Jakab Istvánné

Jakab Istvánné adatlapja

Regisztráció2020.09.20
Utoljára itt2020.09.20

Kiváló 2023. június 5.barátokkal járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve,az ételek finomak és böségesek voltak. A
szobáink nagyon jó helyen voltak Még jobb mint amire számitottam! A személyzet kitünő kedves és segítőkész! Az ebédlőben a felszolgálók udvariasak és gyorsak! A szakács kitünö! Már tavaly is jártam a . hotelben,akkor is ez volt a tapasztalatom Köszönom ezt a kellemes időt mindenkinek!
CE Plaza Hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük véleményét, mely fontos számunkra. Köszönjük a kedves szavakat.
Várjuk vissza Önöket sok szeretettel!
2023. június 28., , CE Plaza Hotel
Kiváló 2020. szeptember 20.barátokkal járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve,a nyugdijas barátnőimmel voltunk A személyzet kedves,mindenben segítettek,felcipelni a böröndöt. Minden kérdésre barátságosan válaszoltak. A szobánk a vártnál js jobb volt. Kitőnő,hogy van saját welnesz részleg ,ami kimondottan jó volt! Az étkezés bőséges és nagyon finom,udvarias a kiszolgálás.
Kiváló 2022. június 5.barátokkal járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve a szállással. A személyzet kedves, barátságos A recepcion és ebédlöben is. Az ételek nagyon finomak és bőségesek itt nem maradt senki éhes. ! A fertötlenítés és a tisztaság kiváló. A welness és dolgozói is csak dicséretet érdemelnek Összegezve remekül éreztük magunkat! Mindenkinek ajánlóm !