Miskolctapolca és környéke
4,8
az 51 miskolctapolcai szállás közül
Vendégház
Amaretto Szállás Miskolctapolca

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel
Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel
2026.01.01-ig
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca
76.052 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Amaretto Szállás Miskolctapolca vélemények

Kiváló 2018. augusztus 6.a párjával járt itt
A tulajdonosok kedvesek, szolgálatkészek, rugalmasak. Pl nem ragaszkodnak mereven a beköltözés pontos idejéhez, a reggeli is előbb- és később is elfogyasztható, mint a szabályzatban. A kiszolgálás tökéletes. A reggeli bőséges. A szoba kellemes, kényelmes, bár a mostani kánikulában kissé meleg volt, főleg, hogy nyugati fekvésű.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2017. június 3.a párjával járt itt
Munkából adódóan foglaltak szállást, ami nagyon szép helyen van Miskolc-Tapolca fürdőhelyének közelében, 10 perc séta a Barlangfürdőtől, hatalmas zöldövezetben. A szállás kényelmes, elmenne 3 csillagosnak is, ha besorolnák, élhető, tiszta, kényelmes, a parkolás a szállásnál megoldott,a tulajdonosok kedvesek, segítőkészek, udvariasak, a reggeli kulturált környezetben, egyszóval örülök, hogy ide vetődtünk!
Amaretto Szállás Miskolctapolca - KörnyékAmaretto Szállás Miskolctapolca - Külső kép
Kiváló 2015. május 13.a párjával járt itt
A Tulajdonos kedves és segítőkész. A szoba nem túl nagy de szép, tiszta az ágy pedig nagyon kényelmes. A reggeli bőséges és finom.
A szállás udvarán ingyenes és biztonságos a parkolás. A fürdő pár perces sétára található ahová kedvezményes belépőt is kaptunk. Nagyon kellemes hely nagyon jó áron. Jól éreztük magunkat!
Kiváló 2013. december 4.a párjával járt itt
Bármikor, amikor megyünk nagyon kedvesek, ha késve érkezünk mindig segítőkészek, megvárnak. Egyszer volt hogy nagyobb csoport érkezett hozzájuk így másik szálláson aludtam, de ezt Ők intézték és ugyanazon az áron! (plusz pont)
Reggeli bőséges és minőségi. Miskolc környékére jövünk, akkor csakis az Amaretto szállás jöhet szóba nálunk.
Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal jártam itt. Nagyon tiszta, kényelmes szállás, jó áron. A házigazdák barátságosak, közvetlenek, de nem tolakodóak. Közel van a barlangfürdőhöz, nagyon jó, hogy így nem kell a parkolással bajlódni, a szállás udvarán biztonságban van az autó. A választható reggeli házias, bőséges választékkal. Klassz kis szállás, csak ajánlani tudom mindenkinek:)
Kiváló 2013. október 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett. Ár/érték arány nagyon pozitív. Kedves, udvarias kiszolgálás. A szoba hibátlan. Komfortos, jól felszerelt, kényelmes és tiszta. A reggeli bőséges, nagy választékú. Parkolás az udvarban.
2013. június 24.a párjával járt itt
Véletlenül keveredtünk oda párommal,máshova akartunk menni,ott nem volt ár szabad szoba,így találtunk az Amarettóra. Gyönyörű szép szobát kaptunk,lcd tvvel és gyönyörű szép ágyneművel. Nagyon tiszta és csendes hely. Kedves kiszolgálás és átlagos ár. Udvaron lehet parkolni és közel a strand,ahova kaptunk kedvezményt is az Amarettótól. Nagyon jó hely!