ínyencke

ínyencke adatlapja

Regisztráció2017.08.10
Utoljára itt2018.11.08

2017. augusztus 23.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt, és mindig nagyon elégedettek voltunk. A gyógyvizes medencék szuperek, más ötcsillagos szállodában nincs is Budapesten gyógyvíz. A Wellnes-fittnes részleg is remek. Mindenütt nagy tisztaság van. SZépek a szobák, kedvesek az itt dolgozók. Remek az étterem, a reggeli pazar! !
Átlagos 2017. augusztus 23.a párjával járt itt
Már nem először jártunk az étteremben. Sajnos a májgombóvleves nem volt kellően forró, de ízletesen készítették el. A bécsi szelet borjúból készül, itt sertésből van, rendben: de akkor rántott szelet és nem bécsi. Nem is ez baj vele, hanem, hogy száraz és ízetlen. A hasábburgonya érezhetően porból készült.
Gyenge 2017. augusztus 23.a párjával járt itt
Tavaly voltunk itt először. Nagyon sokat vártunk az ételre . 3 asztaltársaság is távozott ezalatt a kb. 1 óra alatt, mert nem volt türelmük/idejük kivárni amíg kiszolgálják őket. Mi kitartóak voltunk. A padok kényelmetlenek, a személyzet fásult, és cseppet sem kedves. Az étel átlagos. (A hamburger tényleg marhahúsból készült,de kevés fűszerrel, a sav.