Hilton Budapest Hotel Budapest ★★★★★

Hilton Budapest Hotel Budapest
Hilton Budapest Hotel BudapestHilton Budapest Hotel Budapest
Hilton Budapest Hotel BudapestHilton Budapest Hotel Budapest

Hilton Budapest Hotel Budapest bemutatkozása

A Budai Várnegyed szerves részeként a romantikus Halászbástya és a Mátyás templom szomszédságában fekvő különleges építészeti kialakítású Hilton Budapest szobáiból és tereiből lélegzetelállító kilátás nyílik a Dunára, a kecses hidakra, a Margitszigetre, a Parlamentre, a pesti belváros impozáns épületeire és a budai hegyekre.

4Szolgáltatás
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Hilton Budapest Hotel Budapest vélemények

2017. augusztus 23.egyedül járt itt
Gyönyörűen felújították a szobák egyrészét, mi is egy ilyen gyöngyszemet kaptunk. A személyzet nagyon kedves,gyors, udvarias az még az ötcsillagos magyarországi hotelelknél sem általános. Az épületetről, az elhelyezkedésről nem lehet írni, azt látni kell! Csodálatos! ! Az executiv ellátás jó, de ennél színvonalassabb is van, ráadásulalacsonyabb áron a fővárosban.
2015. március 1.kollégákkal járt itt
A látvány önmagáért beszél,pláne este. Belülről egy hatalmas ,régi stílus tárul elénk,hosszú folyosókkal,sok-sok szobával. A szobából a kilátás a egy falra nézett, de van,aki szerencsésebb és láthatja az ablakból a Dunát vagy a Halász-bástyát. Viszont az ebéd és reggeli mindenért kárpótol. Pazar kilátás,pazar ételekkel.
2013. november 20.a párjával járt itt
Csodálatos hotel, persze ilyen helyen nem is nehéz. Szép és tágas szobák, a berendezés érdekes stilust képvisel, de tetszett. Tisztaság, ragyog minden. A kilátás. . lenyűgöző. A személyzet mosolyog és kedves, nem foglalkoznak azzal, hogy magyar vagyok. A reggeli böséges, igaz a pékáru nekem sótlan volt, az első reggelen, a második alkalommal már izlett.
Hilton Budapest Hotel Budapest - Külső képHilton Budapest Hotel Budapest - BelsőHilton Budapest Hotel Budapest - BelsőHilton Budapest Hotel Budapest - BelsőHilton Budapest Hotel Budapest - BelsőHilton Budapest Hotel Budapest - BelsőHilton Budapest Hotel Budapest - BelsőHilton Budapest Hotel Budapest - BelsőHilton Budapest Hotel Budapest - BelsőHilton Budapest Hotel Budapest - BelsőHilton Budapest Hotel Budapest - BelsőHilton Budapest Hotel Budapest - BelsőHilton Budapest Hotel Budapest - Külső képHilton Budapest Hotel Budapest - BelsőHilton Budapest Hotel Budapest - BelsőHilton Budapest Hotel Budapest - BelsőHilton Budapest Hotel Budapest - BelsőHilton Budapest Hotel Budapest - SzobákHilton Budapest Hotel Budapest - SzobákHilton Budapest Hotel Budapest - SzobákHilton Budapest Hotel Budapest - BelsőHilton Budapest Hotel Budapest - Környék