Paletta Bistrobar & Vinoteca Balatonboglár

8360 Balatonboglár, Kikötő u. 6.

Paletta Bistrobar & Vinoteca Balatonboglár a térképen

Paletta Bistrobar & Vinoteca Balatonboglár értékelése:

5. helyezett a 15 balatonboglári étterem közül
357. helyezett Balatonon - 766 étterem közül

bisztró, bár

Paletta Bistrobar & Vinoteca Balatonboglár vélemények

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételről sajnos nyilatkozni nem tudok. . . . . . odáig nem jutottunk. Az egységbe belépve illemtudóan, hangosan köszöntem, ahogy azt gyermekkoromban tanították . . . . . úgy látszik csak nekem, mert senki sem viszonozta (pedig a pultnál vígan társalgott az egyenpólós népes társaság ). A második asztalnál, jól látható helyen telepedtem le, miután kiszolgáltam saját magam egy étlappal.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23.
Tavaly voltunk itt először. Nagyon sokat vártunk az ételre . 3 asztaltársaság is távozott ezalatt a kb. 1 óra alatt, mert nem volt türelmük/idejük kivárni amíg kiszolgálják őket. Mi kitartóak voltunk. A padok kényelmetlenek, a személyzet fásult, és cseppet sem kedves. Az étel átlagos. (A hamburger tényleg marhahúsból készült,de kevés fűszerrel, a sav.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családdal eldöntöttük, hogy elnézünk Balatonra egy gasztronómiai túrára. A déli partra mentünk, megnéztük az interneten, hogy mely helyeket ajánlják. Délen sokkal kevesebb a különleges étterem/bisztró mint Északon, de egyet azért találtunk, a Palettát. Izgatottan vártam milyen lehet a bazalt burger, a vízikutya, szóval ahogy ők hívják ezeket beachfood.

Legnépszerűbb csomagok Balatonbogláron és környékén
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 25.900,- Ft/fő/éj ártól: wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Triász Aparthotel
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.11.04. - 2020.12.28.
Astoria Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.12.02. - 2021.12.02.

Szállodák Balatonboglár környékén
Hotel Vital Balatonboglár
Venus Hotel Balatonboglár
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Karácsony és két ünnep között (min. 3 éj)

Paletta Bistrobar & Vinoteca BalatonboglárX