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 6.539 - 29.007,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2022.01.02.
Globall Hotel
Telki
2020.08.13. - 2021.08.14.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 35.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2022.04.28.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 16.767,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.539,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.

Szállodák Kismaros környékén
Tó Wellness Hotel Kismaros
City Hotel Unió  Kismaros
Royal Club Hotel Kismaros
Augusztus 20 - hosszú hétvége (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Öreg Morgó Étterem KismarosX