Öreghalász Étterem Budapest

Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Öreghalász Étterem Budapest vélemények

Átlagos 2016. szeptember 19., csoporttal járt itt
Szeptember elejére szerveztem - több évtizeddel ezelőtt együtt, egy helyen dolgozó kollégák részére - egy úgynevezett "nosztalgiabulit". Létre is jött a találkozó, melynek mindannyian nagyon örültünk. A kiszolgálás a pincérek részéről kiváló volt. Többen jelezték azonban, hogy az ételek minősége kifogásolható -én nem fogyasztottam ételt, tehát ehhez a részéhez nem tudok hozzászólni.
2013. június 24.családjával járt itt
Nagyon kedves,odafigyelő,barátságos kiszolgálás,családoknak nagyon ajánlom. Kerthelység tágas,még a babakocsi is elfér,és hangulatos. Az étel ára sokkal jobb,mint bármelyik étteremé,ahol jártunk. És nem kicsi adagokat kaptunk,amit a lehető leghamarabb ki is hoztak,nem kellett órákat várnunk. Jól megközelíthető. Ha legközelebb étterembe megyünk biztos ezt választom majd.