iren8501@gmail.com

iren8501@gmail.com adatlapja

Regisztráció2013.06.24
Utoljára itt2013.06.24

2013. június 24.a párjával járt itt
Véletlenül keveredtünk oda párommal,máshova akartunk menni,ott nem volt ár szabad szoba,így találtunk az Amarettóra. Gyönyörű szép szobát kaptunk,lcd tvvel és gyönyörű szép ágyneművel. Nagyon tiszta és csendes hely. Kedves kiszolgálás és átlagos ár. Udvaron lehet parkolni és közel a strand,ahova kaptunk kedvezményt is az Amarettótól.
Kiváló 2013. június 24.a párjával járt itt
Ez a fogadó a világon a legszebb! És az öregúr a recepción. . . Kedves,aranyos,segítőkész! Azok a gyönyörű szobák,tágas,erkélyes. . . sok kedves emlék,mi nem egyszer voltunk már ott! Csendes,baráti környezet. Közel a strand,ami gyönyörű,bob pálya,dísztó,hattyúkkal. Közelben discoval a fiataloknak.
2013. június 24.családjával járt itt
Nagyon kedves,odafigyelő,barátságos kiszolgálás,családoknak nagyon ajánlom. Kerthelység tágas,még a babakocsi is elfér,és hangulatos. Az étel ára sokkal jobb,mint bármelyik étteremé,ahol jártunk. És nem kicsi adagokat kaptunk,amit a lehető leghamarabb ki is hoztak,nem kellett órákat várnunk. Jól megközelíthető.