2623 Kismaros, Szokolyai út 5

EC/MC
Gösser, Soproni, Soproni Fekete Démon, Edelweiss

Patak Vendéglő Kismaros bemutatkozása

Éttermünk több mint 20 éve várja vendégeit a Dunakanyar kapujában Kismaroson,
a királyréti erdei kisvasút végállomásánál.

Éttermünk több mint 20 éve várja vendégeit a Dunakanyar kapujában Kismaroson,
a királyréti erdei kisvasút végállomásánál.

Ételeink a magyaros konyha hagyományainak figyelembe vételével készülnek, köztük mangalica és szürke marha különlegesség valamint különféle hal és vad ételek.
Új étlapunk mellett folyamatosan megújuló szezonális ajánlattal és hetente változó hétvégi ajánlatokkal várjuk!
Italválasztékunkban szerepelnek a hungaricumnak minősülő pálinkák, valamint minőségi magyar borok.
Éttermünk 60 fős nagyteremmel, 25 fős különteremmel, 80 fős terasszal rendelkezik.

A Patak Vendéglő egyéb szolgáltatásai:

Hétköznap külön étlapról választható ebéd, melyet szállítási körzetünkben díjmentesen kiszállítunk (Étel-Vitel)
Az étterem étlapjáról választott ételeket hétköznap délután, illetve hétvégén déltől szállítjuk ki kedves megrendelőinknek
Ingyenes internet használat vendégeink részére, WI-FI
Játéksarok (jő idő esetén az étterem teraszán) ahol a gyermekek foglalhatják el magukat
Csoporttal érkező vendégeink részére előzetes megbeszélés alapján menü készítését is vállaljuk
Diétázó, lisztérzékeny és cukorbeteg vendégeink kívánságát is figyelembe vesszük

Patak Vendéglő Kismaros képei

Szállások Kismaros városában
Wellness csomagok Kismaros városában

Patak Vendéglő Kismaros vélemények

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
Ma este 2019. augusztus 08. -án voltunk vacsorázni. Nagyon finomak voltak az ételek, tökéletes volt a kiszolgálás. Az árak is megfizethetőek. Az adagok viszont nagyok. Tökéletes volt a tisztaság. Bátran tudom ajánlani az ismerőseimnek is. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Köszönjük. Nagyon kedves volt a kiszolgáló személyzet is.

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 10.
Közvetlenül a kisvasút állomása mellett található, így a kirándulás után egyből be is tértünk. Hangulatos, szeparált kinti ülőhelyek vannak, a benti helyiségeket futólag látva elmondhatom: nagyon szép az egész hely! A pincér hölgy kedves, türelmes és közvetlen volt. Az italokat hamar megkaptuk, az ételekre sem kellett sokat várni.

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szombati gyönyörű téli napon betévedtünk a Patak vendéglőbe, mert a környék összes étterme zárva volt! Itt szolgáltak fel az élem legrosszabb húslevesét. Nem értem, hogy a magyar szakácsok melyért gondolják azt, hogy a mirelit zöldségből és vízből lehet főzni húslevest! A frissensült nem tűnt frissensültnek.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 11.
A helyről, a kínálatról az étterem honlapján jól lehet tájékozódni. Az interneten a helyről, az ott készült ételekről sok kép található. A számontartott legjobb vidéki éttermek színvonalához közelít. Ételválasztéka, italkínálata változatos. A "szokásos magyaros" ételek mellett könnyű, "nemzetközibb", újszerűbb is van.

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Baratainkkal voltunk vacsorazni , mar sokat hallottunk rola! Autentikus svab konyhanak hirdetik, gondoltam leteszteljuk, mivel mi is ilyen " konyhat" vezetunk otthon. Tomeg az volt, de a " svabos" foztnek hijjan voltak! A pincer abszolute nem volt kepben, fogalma nem volt h mi az a " haz bora" somloi bort ajanlgatott nekunk , nyilvan ugy gondolta, h az a kornyekbol van.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vacsorázni mentünk, amit hamar ki is választottunk. A kiszolgálás, gyors, és udvaraas, az étel finom, és bőséges volt. Többször jártunk már itt, sosem volt gond az étellel. Ide mindig megéri eljönni enni egy jót. Fiztetni lehet kártyával, vagy készpénzzel is. Több étel is volt az étlpon, amiot később majd ki szeretnék próbálni. Biztos jövünk még.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Május 1-én ebédeltünk a Patak vendéglőben.Még soha nem ettünk itt előtte,még sem kellett csalódnunk. Nagyon sokan voltak,mégis 10 percen belül le tudtunk ülni.Az ételek nagyon finomak voltak.A kiszolgálás gyors volt,a pincér kedves volt,és figyelmes. Ha arra járunk legközelebb is betérünk.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Harmadik alkalommal vacsoráztunk itt a párommal.Szép környezetben,családias hangulat és kedves kiszolgálás,finom ételek.A környéken sok a kiránduló,így nem néznek ki melegítőben se és a kutyásokat is beengedik.
Mindenkinek ajánlom!Mi még biztos betérünk!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az utolsó napokban módosítanunk kellet a foglalásunkat, de az étterem ebben is segítségünkre volt. Közel egy év után visszatérve sem csalódtunk a helyben. Az étlap változatossága továbbra is "megnehezíti" az enni kívánó dolgát. Igazi ínyencségek az étlapon, mint vaddisznótarja vagy mézben sült libamáj. És az elmaradhatatlan barna csapolt sör. . .

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Töbször is jártunk már az étteremben, és mindig meg voltunk elégedve. Így volt ez legutóbb is, amikor a különleges napi ajánlatból választottunk! Nem csalódtunk! Nagyon kellemes környezetben egy fantasztikus ebédet fogyaszthattunk el. Mivel most egy kicsit később érkeztünk, mint a megszokott ebédidő, gyorsabban sikerült megkapnunk az ebédünket.

Legnépszerűbb csomagok Kismaroson és környékén
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.07. - 2020.12.07.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.03.31.
Klebelsberg Kastély
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.24.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.05.31.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.20.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 18.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2020.12.22.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 21.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2020.12.30.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.778,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.08. - 2020.12.31.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2019.12.07. - 2020.12.07.
Gastland M1 Hotel
Páty
Akár 1 éjszaka 29.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri zenés-táncos mulatsággal, éjféli vacsorával, tombolával
2019.12.31. - 2020.01.01.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.03.31.

Szállodák Kismaros környékén
Libra Hotel Kismaros
Royal Club Hotel Kismaros
Tó Wellness Hotel Kismaros
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

Patak Vendéglő KismarosX