István79

István79 adatlapja

37 eves egy gyermekes családapa vagyok,10 éve dolgozom műszakvezetőként az autóiparban a lakhelyemen Komáromban.Katonatiszti főiskolára jártam és 8 évig szolgáltam a hadseregben kiképzőtisztként.Szeretem a focit,hobbim a főzés-sütés kerti grillezés.Évente 2 alkalommal járunk a családdal wellness hétvégézni,de gyakran kirándulunk,túrázgatunk.
Mivel a kislányom még csak 4 eves kényelmesebb számunkra a hazai wellness szállodák kínálatiból szemezgetni és egyenlőre hanyagoljuk a nagyobb külföldi városok városnéző túráit,de a jövőben - pár év múlva-mindenképp szeretnénk meglátogatni Párizst,Rómát,Barcelónát.
Nagy ínyencnek vallom magam a gasztronómia terén,a környék összes éttermét bejártuk már és sok olyan hely van, ahol törzsvendégként üdvözölnek.Elvárom a figyelmes kiszolgálást és honorálom is,de nem restellek borravaló nélkül távozni egy olyan helyről,ahol elégedetlen voltam mind az ételek minőségével,mind azok felszolgálásával kapcsolatban.
Ilyen vagyok
Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Bulizó  •  Sörkedvelő  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Gyermekkel utazó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.05.05
Utoljára itt2016.06.28

Kiváló 2016. május 6.gyerekekkel járt itt
Van az az érzés,amikor eleged van. Tudod az,amikor úgy érzed bedarál a malomkerék mert fáradt vagy elcsigázott és minden napod ugyanúgy telik el,szürkén - 50 árnyalat nélkül. Ez az érzés tört rám tavaly augusztusban. Egyszerűen szükségem volt egy kis feltöltődésre.